Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza Geliyorum Demedi Valla

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...
    Yaw bugün konyaaltı tarafında ilerliyorum uysal uysal önümdeki araba sağ sol falan yapıyo dewamlı huylandım we yavaşladım.. sonra bu birden sağa doru kırıp yawaşladı ve durdu sonra birden tekrar yola atlayınca da ben de duraamadım önümde olan diğer araca girmiş bulundum.. motor sola yattı allahtan canhavliyle kaldırdım motoru.. sadece ön çamurluk gitti bu insanlar beni delirtiyolar... sonra ikimizde çektik sağa benim motorda plaka yoktu düşmüştü yani wurduğum arabanında plakası ben wurunca düştü tabi.. adam dedi napcaz şimdi falan yine klasik kalabalık toplandı, ben dedim sana wurduğum için ben hatalıyım ama pek masrafın yok zaten istersen tutanak tutalım dedim (fake attım yani çünkü bende plaka yoktu) o da neyse ramazan ramazan allah korudu sen yoluna dewam et dedi. eyw dedim we ayrıldım... sonra o sağ sol yapaan adamın üstüne yürüdüm ayırdılar bizi adam tüydü falan.. böle üzücü bi olay yaaaşadım allah kimsenin başına kaza bela wermesin inş.
    2 T-K-R SAYGI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    geçmiş olsun
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    yok ama olucak inşallah oda seneye
    geçmiş olsun hafif atlatmışsın daha kötüsüde olabilirdi neyse bunada şükür demek lazım birde plakandA YOKMUŞ..........

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    geçmiş olsun, en büyük kazan bunla kalsın. bu aralar banada böyle ters adamlar ve bayanlar ras geliyo. allah korusun bi gün full korumaları denemek zorunda kalıcam bu vatandaşların üstünde, kötü olucak sonları. yada benim sonum

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    geçmiş olsun .. trafikte giderken boyle araçlrla çok karşılaşıyoruz .. fakat odaklanmamak lazım . motorsiklet kullanmak önce zihinde başlar .. o arabaya odaklanmasan daha stbil bi sürüş içersinde olabilirdin. boyle durumlarda trafikte yavaş kalmaman tavsiye olur benden sana ... çünkü ne zman trafikte yavaş kalsam . yada birini kollamak için yavaşlasam .. hep bişeyler oluyo .. tecrübe kurtarabiliyo ama .. çekirge bir sıçrar iki sıçrar ..

tekrar geçmiş olsun dostum
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    walla sorma ya ben ondan çok korkmuştum allahtan bişi olmadı.. işin kötüsü arkamda da arkadaşım wardı we kız olduğu için de bi hayli korktu tabi ona da hiçbişi olmadı Allah beterinden korusun..
    2 T-K-R SAYGI

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sen hangi ara motor aldın kardeşim?Ehliyetin de yoktu yanılmıyorsam.Bir de arkana artçı almışsın ki kaskı yoktur büyük bir ihtimalle.Plakan yok ona girmiyorum bile.Valla çok çok ucuz atlatmışsın bence biraz daha dikkatli ol.Ben kaç aydır kullanıyorum ehliyetim var yıllandı neredeyse ama güvenip de arkama artçı alamam.Biraz daha dikkatli olmalısın.Çok çok daha kötüsü olabilirdi.İnan bana
    Neyse geçmiş olsun sana.Allah tekrarını yaşatmasın
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Geçmiş olsun arkadaşı... Biliyoruz ki Ramazan ayında kazalar normal sayısından fazla artıyor... Gerek açlığın verdiği sinir ve atiklik insanı zora sokabiliyor.. Dikkatli ol daha fazla..

SAYGILAR ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    yok hacı o zaman zaten yazılmıştım sadece bekliyodum para yatırmayı.. parayı yatırdım ehliyetim elimde artık çok şükür... 2.si motoru almadım daha beklemede hala bu arkadaşımın kanuni seyhanıyla oldu olan.. 3.sü sende beni iice serseri yaptın hea kaskta wardı kıyafelerde tamdı 2mizde de sadece dizlik eldiven vs yoktu.. çok şükür bişi olmadı
    2 T-K-R SAYGI

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    Alıntı mr_scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bugün konyaaltı tarafında ilerliyorum uysal uysal önümdeki araba sağ sol falan yapıyo dewamlı huylandım we yavaşladım.. sonra bu birden sağa doru kırıp yawaşladı ve durdu sonra birden tekrar yola atlayınca da ben de duraamadım önümde olan diğer araca girmiş bulundum.. motor sola yattı allahtan canhavliyle kaldırdım motoru.. sadece ön çamurluk gitti bu insanlar beni delirtiyolar... sonra ikimizde çektik sağa benim motorda plaka yoktu düşmüştü yani wurduğum arabanında plakası ben wurunca düştü tabi.. adam dedi napcaz şimdi falan yine klasik kalabalık toplandı, ben dedim sana wurduğum için ben hatalıyım ama pek masrafın yok zaten istersen tutanak tutalım dedim (fake attım yani çünkü bende plaka yoktu) o da neyse ramazan ramazan allah korudu sen yoluna dewam et dedi. eyw dedim we ayrıldım... sonra o sağ sol yapaan adamın üstüne yürüdüm ayırdılar bizi adam tüydü falan.. böle üzücü bi olay yaaaşadım allah kimsenin başına kaza bela wermesin inş.
    resmen geliyorum demiş işte! madem önünde sağ sol yapıyo huylandın, çek sağa dur, bekle 3-5dk. bile bile kaza yapmışsın ve neyseki bişey olmamış. geçmiş olsun.
    ilk göz ağrım: Kawasaki ER6F
    ikinci göz ağrım: Honda 600RR
    bakalım 3ncü ne olacak? :)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mr_scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hacı o zaman zaten yazılmıştım sadece bekliyodum para yatırmayı.. parayı yatırdım ehliyetim elimde artık çok şükür... 2.si motoru almadım daha beklemede hala bu arkadaşımın kanuni seyhanıyla oldu olan.. 3.sü sende beni iice serseri yaptın hea kaskta wardı kıyafelerde tamdı 2mizde de sadece dizlik eldiven vs yoktu.. çok şükür bişi olmadı
    Estağfurullah dostum.Valla öyle bir yazmışsın ki inan daha bugün gidip bir motor aldın da kask mask olmadan arkana da hemen bir artçı alıp gezintiye çıkıp da kaza yapmışsın gibi geldi.Ehliyetini halletmene de sevindim.Benden sana tavsiye alacağın motorla en az 2-3 bin yapıp huyunu,suyunu öğrenmeden artçı almaTekrar geçmiş olsun
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    eet abi sanırım haklısın ama ekinoks da doru söledi bile bile geliyorum demiş yani... neyse en büyük kazam bu olur inş.
    2 T-K-R SAYGI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    equinoxxx'un yazdığı konu zaten en önemlisi bahsetmedim bile ondan.Eğerki önündeki adam deli deli gidiyorsa ya da arkandan gelip sıkıştırıyorsa yavaşla yol ver gitsin.Belasını seninle bulmasın da bir şekilde bulur ama merak etme

Motosikleti
    ewet tamamen tecrübesizliğimden oldu ya... gezmekten geliom daha yeni girdim içeri sanki ön çamurluksuz daha güzel oldu gibi
    2 T-K-R SAYGI

Motosikleti
    :"/
    Büyük geçmiş olsun...Korumalarınız iyiki varmış kazanın ne zaman geleceği belli olmaz...Olsada o vakitte korumalar giyilmez :')

Motosikleti
    aynen öle oluo maalesef korumalar önemli walla ya sıcak flaan dinlemeyip giyinioz sıkı sıkı :D
    2 T-K-R SAYGI

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Öncelikle geçmiş olsun Konyaaltı tarafı cok sakat hele o park eden veya çıkanlar Antalyada en çok dikkat edilmesi yerleden biri
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle büyük geçmiş olsun. Cidden ucuz atlatmışsın...

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun .. trafikte giderken boyle araçlrla çok karşılaşıyoruz .. fakat odaklanmamak lazım . motorsiklet kullanmak önce zihinde başlar .. o arabaya odaklanmasan daha stbil bi sürüş içersinde olabilirdin. boyle durumlarda trafikte yavaş kalmaman tavsiye olur benden sana ... çünkü ne zman trafikte yavaş kalsam . yada birini kollamak için yavaşlasam .. hep bişeyler oluyo .. tecrübe kurtarabiliyo ama .. çekirge bir sıçrar iki sıçrar ..

tekrar geçmiş olsun dostum
    Jesse ben de genelde senin dediğin gibi böyle bi durumda doğru anı kollayıp, şüphelendiğim aracı geçmeyi severim. Ama arkadaşımızda Seyhan 250 varmış. Geçme süresi uzun olucağından daha ciddi bir sonuç da doğurabilirdi. Bence en doğru karar yavaşlamakmış... 250 cc cruiser çok sürdüm (mondial 250 MCT)

Arkamızda özellikle de bir bayan olduğunda daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Arkada bayan varken genelde araç sürücüleri motorlara daha çok bulaşıyorlar...
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    ucuz atlatmıssın
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    mach1 ewet aynen öle orası baya sakat kulağıma küpe oldu...
    jesse bencede haklı ama arkadaşta sölemiş 250 seyhanla nereye kadar
    2 T-K-R SAYGI

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)