Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: _Si_BeMoL_ motor ıcın varını yogunu satmakta haklımı??

Katılımcı sayısı
12. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet

3 25.00%
  • hayır

9 75.00%
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

carem kalmadı kredıden baska!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    kardeslerım artık motor hasretı dayanılmaz oldu.helekı dun keeway s.lıght 150 yı hareket halınde gordukten sonra.kredı cekmeyı dusunuyom.hanı bı aralar 60 aya kadar vade vardı ya hala devam edıyomu. eger cekekmezsem neyım varsa satıcam.bılgısayarım bısıkletım telefonum ve emektar puch um.ayrıca tarayıcım ve yazıcımda var.kreedı cekemezsem onları satıcam. hıcbırının gıttıgıne uzulmemde bılgısayaar satılırsa sıteye gıremıcem ona uzulurum.eyong usta sen bılırsın bu kredı olaylarını.HELP!!! bı cıkar yol bulun bana bende satmaktan kurtulıyım.

nıye ıs aramıyon dıyenlerde olabılır.arıyom hemde delı gıbı.ama ogrencı oldugum ıcın cogu yer kabul etmıyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla yazın gel 6 taksite bölelim maaş + taksit yaparım ben sana merak etme ama kışı geçireceksin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    si bemol kardeşim;motora olan hasretini ve maddiyatsızlığın elini kolunu bağlamasını anlayabiliyorum.ancak;bankadan kredi çekebilmek için bazı şartları yerine getirmen gerekiyor:
    -aylık düzenli ve net bir maaş aldığını belgeleyen maaş bordrosu,
    -eğer kendine ait bi işyerin varsa vergi levha fotokopin,imza sirkülerin(ayrıca;vergi levhanda matrahsız gözükmeyecek)
    vs.vs.vs.
    umarım alırsın kardeşim.ama kış da geldi.ben sabret belki kışın iş bulur çalışır yazın da alır sefasını sürersin.vardır bunda da bi hayır.selamlar.

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    ya artık kafayı yeme sevıyesıne geldım.HeBeLeK HeBeLeK.... bakın ne haldeyım kredıyı ben cekemem anlasılan.hıc ugrasmadıgım ıcın bılgımde yoktu saol crazy_devil, babama yalvarcam artık.aslında ogrenım kredısı burs falan aylık 200 ytl gelırım var.onu kabul etmezlermı??

BBRR, abı cok saol ısallah yazın beraber calısma fırsatımız olur.doverız butun marmarısı.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    _Si_BeMoL_, kredi işi seni aşar çünkü öğrencisin. Gaz vermek gibi olmasın ama bence sat PC yi filan al bi 2. el kalite motor. Bilgisayarın üstüne binince seni bi yere götürmüo ayrıca ara sıra cafeden girersin siteye.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sibemol bak bende motor yok stress yapıyomuyum...

hayat böylede güzel..

benzin derdin yok...yolda kalcam derdin yok...

en güzeli bu...

düşersin falan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    _Si_BeMoL_, dinleme canım sen Eyong, u motor almak için bilgisayar satılmaz kaldıki ölü fiata gider sen bak işine gücüne adam öğrenci ya alla alla çalış sen derslerine öle her istediğin hemen olmaz emek sarfederek olur okulun biter yazın çalışırsın alırsın motorunu ve inan çok daha kıymetli olur o zaman
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    varı yoğu sat pederden destek iste ağla biraz)
    şaka yapıyorum.bu işler zevk işidir.sabırsızlandığını anlıyorum ama bir zevkten vazgeçip başka bir zevki satın alırsan tam anlamıyla mutlu olmayabilirsin.bu çat içebilmek için sigarayı söndürmek zorunda olmak gibi bişey.

bekle biraz daha.okadar istekliysen gelirini biriktir yaza doğru bi daha soyunursun bu işe.hem daha güzel olur isteğin tavan yapar kavuşunca mutluluğunda öyle...

böyle şeylerde acı çekmek iyidir

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    bılmemmı ya kıymetını.ben bu bılgısayarı kendım calısıp aldım.kımsenın kurusu yok bu bılgısayarda.yerınden oynatmaya bıle kıyamam ama motorun yerı bambaska BBRR abı ya.hele s.lıght ı gorunce ıcım bı cızzzz ettı.soylemeye utanıyom ama tutamadım kendımı ıkı damla suzuluverdı gozlerımden .cadde bıtene kadar baktım arkasından.belkı fren yaparda stop lambası nası yanıyo gorurum dıye.....

Motosikleti
    dostum doğum günü ayağına babanı kafaya alamadınmı...bu fırsatları değerlendir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Öğrenci adamsın, çalışırsın yazın alırsın motorunu sabret....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    ahh mete_han, bısey dıyemıyomkı motorla ılgılı babaya.bazen odama gelıyo adam ne zaman gelse motosıklet.net acık oluyo.geneldede motor resımlerı falan. "lan yınemı motor bıkmadınmı olum sundan aksama kadar motor allah motor.yeter..." dıye uzayan bı konusma yapıo.kredıyı nası dıcem bılmıyom ama dıcem.olmazsada naalım caresız kısın gecmesını beklıcem ıs bulma umuduyla.yazın ısallah BBRR abımın yanındayım.ama kısı gecırmek sorun.caresızlık cok kotu bısey

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    _Si_BeMoL_, bence acele etme biraz çalış ve para biriktir ondan sonra bak ben motorum çalındıktan kaç sene sonra anca bir pardon 3 motor sahibi olabildim demimete_han, cığım
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    federal, Arvasi3, kardeslerım ıs bulsam sımdıde calısırım hatta sımdı calısmam daha ıyı olur.yaza kadar toplarım parayı ama ogrencılık ıste

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    sıkma canını be si-bemol kardeş.alla ala yaw dünyanın sonu mu be kardeşim.bak ben de daha düne kadar sitede bas bas bağırıodum 250 mct hakkında bilgiiiiiii diye.ama noldu şimdi aldım alla şükür 550 peşinat+225+225 taksit verdim ama şimdi noldu;25 gün önce vermem gereken 225 taksidi veremedim ayrıca 5 gün sonra diğer taksit gelio ve benim cebimde 20 ytl para var.(çünkü 1 aydır şerefinden şüphelendiğim iktidarın elindeki belediye iş yerimi kapattı ve ben sigara alacak paramı bile zor buldum uzun bi süre [ki bu konuyu da bi topic de açıp sizlerle paylaşacağım])...o yüzden ben derim ki si_bemol kardeşim biraz sık dişini;çalış ve peşin parayla al!!!daha sonra ite puşta muhtaç olma!!!(bu arada benim kütüğümde eskişehire bağlı ama hiç görmek nasip olmadı )

Motosikleti
    crazy zor be dostum...

arvasi abi senin tuzun kuru...bak milletin derdi dünyadan büyük...belediyenin sırtında yer içersin tabi...

crazycim arvasi nickli abi belediye zabıta amiridir adapazarında...içinden geçenleri kendisine iletsene...hem rahatlarsın...

nmtears - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum budist tavri takinmak istemiyorum ama
    arzularini kontrol etmeyi ogren yoksa daha cok aci cekersin.

motosiklet 'e bu kadar bagliu ol ma. olursa olur olmazsa olmaz sonucta
    zevk icin biniyoruz. sabret.. ilerde eminim karsina daha iyi firsatlar cikacak..

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    ya iş pc yi satıp motoru almakla bitmiyoki.zaten pc ve yan ekipmanlarıda satsan motoru alabileceğini sanmıyorum.alsan bile bu motorun alım satım vergisi,senelik vergileri,bakımı ,benzini,zartı zurtu.olmadı bide arızalandığını düşün.herifler garantiye sokmamak için on türlü takla atıyo zaten.allah göstermesin bide kaza yaptınmı tamamdır.ya neyse biraz abarttım yani demek istediğim düzenli bi gelir olmadan.ekonomik özgürlüğünü eline almadan bu işler zor. : bakma böyle benimde ahkam kestiğime,söylediklerime bende inanmak istemiyorum ama böyle olmadığını idda eden varmı.idda dedimde futbolla ilgileniyosan....yada madem pc var cd çoalt sat umarım yakın bi zamanda kavuşursun hayaline,kazasız belasız sürüşler dileğiyle

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    nmtears, vlad1462, ıkınızde haklısınız.gelır olmadan zor olduguu bılıyom ama bı turlu bıtmıyo bu sey.ıcerde bısey var durtup duruyo.olur olmaz zamanda sokuyo aklıma s.lıght ı.ıyı dıleklerınız ıcın saolun.

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    çalış - kazan - al
    varolanı yitirerek , bişi edinilmez
    pc yi yarı fiyatına satmaya değmez bence, motor zevkini küçümsemiyorum - sadece elindekini avucundakini çarçur etmesinden bahsediorum - yannış anlaşılmasın...
    tekrarlıorum çalış - kazan - al

saygılar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler