Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

İDO Arabalı Vapurda İDO Personelin Saldırısına uğradım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    geçmiş olsun sabırlı bi insanmışsın ben olsam polis yerine elemanlara telefon açardım geri dönüş için
    ya sev ya terket...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scan77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City-Siyah
    artık denizdede rahat yok sanki karada uğraştıklarımız yetmiyor...Geçmiş olsun

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Geçmiş olsun arkadaşım , çok üzüldüm yaşadığın olaya.Peşini bırakma , hayvaoğlu hayvana ne yapılacaksa yapılsın.Bırakma işte , işten mi atılıyor ne yapılıyor.Adam gibi git üstüne hastenden rapor aldıysan mahkemenin de peşini bırakma.Yaşamayı bile hak etmiyor böyleleri.

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    çok geçmiş olsun
    davanın peşinden gitmende ayrı bir haklılık
    ayrıca sakinliğin seni daha da yüceltmiş
    tebrikler
    ayrıca tekrar geçmiş olsun
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Sakın yılma,dava 1 sene kadar sürebilir,idoya da dava aç birleşecektir.
    Bu açacağın suçun tespiti için olacaktır,ceza davası sonra.
    Çook geçmiş olsun.

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi çok geçmiş olsun..
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Geçmiş olsun ve eline sağlık.İyi benzetmişsin adamı umarım ders olmuştur.
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Çok Geçmiş olsun.....Ama helal olsun sana hakkını sonuna kadar savunmuşsun ....Ah orda bi kaç motorcu daha olmalıydı....O şerolara Haklarını varmeliydi...Yemin edrim okurken bile deli oldum....

Geçmiş olsun kardeşim sen polise başvurarak en doğrusunu yapmışsın ama benden sana tavsiye kardeşim mahkemeyle falan uğraşma olay savcılığa intikal etmeden geri al şikayetini o şerefsizin yeri bellidir bul yanına sağlam bir kaç kişi ibreti alem için yık çünkü mahkeme sonucu seni tatmin etmez ufak bi para cezasıyla kurtulacaktır ayrıca yalan ifade vermişse sende ceza alırsın ama karar senin benden sana motosikletci bi kardeşin olarak tavsiye
    Kontrolsüz Güç Güç Değildir

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Öncelikle geçmiş olsun sonrada helal olsun.

Hiç üşenmemiş adamların peşini bırakmamışsın.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, gerçekten de insan okurken bile sinirleri kalkıyor!..

Kanuni yollardan hakkını araman iyi olmuş; zaten senin de belirttiğin gibi, saldıran mahlukatın etekleri tutuşmuş yolda. Bu tür şehir magandalarının hakkından ancak böyle gelinir, tebrik ediyorum. Gerçi hangi biriyle baş edeceğiz; orası da ayrı..

İDO' ya maddi ve manevi tazminat davası açman da mantıklı olur kanımca. Sonuçta güvenliği çağırmana rağmen, ortalıkta kimseyi görememişsin. Senin güvenliğini sağlamakla yükümlü özel bir kurum aracılığıyla seyahat ediyorsun ve bu ciddi bir kusur. Bir de şahit gösterdin mi, mahkeme kesinlikle senin lehine sonuçlanır.

En azından davayı açman dahi, İDO bünyesindeki personelin ciddi bir biçimde uyarılmasını (gözdağı verilmesi) sağlar ve böyle bir olayın bir daha kolay kolay tekrarlanmaması için yerinde bir hareket olur. Sonrasında İDO görevlilerinin motosiklet sürücülerine yaklaşımlarının ne kadar kibar olacağını da gözümde canlandırabiliyorum.

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Böyle drumlara şahit olunca insanın ormanda yaşayası geliyor.. Geçmiş olsun arkadaşım çok akıllıca davranmışsın..
    Motosiklete bin oğlum, çünkü ben hep motosiklete
    bindim.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Hakkını aradığın için teşekkür ediyorum; ido ya da dava açmanı öneririm. biraz can yakmak lazım ki adamlaşma yüzdesi artsın ülkemizde.

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    geçmiş olsun şaşkınlık içindeyim sana saldıran elemanın büyük ihitmal ağır piskolojik sorunları felan vardır yoksa bu memlekette korumarımızı normal zamanlardada giymek zorunda kalacaz ......
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ya ben bu arada bu Güvenlikleride anlamış değilim ne..... yemeye bunları tutuyolar güvenlik diye ...Çok saçma ya

Motosikleti
    tvs apache
    tam medyalık bi olay, arkadaşım çağıramadın mı bir tv haber muhabiri felann

rezil etseydin şu devletin vapurunu kendi malı sanan molozları
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Joyride 200 - DL 650
    Arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için gerçekten çok teşekkürler. Güvenlik açıkları çok büyük, o kadar büyük ki ben kaptan köşküne elimi kolumu sallaya sallaya çıktım tabiri caizse. Farzedelimki böyle bir olay olmadı , ve kötü niyetli biri çıktı kaptan köşküne, evet iş bitti, gemi artık o kişinin kontrolünde. Yani arabalı vapurlarda Allah'a emanet gidiyoruz.
    İnanınki sakinlik en iyisi, o haklı olmuş olmanın verdiği rahatlık, sizin adama saldırıp istediğiniz gibi dövememiş olmanızın verdiği rahatsızlıktan daha üstün.
    Daha önce anlattığım trafik kazasında bana saldıran bayan şöförün babasına karşılık verdiğimde ki, adam benden iriydi , adam morluklar ezikleri için 3 gün rapor almış, bana el incinmesi yazdılar. Mahkeme sonucunda bende, o şahısta 800 ytl para cezası aldık. hafif yaralama suçundan. Yani para cezaları artık o kadar hafif değil. Ve bu olayın tecrübesi ile sakin olmanın en iyi yol olduğunu düşündüm. O kişiyi zaten dövebileceğimi bilmek benim için yeterli, ama vatandaşlar ben daha iri ve cüsseli olduğum içim beni tutuyorlar. Hadi vatandaşın elinden kurtuldum diyelim bir yumruk attım ve o mahlukatı devirdim, burnunu kırdım.( Bu durumda o insan kılığındaki mahlukattan bi farkım kalmamış olacak). Ve bende suçlu duruma geçmiş olacağım ve yine para cezası ödeyeceğim. Yani ha hayvanat bahçesine gitmişim 800 ytl lik fıstık alıp maymunlara atmışım. Ha bu mahlukata yumruk atmışım benim için aynı şey. Hatta 800 ytl yi maymunlara harcamak daha mantıklı İnanınki halen sakinim hiç sinirli değilim, çünkü yapmam gerekenleri yaptığıma inanıyorum. Neden derseniz eşeği döverseniz yarabbi şükür der. Yani bi işe yaramaz. Ve avukatımla henüz görüşemedim, İDO ya da dava açmayı düşünüyorum ciddi olarak.
    Ek olarak olay esnasında ve sonrasında arabalı vapurda seyahat eden motosiklet sürücüsü hiçbir arkadaşı da yanımda göremedim. O da ilginç bir anektod onuda ekleyeyim dedim.
    Ve Türk milleti olarak kavga ayırmayı çok severiz ama neden hep sadece bir kişi tutulur onu anlamış değilim. Aslında tutanı,ayırmaya çalışanı dövmek lazım. Sırf bu işgüzerlar yüzünden darbe alınıyor
    Tekrar hepinize sevgiler saygılar.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin gibi soğukkanlı insanlara hastayım, hep olmak istemişimdir ama böyle bir durumda gözüm kanlanıp deliriyorum.

Ne güzel davranıp, haklılığınla o magandaya dersini vermişsin. Umarım işinden olur, umarım iyi bir ceza alır dava sonuçlanınca. Çok geçmiş olsun.

Bayram dönüşü Topçular iskelesinde 1,5 saat sıra bekledik, üstüne 45 ytl verdik. O gişeler (3 gişe çalışıyordu) 1 dk. sürmüyor inip kalkmaları, maşallah içeride sıra için yer var, fakat karşıya geçirecek gemi yeterli değil. Bu kadar para öde sonra 1,5 saat bekle, bana bu bile ağır geliyor.

Birde şunu ekleyeyim, gözlemlerime göre bazı insanlarda motosiklet antipatisi had safhada. Hani çoğu insan korkuyor 'şeytan icadı' diye, fakat bazıları hani sana saldıran şu az gelişmiş gibileri, nefret ediyor. Ne alıp veremedikleri varsa artık! Kullanamamaktan ötürü müdür? Hayatında motosikletten bir darbe mi almıştır? Motosikletli mi sıkıştırmıştır bir gecenin körü, artık bilemiyorum.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Joyride 200 - DL 650
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde şunu ekleyeyim, gözlemlerime göre bazı insanlarda motosiklet antipatisi had safhada. Hani çoğu insan korkuyor 'şeytan icadı' diye, fakat bazıları hani sana saldıran şu az gelişmiş gibileri, nefret ediyor. Ne alıp veremedikleri varsa artık! Kullamamaktan ötürü müdür? Hayatında motosikletten bir darbe mi almıştır? Motosikletli mi sıkıştırmıştır bir gecenin körü, artık bilemiyorum.

Katılıyorum süper bi yorum olmuş. Çocukluğuna inmek lazım bu mahlukatın

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Çok geçmiş olsun dostum yapılacak en iyi şeyi yapmışssın Tebrik ediyorum
    umarım yasaların gereği yapılırda o hayvan da cezasını çeker.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)