Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Satıcılara güveniniz nedir?

Katılımcı sayısı
82. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • güvenirim..

7 8.54%
  • güvenmem..

75 91.46%
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Korlas ‘dan Suzuki motor alırken benim durumuma düşmeyin..

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben merkz. telf. açtım; bir bayan çıktı...e-mail'lerini takip edip etmediklerini sordum,bilgisinin olmadığını ancak hemen yetkiliye haber vereceğini söyledi. sorunun ne olduğunu sorduğunda ise forum sayfalarında firmanız hakkında şikayetler var ve bu konular hakkında tarafınıza mail'ler atılmıştır ancak sizden geri dönüşüm olmamıştır dedim. hemen ilgileniyoruz ,teşekkürler dedikten sonra kapattılar.........

çok entersan yahu... türkiye'de kaçtane ciddi olarak motosiklet üzerine forum yapan,sayfa hazırlayan firma var? 5-10..... hiçmi takip etmiyorlar,çokmu tuzları kuru... mesafe koyacaklarına dahada yakınlaşsalar kendi çıkarlarına olacak;bunu onlarda biliyor ama uygulamıyorlar!!! 1. sayfadan beri konuyu okudum ve dayanamadım telefon açtım! belkide üstüme vazife değildi... ama onlar tepkisizse bizlerde etkili olmalıyız öyle değilmi????????

umarım her iki tarafta anlaşır;aradaki gerginlik sona erer...
    bizlerde potansiyel müşteri olarak KORLAS'ı takip edelim,bakalım yapılanlar yanlışlıklamı olmuş yoksa kastimi....

son olarak;
    ''herkes ektiğini biçer'' demiş atalarımız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUZUKİ VL 250
    İhtarnamemi alınca gayet nezaketli bir beyefendi beni biraz önce aradılar ve ne yapabileceklerini sordular. Yapılması gerekenleri söyledim. Yarın tekrar arıcaklarını belirtiler. Sizi olaylar geliştikçe bilgilendireceğimi söylemiştim ve bu sözümü tutuyorum..

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben merkz. telf. açtım; bir bayan çıktı...e-mail'lerini takip edip etmediklerini sordum,bilgisinin olmadığını ancak hemen yetkiliye haber vereceğini söyledi. sorunun ne olduğunu sorduğunda ise forum sayfalarında firmanız hakkında şikayetler var ve bu konular hakkında tarafınıza mail'ler atılmıştır ancak sizden geri dönüşüm olmamıştır dedim. hemen ilgileniyoruz ,teşekkürler dedikten sonra kapattılar.........

çok entersan yahu... türkiye'de kaçtane ciddi olarak motosiklet üzerine forum yapan,sayfa hazırlayan firma var? 5-10..... hiçmi takip etmiyorlar,çokmu tuzları kuru... mesafe koyacaklarına dahada yakınlaşsalar kendi çıkarlarına olacak;bunu onlarda biliyor ama uygulamıyorlar!!! 1. sayfadan beri konuyu okudum ve dayanamadım telefon açtım! belkide üstüme vazife değildi... ama onlar tepkisizse bizlerde etkili olmalıyız öyle değilmi????????

umarım her iki tarafta anlaşır;aradaki gerginlik sona erer...
    bizlerde potansiyel müşteri olarak KORLAS'ı takip edelim,bakalım yapılanlar yanlışlıklamı olmuş yoksa kastimi....

son olarak;
    ''herkes ektiğini biçer'' demiş atalarımız...
    Hay ağzınıza sağlık. burdaki olan benden başka kişilerinde başına gelmesin diye yaptığım bir davranıştır.
    Özgürlük = Motor kullanmak

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Eee bir gelişme var mı?
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    SUZUKİ VL 250
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee bir gelişme var mı?

bu gun 16.10.08 tarihi itibariyle henüz bir gelişme yok

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Geçmiş olsun Coskun kardeş. Bende antalyadım. 8 yıldır burada ikamet etmekteyim.
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    bende burgmanımı korlastan aldım haliyle, korhan bey saolsun her konuda her zaman yardımcı olmuştu hatta çözümü zor olan konuları bile şahsen ilgilenerek elinden geleni yapmıştı ve güler yüzünü hiç eksik etmemişti,,, korlasın bu konudaki yorumunu beklemekte fayda var....
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Motosikleti
    SUZUKİ VL 250
    Alıntı CaBRioLeT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende burgmanımı korlastan aldım haliyle, korhan bey saolsun her konuda her zaman yardımcı olmuştu hatta çözümü zor olan konuları bile şahsen ilgilenerek elinden geleni yapmıştı ve güler yüzünü hiç eksik etmemişti,,, korlasın bu konudaki yorumunu beklemekte fayda var....
    Yazınızı dönüp dönüp okududum. Size yapılan hata yoksa ne güzel. Korhan beyle de telefonda konuştum ve bana 10 dk içinde döneceğini söyledi aradan 1. aydan fazla zaman geçti hala dönüp arayamadı (sanaırım telefonumu unutmuştur) Ama telefonumada çıkamadı. Korhan bey'e bu konuyu aktarın benim her yazdığım belgelidir. Korhan bey size ne cevap verecek bir bakın. O zaman bu yazdığınız yazı için ne cevap vereceksiniz merak ediyorum...

Motosikleti
    SUZUKİ VL 250
    Yeni gelişme Sorunlu aldığım motorun sorunu devam ediyor. Buda Suzuki nin GARANTİ anlayışı aşağıdaki linkten isterseniz okuyabilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-anlayisi.html

AFT62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Zat
    hcoskun rumuzlu arkadaşım ,

Bu probleminiz ile ilgili kesin bir sonuca ulaşabildinizmi ? Bilgi verebilirmisiniz.

Bawebaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet - Suzuki VL250 Intruder
    Şu an benim olan motosiklettede aynı olay olmuştu. Motosikletimi aldığım kişilere satış 2005 model olarak yapılmış. Ama motor 2004 olduğu için dolayısıyla ruhsat 2004 model olarak çıkmış. Tabi alıcılar durumu bildirince trafikte bir sorun olmuş denilip sonrasında ruhsatta model yılı üzerine 2005 yazan bir sticker yapıştırılıp teslim edilmiş. 3 yıl sonra motoru satın almak adına ben müşteri oldum. Evraklarımızı hazırlayıp notere gittiğimizde noter trafik tescil şubeden model yılının üzerine yapıştırılan stickerin gerçek olduğunu belgeleyen bir yazı istedi. Trafik şubede aracın model yılının 2004 olduğu çoktı. Korlas'a durum iletildi ama bir sonuç alınamadı. Kısaca onlarada bir yıl eski motor satılmış.

Motosikleti
    harley davidson iron 883 2015 model
    bende suzuki intruder dusunuyordum korlatan dusunmeyim artik insan sorunu daha ciddiye alir boyle bir forumda ciddiye alinmayacaksa..sonucu merak ediyorum.motosikletede binemiyorsundur sanirim en acisida bu olsa gerek...korlas

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar,
    motorların asıl yılları model yılıdır pek çok arkadaş TRAFİĞE ÇIKIŞ TARIHI adı altındaki tarıhe bakıyorlar,

unutmayınız,
    araç şehir değiştirdiği anda trafiğe çıkış tarıhı değişecektır,
    2004 model motor 2009 yılında izmire giderse ''trafiğe çıkış tarıhi 2009'' olacaktır,
    plaka değiştiği veya çıktığı yılın tarıhı yazılır araçlara,

unutmayınız,
    kaldıki size aracı satan şahıs diyebilir ''motor 2007 model,2005 yazıyor ama bayii'de yatmış o zamandan berı''diye,,,

sadece hatırlatayım istedim...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    BMW F 650GS
    gecmiş olsun umarım hak ettikleri cezayı alırlar.

arkadaslar sıze sukadarını soyleyım korlasta kı motorların cogu yarıstan cıkma ve kendı motorlarıdır korlasa kılometresı dusuk ıyı mal satar dıye dusunmeyın sakın kılometrsı dusukse buyuk ıhtımalle kendı motorlarıdır ve 4000-5000 kılometre pıstlerde kosturuyolar motorları aynı hataya az kalsın bende dusuyodum ALLA yuzume baktıkı almadık motoru ve korlata musterı memnunıyetı sıfır ben yasadıgım ıcın soyluyorum ama ankara korlasta dıgerlerını bılmem ve ozellıkle sahıbı levent motor alcaksanız ılk once kendınıze saglam bı usta ayarlayın ve ondan sonra motor almamnın pesıne dusun ve turkıyedekı en ıyı motor ustalarından bırı motor bıke yasar usta gıbı emın olun mororunuza sızden daha ıyı bakar yasar ustadan kesınlıkle sasmayın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aslan0606_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sıze sukadarını soyleyım korlasta kı motorların cogu yarıstan cıkma ve kendı motorlarıdır korlasa kılometresı dusuk ıyı mal satar dıye dusunmeyın sakın kılometrsı dusukse buyuk ıhtımalle kendı motorlarıdır ve 4000-5000 kılometre pıstlerde kosturuyolar motorları aynı hataya az kalsın bende dusuyodum ALLA yuzume baktıkı almadık motoru ve korlata musterı memnunıyetı sıfır ben yasadıgım ıcın soyluyorum ama ankara korlasta dıgerlerını bılmem ve ozellıkle sahıbı levent motor alcaksanız ılk once kendınıze saglam bı usta ayarlayın ve ondan sonra motor almamnın pesıne dusun ve turkıyedekı en ıyı motor ustalarından bırı motor bıke yasar usta gıbı emın olun mororunuza sızden daha ıyı bakar yasar ustadan kesınlıkle sasmayın
    Korlastan sakız alınmaz ...bana Pıaggıo Lıbety 200 kaktırdılar...1000 km dedikleri motor Parkormanda test motoruymuş iyimi...

kazık yalan dolan sahtekarlık bu kadar olur yani...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    SUZUKİ VL 250
    Arkadaşlar uzun uğraşlar sonunda söz verdikleri rakam değil ama bir kısmını iade ettiler. Bu gune kadar cevap yazmamamın nedeni ise sözlerini yerine getirmelerini beklememdi ama hala tam olarak yerine getirmediler.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Emre yazmış ama okumayan arkadaşlar için benim başıma gelenler :

http://www.motosiklet.net/forum/moto...s-faciasi.html

Çok geçmiş olsun size de

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler