Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Burç Ve Motosiklet.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125cc
    ben yengec evet kesinlikle haklı cok dogru ve kususrsuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    BOĞA ( 22 nisan r11;21mayıs)
    Boğa burcu yaşamı seven,ondan haz almayı seven bir burçtur. Boğa burcu insanı genelde sakin olarak tanınır. ancak trafiğe çıktığında iş değişir. Kinci ve maceraperest olmaları onların motor kullanırken tavırları üzerinde belirleyici rol oynar. Boğa burcu sürücüsüne karşı trafikte dikkatli olmak gerekir.
    HAYALİNDEKİ MOTOR;Doğaya düşkünlüğü MOTOR seçiminde de kendisini gösterir. üstünde rahat edebilecekleri motorlar seçerler. Gri ve kırmızı en çok tercih ettikleri renklerdir.

eh işte
    Drift Religion

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    paşam bittim ben eline sağlık çok güzel hazırlamışsın
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Balık için

Genelde doğru kurallara bağlıyım ama trafikte eğer birine sinirlenirsem veya birisi beni kızdırırsa kötü yaparım
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    TERAZİ (22 eylül-21 ekim)
    Trafikte son derece kibar olmalarına karşın oldukça kararsız davranışlar sergilerler. Sürekli diğer motosikletlere bakarlar.
    HAYALİNDEKİ MOTOR; İç ve dış dizaynı önem taşır. Teknik ayrıntılar genellikle fazla önem taşımaz.

trafikte motosiklet kullanırken kibarlık yapan araçların önünü kesip yanaklarından öpesim geliyor ,ben iç dizayn olayına olayına takıldım motorların içindede dizaynmı var yoksa motorların içimi var,terazilermi görüyor sadece , bu doğa üstü bi güçmü ,yoksa ben terazi deyilmiyim

Motosikleti
    mondial 250 mct
    [QUOTE=atlantic;1249053]ASLAN (22temmuz -21ağustos)
    Motosiklet kullanırken kendine çok güvenir. Can sıkıcı olaylar karşısında Soğukkanlılığını korumayı başardığı için hemen hemen hiç hata yapmaz.
    HAYALİNDEKİ MOTOR; Soğukkanlı olan aslan burcu insanı kendine güven veren güçlü ve sağlam Motosikletleri tercih eder. Bu nedenle aslan burcu insanının hayalini her türlü lüks ve konfora sahip araçlar süsler.

çok olmasada tuttumuşşş.........

BAŞAK(22 ağustos r11;21 eylül)
    Hayatının bir parçası olan titizliği Motor sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahları sinirli olur ve sabah motor kullandığında etrafına öfke saçabilir.
    HAYALİNDEKİ MOTOR; Detaylara önem verir, motosikletinde konfor ister. Sağlam geniş ve ekonomik bir motosiklet onlara göredir.

doru yaw

Motosikleti
    as t1
    BAŞAK(22 ağustos r11;21 eylül)
    Hayatının bir parçası olan titizliği Motor sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahları sinirli olur ve sabah motor kullandığında etrafına öfke saçabilir. HAYALİNDEKİ MOTOR; Detaylara önem verir, motosikletinde konfor ister. Sağlam geniş ve ekonomik bir motosiklet onlara göredir.

tam beni anlatmış
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Honda 1300s
    Yengeç
    Beni tarif etmiş resmen .

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    YAY ( 22kasım -21aralık)
    Özgürlüğüne düşkün olan yay burcu maceraya bayılır. Kendisini çok iyi tanır ve özelliklerinin farkındadır. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarına uyar ve diğer sürücülere saygılıdır.
    HAYALİNDEKİ MOTOR; Konforlu ve sevimli motosiklerlerden hoşlanır. Motosikletlerinin herkeste bulunmasını istemezler. Kullandıklar motosiklet diğerlerine oranla daha havalı olmalıdır..
    hayalimdeki motorun honda deuville olduğunu düşünürsek...

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    YENGEÇ (22haziran - 21temmuz)
    Çok duygusal,hayalci,çocuksu insanlardır. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Motorsikler kullanırkende dikkatlidirler. Trafik kurallarına uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptığında oldukça sinirlenirler. Kask takmadan asla yola çıkmazlar.
    HAYALİNDEKİ MOTOR ; Görünüş ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Fazla hız yapmamalarına rağmen güçlü motorları tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle değiştirmezler.

bire bir tutuyo gerçekten... ama burcum kova

Motosikleti
    HONDA CbR 125R
    KOÇ
    işte benn beni yansıtmış arkadaşım teşekkürler yeni topicin için
    :cat:MoToLeKtrA{eSrA}::alkiis::

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    OĞLAK ( 22aralık -21şubat)
    Oğlak burcu yönetici olmak için yaratılmıştır. Organizasyon yeteneği güçlüdür. Reflekslerine ,hızına yani motosikletine hakimdir. İyi bir sürücüdür.
    HAYALİNDEKİ MOTOR;Kullandığı motosiklet mutlaka en son model olmalıdır. Satış sonrası servise de büyük önem verir.

bumudur budur ama satış sonrası servis çok pahalı
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)