Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kaza yaptım:(:(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    merhaba arkadaşlar dün akşam saat 20:00 civarlarında başakşehir yolu üstünde kaza yaptım benim sarıda kırmızıya yakalanmamak için aceleci davranmam ve o sırada bana kırmızının yanıp karşı tarafa yeşil yanmasının sonucu küçükte olsa bir kaza yaptık motor şuan pert durumda benim biraz dudağım yarıldı bacaklarda birkaç sıyrık bu şekilde atlattım ama en kötüsü ailemden dolayı birdaha motora binemiycek olmam ve içindeki motor sevgisini unutmaya çalışmak babam motoru yaptırıp satıcağını söylüyor bana evin karşısındaki arabayı gösteriyo araçmı istiyosun git bin diye
    neyapıcam bilmiyorum aşırı berbat bir durumdayım belkide son defa hislerimi sizlerle paylaşmak istedim hepinize kazasız belasız sorunsuz sürüşler dilerim ama ne olur ben yaptım siz yapmayın sarı bile yansa sakın geçmeye kalkmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    geçmiş olsun
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun dudagın nasl yarıldı? kaskın yokmuydu ?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    geçmiş olsun...

küçük bi kaza demişsin sonrada motor pert demişsin
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı parpiLiNe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar dün akşam saat 20:00 civarlarında başakşehir yolu üstünde kaza yaptım benim sarıda kırmızıya yakalanmamak için aceleci davranmam ve o sırada bana kırmızının yanıp karşı tarafa yeşil yanmasının sonucu küçükte olsa bir kaza yaptık motor şuan pert durumda benim biraz dudağım yarıldı bacaklarda birkaç sıyrık bu şekilde atlattım ama en kötüsü ailemden dolayı birdaha motora binemiycek olmam ve içindeki motor sevgisini unutmaya çalışmak babam motoru yaptırıp satıcağını söylüyor bana evin karşısındaki arabayı gösteriyo araçmı istiyosun git bin diye
    neyapıcam bilmiyorum aşırı berbat bir durumdayım belkide son defa hislerimi sizlerle paylaşmak istedim hepinize kazasız belasız sorunsuz sürüşler dilerim ama ne olur ben yaptım siz yapmayın sarı bile yansa sakın geçmeye kalkmayın

geçmişolsun benimde başıma gelmişti motoru bırakmıştım 3 ay ama sonra dayanamadım gene aldım hayırlısı olsun bende sarıda geciyodum artık dikkatli olurum

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    geçmiş olsun allah beterinden korusun

Motosikleti
    herkese çok teşekkür ediyorum dudağımın yarılmasıhakkında hiç bir bilgim yok arkamda bir arkadaşım vardı beraberdik onun söylemesine göre kaza esnasında arabaya kafa atmışım sanırım büyük bir ihtimal dudağımın yarılmasıda o esnada oldu ama bana en kötü dokunan şey yukardada dediğim gibi motoruma çok üzüldüm ve bir kaç sene motorsuz kalıcağım için çok üzgünümmtden bazı abilerimin bir sözü vardır asla kendine ben usta şöförüm deme diye ben 3 senedir motor kullanıyorum ufak tefek kazalarım olmuştu ama böyle bir kaza yaşamamıştım motoru pert edicek kadar ve son günlerde arkadaşlar dikkat et dediği zaman bile aman be ne olcak 3 senelik şöförüm bişi olmamış şimdi mi olucak derdim gülümserdim ama işte şimdi anladım ama geç anladım asla kendinize usta şöförüm demeyin hayatınızın yarısını motor üstünde geçirmiş olsanız bile her zaman dikkatli olun ve trafik kurallarına uyun

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600 S
    Geçmiş olsun

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    Alıntı parpiLiNe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese çok teşekkür ediyorum dudağımın yarılmasıhakkında hiç bir bilgim yok arkamda bir arkadaşım vardı beraberdik onun söylemesine göre kaza esnasında arabaya kafa atmışım sanırım büyük bir ihtimal dudağımın yarılmasıda o esnada oldu ama bana en kötü dokunan şey yukardada dediğim gibi motoruma çok üzüldüm ve bir kaç sene motorsuz kalıcağım için çok üzgünümmtden bazı abilerimin bir sözü vardır asla kendine ben usta şöförüm deme diye ben 3 senedir motor kullanıyorum ufak tefek kazalarım olmuştu ama böyle bir kaza yaşamamıştım motoru pert edicek kadar ve son günlerde arkadaşlar dikkat et dediği zaman bile aman be ne olcak 3 senelik şöförüm bişi olmamış şimdi mi olucak derdim gülümserdim ama işte şimdi anladım ama geç anladım asla kendinize usta şöförüm demeyin hayatınızın yarısını motor üstünde geçirmiş olsanız bile her zaman dikkatli olun ve trafik kurallarına uyun

demekki kaç yıllık olunursa olunsun oluyor kaza her işte bir hayır vardır de belki biraz ara vermek senin içinde ii olur ailen seni sewdiği ve sana birşey olmaması için motoru satacaktır en kısa zamanda yine motorun olur sanırım tekrar geçmiş olsun

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun...

küçük bi kaza demişsin sonrada motor pert demişsin
    küçük bir kazaymış en azından arkadaşımın ve arabadaki insanların söylemesi ben kaza hakkında hiç birşey hatırlamıyorum nasıl oldu kaç km hızla gidiyodum ne zaman araba çıktı nasıl çıktı bilmiyorum hepsi sanki beynimden silinmiş hiç bişey hatırlamıyorum

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Geçmiş olsun da ben anlamadım, kask var mıydı yok muydu? Kask varsa dudağın nasıl patladı? Acil şifalar dilerim kardeşim, ailene de hak vermemek elde değil. Son kazan olsun umarım.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun, zamanla herşey düzeliyor hayatta, bu sıkıntıda geçer, birgün gülersin dert etme, iyi olmaya bak.
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acele gitmişsin Allahtan ecele gitmemişsin

çok geçmiş olsun

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    parpi geçmiş olsun canım sana bişe olmamış boşver zaten baban istemiyordu bildiğim kadarıyla motor kullanmanı mazeret oldu işte hayırlısı bu arada senin motor zaten pertti lan
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parpi geçmiş olsun canım sana bişe olmamış boşver zaten baban istemiyordu bildiğim kadarıyla motor kullanmanı mazeret oldu işte hayırlısı bu arada senin motor zaten pertti lan
    doğru söylüyosun abi ama o motor benim herşeyimdi bütün arkadaşlarımdan daha yakındı en yakın dostum gibiydi hatta yeri geldiğinde canlıymış gibi zaman zaman onunla konuşmuşluğum bile var ben bırakamam bu motor sevdasını ama ne yapıcam bilmiyorum ama alışması zor olcak gibi

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    geçmiş olsun parpi...
    üzme kendini Allah beterinden saklasın saglıgın yerinde çok şükür motorun da kısa zamanda gene olur inşallah
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Geçmiş olsun. Hatalarından ders çıkarmış olman ve hala hayatta olman sevindirici.

Kaza yapmış olman motorculuğu terk etmeni gerektirmez. Umudunu ve hevesini kaybetmemelisin. Ama yukarıda da belirttikleri gibi sanırım korumasız biniyorsun ve bu en kötü şey...
    Üç boyoz bir kola

çok biyik geçmiş olsun arkadaşım. inşallah hayallerin sona ermez

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    çok geçmiş olsun
    bence herşeyi birkenara bırakıp önce kendi sağlığını düşünmelisin toparlan sonrea bir caresine bakarsın
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    parpiiiii, kask diyorum?? Var mıydı yok muydu?
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)