Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BALIK OLTALARI

Motovento
    REKLAM ALANI
    TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Dostlar Size Birşey anlatacağım bugün havanın güzel olmasını fırsat bilerek atladım motosiklete bir sahil turu atayım dedim. Beykoz sahil yolu biraz dar pazar olması nedeni ile herkez kapmış oltayı dökülmüşler deniz kenarına herkezin elinde bir olta.....! Kısaca olayı anlatayım sahil yolunda giderken adamın biri oltayı cadde ortasına atmış güç alarak denize fırlatıyor;Bunu (Balık tutanların hepsi yapıyor).o sırada ben motosikletle geçerken misinayı görmedim ve motosikletin aynasına dolandı. Ben durasıya kadar misina koptu. Eğer o iğneler batsaydı kim suçlu olurdu.Ben mi? yoksa balık tutan mı? Diyeceğim "lütfen motosikletleri de birer araçtan saysınlar".....! [/b]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    hocam tabiki sen haklısın
    kendim de motorcu olduğum için söölemiorum bunu inan.....
    valla yaklaşık 30 sn kadar düşünüp yazdım bu cevabı , olayı gözümde canlandırdım - simülasyon yaptım bi nevi ama kesinlikle sen haklısın......

o abi ; oltaya hakim olmalı - her nasıl ki sen kenarda balık tutana gidip çarptığında ; balık tutan haklı olacaksa - bu durumdada sen haklısın hocam......

saygılar

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    düşünsene adam bir çekiyor kocaman motor denize o anda da köpek balığı kapıyor ama kaskın var diye kurtuluyosun
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Teşekkürler arkadaşlar motor küçük diyemi bilmem umursamıyorlar......!

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    TYP_R şu yaşanan kazayı da "motosikleti de araçtan saysınlar" a bağlamışsın ya helal olsun sana. Ayrıca büyük harf kullanmaman için uyarılıyorsun bilmem dikkatini çekiyor mu?
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    arkadasım ALLAH göstermesin daha kötüsünü düşünemiyorum kötü örnek gibi olmasın ama eskiler söyler burdada oltacılık çokdur amcamın bir senin dediğin gibi misineyi geriye sallıyor kuvvet almak için o sırada arkasında olanın gözüne geliyor düsünmesi bile kötü ama anlatırlar hep bende yanlarından geçerken mümkün oldukca uzaklasıyorum nazaman onları görsem aklıma o hikaye geliyor siz siz olun yakınlaşmayın hele birde motorla görünmez yada ani fren yapılsa bile yine kötü şeyler olabilir amamn ALLAH korusun

Motosikleti
    Kymco Agility City
    kısacası balık yerine adam seni yakaladı yani
    :bestmt:

DİKKAT

Arkadaşlar ; herşeyin başı _DİKKAT_

Eğer dikkatsiz olursan , denizdeki balığı değil , arkandaki adamı yakalarsın ;

sadece bu örnek değil , binlerce örnek var...
    eğer dikkatsiz olursan motordan düşersin
    eğer dikkatsiz olursan trafik kazası yaparsın (diğer araçların güvenliğini tehdit )
    eğer dikkatsiz olursan bir hayata son verirsin (kendi canın , başkasının canı)

LÜTFEN DİKKATLİ OLALIM...

(((Yazmayacaktım ama yinede yazacam ; ALLAH bilir misinası kopan adam seni kabahatli bulmuştur.KARDEŞİM NİYE ORADAN GEÇİYON, BAŞKA YER YOKMU?)))diye söylenmiştir...

GEÇMİŞ OLSUN

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Arkadaşlar saçma bir olaya dikkati çekmek istiyorum. Başlıkta BALIK OLTALARI denmiş, Başka bi iş için de mi kullanılıyo olta ? Beni bi aydınlatsanız??
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    tekrar teşekkürler arkadaşlar benim geçtiğim yer sahil cadde başka geçecek yer yok olsada geçmem zaten...! dediğiniz gibi dikkat dikkat her şeyin başı dikkat ama böyle birşeyin geleceği aklımın ucundan bile geçmedi.Orası ana cadde bundan sonra zaten balıkçı gördüğüm zaman ya uzağından geçeceğim, yada korna çalıcağım uyarmak için

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    yaa sadece motosikletle alakası yok o sırada yolda türüyen herhangi bi insana da saplanabilirdi o iğne
    0 Rh +

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler