Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ehliyetsiz Motor SORU

Motovento
    REKLAM ALANI

ehliyetli birini çağır gelsin alsın olayına katılıyorum bende Başıma geldi. A2 ehliyeti olan fakat motor tecrübesi cbr 125ten öteye gitmeyn kız arkadasım gelip almıstı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    öyle bi bağlar ki

Motosikleti
    Daha değil =)
    bizim buradaki polisler daha önce kaçan bi sucuyu yakalamışlar. polis şey demişti , niye kaçtın birşey demeyecektim felan. sonra bi polis aldı motoru adamıda polis otosuna aldılar. kaskı felanda yoktu.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emniyet Genel Müdürlüğü'nün tüm illere göderdiği genelgede
    Emniyet Teşkilatında görevli bulunan amir ve memurlara "Teşkilat içinde
    ehliyetsiz kişi kalmaması" için EHLİYET SINAVI
    açılmış...Sadece Polisler için tabi..

A2 sınıfı Ehliyet Fiyat ;
    A2 sınıfı == 50YTL (sınav, belge ve evraklar dahil).
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    Çelik YUAN 100 / 43 RL 771 / RP 330
    EhLiyetsiz KuLLanMa Kardesm Sakın Ehliyetini aL Rahat Rahat Gez..
    Bn KüçüqLümden Beri Motor Aşığıyım.ve Nehayet 17mde Pedere YaLvar Yakar 125 cc (iLq Heves) ÇeLik marka aLdık ii Hoş 2 ay ehLiyetsiz KuLLandım Hiç bi Sorun Çıkmadı Bi kez Kız Arkadaşımı bırakmış ewe Dönerken Akşam 18:00 Civarı Arkama Takıldı poLis o Sokak Senin bu Sokak benim Kurtulduk pLakayı da sökmüşdüm (çünkü Çewirseler Ehliyetsizliqden zaten gidicen döte) yırttım AtLattım.. Ewin Önüne geLdm KaLbim HızLı HızLı Çarpıo xD Pedere Bişe Demedim nese 2 hafta Sonra plakayı Taktık ve A2 Ehliyet kursuna YazıLdım.Kütahya'da Sanayi Tarafına gidiorm ki hergün 5-10 kere Gidip geldiim yer. yoLun %95 ini TamamLamıştım bi Bakdım çewirme! Tek Şerit Geri de Dönemedim.Kask yok Ruhsat yanımda deiL... İçimden Dua ettim durdurmasın die ama Tabi ki Durdurdu.Kaçim mi die Düşündüm ama Arkada pLaka Sırıtıo 43 RL xxx Die xD Artık İnsafına KaLdım EhLiyet Yok Ruhsat yok Kask yok Muayenin Son Günü Baya Bağırdılar Durumu anLattım anLamadı aynasızLara Denk GeLmişim... Hemen Bi EhLiyetLi BuL Yoksa Çekici Hazır dedi. Korka Korka Pederi Aradım Peder GeLesie kadar Tutanağı TuttuLar 265 Lira Cezayı da KestiLer Bana. Babam geLdi BağLamadıLar Motoru Babamın ehliyeti oLduğu için.Nese 265 Le Yırttık derken 3 gün Sonra bi Mahkeme Kağıdı Çıktık Mahkemeye 265 Bna Ehliyetsiz Kişiye Araç vermekden Bi Miktar Para Cezası Babama.1 ay hapisi Para Cezasına ÇevirdiLer ve topLamda 1000 ytL i aştı motorun değerinin nerdeyse 2 katı ceza yedik ... ve EhLiyet aLasıya Kadar Bida Motora Binmedim... Sn Sn oL Sakın EhLiyetsiz Binme Usta...

Ben bir hesap yapayım daha etkili olur umarım .
    100 km de 2.5 lt yakan bir motosiklet için 800Tl ye ulaşalım.
    1km 'de 0,025lt benzin eder(7,7 Kuruş)

800TL 'ye 10.389,61 km yapılabiliyor. Ve ben az önce motosikletimi ehliyet alana kadar kapattım 10 km uzağıma

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    sakın arkadaşım,ben yavaş giderim,bana bişey olmaz,nolcakki,düşüncesiyle ehliyetsiz binmeyin şu meretlere yaa,ben bunu denyo arkadaşıma anlatamadım ve geçen gün tali yoldan çıkan angut arkadaşıma yandan vurmuş şimdi hastanede ayagı kırık,yüzde yüz haklıyken düştügü halleri bir görsen tövbe edersin,motor pert ve vuran adam kırılan far ve çamurlugun parasını bunlardan aldı,arkadaşm devlet size bu yetkiyi vermemişse binmeyeceksin,öyle sokak aralarında hareket yapan dangalaklara özenmeyin yaa,alın ehiyetinizi gönül rahatlıgıyla gezin,şakası yok bu işin,bir sokak ötedeki bakkala giderken olan olur anlayamassın yazıktır hem size hem sizinle ugraşacaklara....

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyetsiz veya yetersiz ehiyetten polise yakalandın nolur ...

http://www.motosiklet.net/forum/fayd...k-ne-olur.html

Motorun bağlanmalımı

http://www.motosiklet.net/forum/fayd...-uygulama.html

Her zaman dediğim gibi en iyi başlangıç motoru arama motorudur ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)