Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Ne zaman hayal etmeye başladınız, ne zaman kavuştunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

İlk konuşmaya başladığımdam itibaren başladı 20 yaşımda gerçek oldu...

1-2 sefer babamın motorunu kaçırmışlığım vardır 7-8 yaşlarında ikisininde sonu tarlada bitti

Babamın motoru şuan yurt dışında keşke burada olsada kullansam

Annem ve babamın söylediğine göre ilk söylediğim kelime motor olmuş aöcam motorcu babam motorcu 80li yıllar gerisini siz düşünün...
    Çocukluğum motor üstünde geçti diyebilirim...

Biraz ayrıntılı oldu sanırım...saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr125
    cidden soyluyorum benimki sabah kalkıp motosiklet alıyım gibi oldu.tabiki yıllardır motosikleti cok severim ama almayı pek dusunmezdim bigun dusunup aldım ve suan inanılmaz mutluyum bi hazzı herkesin tatmasını isterim

Motosikleti
    Trafik Hayattır.....
    2009 soğuk kış gününde hayal ettim bir motorum olsa diye veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 2010 suğuk kış günü hala motorum yok

Motosikleti
    mondial zn 125
    26 mart 2009 da kanıma girildi benim. Ve o gün kendimi bi scooter üstünde çizmiştim. hala ufak kağıt parçasını saklarım. O günden beri ansızın başladık para biriktirmeye sevdiceğimle şimdi bir mondial zenim var. düşünüyorum da yeterince motor hasretiyle kavrulmamışım ama onu çok seviyorum

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    yemin edyiyorum ki taaaa ilkokuldan beri bu sevdanın içersindeyim ve şu an 22 yaşındayım anca kendime ait bi motosikletim oldu fakat bu yaşıma kadar çok motosiklet kullandım gerek abimin gerek babamın gerekse arkadaşlarımın olsun motorsikletlerle hep içiçeydim
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    CBF250
    2006 senesinde 55 yaşında mimar bir tanıdığımın X9 una bindim kısa bir mesafe seyahat ettik. O gün bu sevda başladı. Derken 2008 senesinde paramı biriktirdim ve TVS apache satın aldım. 1 sene gezdim dolaştım 10 bin km yaptım. Tabi heves bitermi büyütücez diye sattık. 2 ay motor aradım malum kış sezonu fiyatlar düşük derken, ilk motora sevdamın başladığı motor un satıldığını duydum.. Tabi malum italyan motoru fiyat yüksek.. Neyse gittim bankaya kredim onaylandı.. O ilk sevdanın başladığı motoru sonunda aldım....
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    ah ah ben 10 yaşında hayal etmeye başladım 13 yaşında ilk motorumu aldı babam:50 cc lik mondial sonra cygnus rs ile dewam ettim yola ve şimdi ybr125 im var ve çok memnunum..

valla ben hayal olarak çocukluğumdan beri hayal ediyoruım yaşımı hatırlamıyorum ama ilkokulda başlamıştır hayalim o zaman lar hız motoru istiyordum çocuk tabiriyle yarış motoru alacağım diyordum sonra büyüdükçe fikrim değişti ve chopper model motorlara merak sardım allah nasip ederse bugün ömer beyle görüşüp anlaşabilirsek ilk motorumu bisan roadstar olarak almış olacağım
    4 Teker Bedenimi [B]İKİ[/B] Teker Ruhumu Taşır :farao:

Motosikleti
    as t1
    ikibuçuk yaşından beri hayal etmeye başladım hala hayallerimde kavuşucakmışım gibide durmuyo
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    17 yaşındaydım, Çalıştığım tekstil firmasının imalat müdürü transalp ile gel sana bi tur attırayım demişti. Motosiklete bindim ve inanılmaz derecede korku kaplamıştı içimi... Sonra korkumu yenmek için bir daha bindim. Sonra bir daha bindim, Sonra farkettim ki binmeden duramaz olmuşum...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Lise bittiğinde TDM'i hayal etmeye başladım Geçen sene satınalabildim

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler