Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Motorla Giderken Köpek Saldirinca Ne Yapmali

Motovento
    REKLAM ALANI
    benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bence sen köpeğe daha fazla bağır o senden korksun , şöyle örnek vereyim...

NÖÖLLÜÜÜYYOOOOLAAAAAAYNNNNN HHHHHAAAAAYYYTTTT TTTEEE YYYYÜÜÜÜÜRRÜÜÜÜÜ LAAAAAYNNNNNNNNNNNN. GİBİ....
    abi saol bu iş yoğunluğunda gülme çok hoş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Muzurkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam 200sm
    choppersile, geçmiş olsun benim gbi düşmemişsin ben geçen hafta düştüm valla bunlar yüzünden,artık bunları görünce yakın geçiyorum yavaş geçiyorum yeltenirse durup üzerine sürüyorum kaçıyorlar valla

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    her zaman demişimdir o mahallenin mafyası onlardır bırakın motoru başka köpek bile giremez her gün geçerken rüşvetinizi verin onlara kemiktir, çukolatadır bakın sizi nasıl kolluyolar
    ERASER WİLL COME BACK

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    kesinlikle motorla giderken saldırırsa ani hareket etme hemen dur yoksa köpekle alt alta üst üste güreş tutarsın benim gibi
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

BoneXXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Gun Bende Esecegim...
    Motosiklette bezbol sopasi tasicaksin kopek yaklasinca inceksin alacaksin sopayi iyi bir gerilippppppppp sopayi firlatcaksin o kosup getirmeye gidince sen yola devam edeceksin nihahahaha.Beni bisiklet surerken kovalamislardi panikten vites degistirmeye calismistim, panikle vitesi 1 takmistim deli gibi pedalliyordum ama bisiklet bir yere gitmiyordu, kopek geliyordu bisikleti birakip kacaktim ama sonra takdiri ilahinin verdigi gucle vitesi buyuyup uzamam bir oldu. Sonra fantezi olsun diye hergun ordan gecerdim.Kopekle yakalamaca kovalamaca oynardik neyseki hic dusmedim)
    [b]***BIR GUN BENDE ESECEGIM...[/b]

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    BoneXXX, Geç oldu dostum yatsana yarın iş yok mu?
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Eğer devamlı geçtiğiniz yolda devamlı sizi kovalama huyu olan bir köpek varsa ve bu huyundan pek vazgeçmeyecek gibi duruyorsa sokağa-caddeye girerken ve köpeğin görüş alanına girince motoru durma noktasına kadar yavaşlatın ve o hızla geçin, köpek hala sinirli ise kontağı kapatın, ya da o koşmaya başlayınca siz durun. Bir süre sonra salaklaşacak ve kovalamayı kesecektir.

Kimi arkadaşların değişik aparatlarla köpeğe vurmak, birşeyler fırlatmak gibi hayvana zarar verebilecek uygulama önerilerine şiddetle karşı çıkıyorum Ayrıca ne ekersen onu biçersin, senin bugün kafasına vurduğun köpek yarın bu güdüyle gördüğü her motorcuyu düşman olarak düşünecektir ve belkide birini ısıracaktır. Sevgi ile yaklaşırsanız tüm sokak köpekleri uysallaşır. Korkmanız gereken köpekler sahipli köpeklerdir. Ruhsal dengesi bozuk biri tarafından eğitilen köpeklerden herşeyi bekleyebilirsiniz. Gariban sokak köpeklerinin tek derdi karnını doyurup başını sokup uyuyabileceği bir yer bulmaktır. Sizi ısırmakla uğraşmak gibi lüksleri olmaz (siz ısırılmak için çok kaşınırsanız ayrı).
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Abicim Volkan'la sinavi sonrasi bulusmadan geliyorduk ya da 30 Agustos'tu bulusmasi donusuydu hatirlamiyorum. Constantine ve Volkan'in ici bosaltilmis eksozu denemek icin taktiklari donemdi iste. Maltepe'de viraj alirken kopek saldirdi. Ne yapacagimi sasirdim. Volkan'in hareket sadece 2 aragaz yapmak oldu. Birden patlayinca egzos kocaman kopek kuyrugunu kisip kacmaya basladi. Cok akillica bir hareketti Hala oradan geciyorum ama kopek hic saldirmiyor Gecen gun Kentucky den yiyemedigim tavuklari goturdum cok sevindi.
    Sadobey

choppersile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400

öneriler için herkese teşekkür.Şiddet içerenler hariç...
    ŞAMPİYON FENERBAHÇE...MONDİAL 150 ZAT...

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaçmalı panik yapmadan

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    valla ben giderken karsıma cıktıkları zaman gazı kesiyorum aval aval bakıyor eger saldırmaya kalkısınca gaza basıp kacıyorum tabi bu nereye kadar köpek plakamı aldı bidaha bırakmaz peşimi

RIDVAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO Beverly 500
    Hemen duruyorsun ve hoşt diyorsun olay bu kadar. Köpek de hemen geri dönüyor. Panik yok yoksa düşersin. Büyük köpeklerle tecrübe !

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elektrikli şok aletlerinden almak gerek

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    köpek en fazla 40 km hızla koşsa 60 a çıksan yetişemez

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Aynı olay benim başıma geldi,köy yolunda patika sürat yapman imkansız,gayet serin debriyajı sıktım gazı sonuna kadar açıp kapadım motorun sesi hayvanın sesini bastırdı ve kaçtı garibim.Panik atak tehlike yaratır,bu arada eyong dostuma katılıyorum.Okşamaya gelince koyun sürüsünün yanında korumalık yapan kangal köpeğini asla okşamaya kalkmayın onların okşamaları çok kötü sonuçlar doğurur. i:
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar köpek motoru benden korktu kaçıyo diye takip eder bunu arabaya da yapar hızlı koşan birinede .durmak en basit çözüm hatta sprey koanyalar varya yürüyerek bir yere giderken yanınızda bulunsun herhangi bir köpek saldırısına uğrarsanız köpeğe doğru sprey kolanya püskürtün hemen uzaklaşacaktır köpek kolanya kokusunu hiç sevmez
    en azgın köpek bile kaçar Veteriner tavsiyesi ve gerçek ben denedim kendi köpeğimle gezerken (ispanyol Coocker) yanımda devamlı bulundururum hiçbir köpek yanaşamaz .

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    14lüyle kaafasına bitane sıkılır, yada gaza basıp kaçıldıktan sonra geri dönülüp arkladan veya ödnen farketmez çarpılır, yanlış oldu özür dilrim deyip olay yerinden uzaklaşılır.
    =p
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    bu nasıl bir yorum ya ??

nihatf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi arkadas anlatmisti. racing motorla yavas giderken kopek saldirmis. bi ara gazi yapmis, egsozdan cikan sesi duyan kopek kacmaya baslamis...

Alıntı federal adlı üyeden alıntı
    bence sen köpeğe daha fazla bağır o senden korksun , şöyle örnek vereyim...

NÖÖLLÜÜÜYYOOOOLAAAAAAYNNNNN HHHHHAAAAAYYYTTTT TTTEEE YYYYÜÜÜÜÜRRÜÜÜÜÜ LAAAAAYNNNNNNNNNNNN. GİBİ....
    İşte , çözüm budur. Bende şahsen aynı çareye başvururum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler