Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cevizli-Halkalı Arası Telefonumu Düşürdüm...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Öncelikle herkese selamlar...

Dün bir iftara iştirak etmek için Cevizli'ye gittim. Gece saat 12 05 te de Halkaı'daki evime geri dönmek için harekete geçtim. Evden çıkarken montumun cepleri kapalıydı. Benzinciden benzin alırken açmış olmalıyım ki eve vardığımda Nokia E61i marka kılıflı cep telefonumun ve KGS kartımın düşmüş olduğunu gördüm. Büyük bir ihtimal yolda parçalanmıştır telefonum ama yine de yolda görürseniz beni arayın İşin şakası bir yana konuyu açmamdaki sebep yola çıkmadan önce her yerinizi kontrol edin tabi motorunda heryerini. Bir iftar bana baya pahalıya patladı. ( Gerçi hakettiğimi düşünüyorum çünkü 2 kere kırmızı da geçtim ve birazcık hız yaptım ) Bu bana ve herkese ders olsun hem telefon hem bi sürü video fotoğraf telefon numarası gitti. Üstüne bir bardak soğuk su içtim.

Alınacak ders: Montun, pantolonun ceplerine dikkat edin

Herkese keyifli sürüşler aman ceplere dikkat
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    Çok geçmiş olsun.

Bu durum bende tiktir. Bin defa fermuarları kontrol ederim montumun. Ama bir defasında yine açık bulmuştum. Genelde kgs kartımın olduğu cep açık kalıyor.
    [B]Motosiklet araç değil amaçtır...[/B]

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Ben her motora bindigimde sag cbimde Tlfum Sol cebimde Anahtarlarım Bunları kontrol ederim Kesinlikle ve yolda defalarca ederim Neden Çnkü bende Dşrmştm ama o anda gordum çk şkürki Ruhsat ve ehliyet gbi evraklarımın oldugu montumun iç cebide sürekli Fermuarlı ve kapalı Ve kendimce onları ordan çkarmamya Söz verdim ve bylece Montsuz Motora binemiyorum.. :D
    Ustam sanda gçmiş olsun..
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    EEeee 150cc den 600 cc geçince hız da artıyor neylersin
    Motora bindiğim ilk yıllar istisnasız özellikle de benzin aldıktan sonra hep bir şeyler yitiriyordum sonraları daha dikkat eder oldum ,neyse geçmiş olsun hiç olmazsa cana gelmesin

Motosikleti
    Silverwing 400
    Herkese teşekkürler Üzerine bi bardak soğuk su içince geçti mecburen. Elazığ gezisinden dönerken de depo üstü çantayı açık unutup KGS ve anahtarlarımı kaybetmiştim henüz akıllanmamışım demekki
    Murat abi haklısın hız baya bi arttı ama cezasınıda görüyorum işte napalım gül diken hesabı katlanacağız

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Geçmiş olsun. Ben de bi kere anahtarlarımı düşürmüştüm. Ama cebimden değil. Top case'in üstünde unutup yola çıkmıştım, dalgınlık.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ben de topcase'te anahtarı unutarak düşürmüştüm ve büro ile ev anahtarlarını kaybetmiştim. Hem de bu 2 defa olmuştu. Şimdi topcase'in anahtarı ile kontak anahtarını birleştirerek bu dertten kurtuldum. Kontak, topcase ve kilit anahtarı bir arada. Giderken bazen şıkırtı yapıyor ama en sağlamı bu. Motoru çalıştırmak için anahtar gerektiğinden arkada unutmuyorum, unutsam da motoru çalıştırmak için ordan almam gerektiğinden sorun ortadan kalktı

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Kenya kardeşim çok şekersin. Bu berbat durumdan bile bizleri gülümsetebilecek cümleler çıkarabilmişsin. Hatalarının farkında olabilmek çok üstün bir meziyet. Geçmiş olsun ve sağol...
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    Silverwing 400
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenya kardeşim çok şekersin. Bu berbat durumdan bile bizleri gülümsetebilecek cümleler çıkarabilmişsin. Hatalarının farkında olabilmek çok üstün bir meziyet. Geçmiş olsun ve sağol...
    Estağfurullah abi o sizin iyi niyetiniz Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. İş, olmadan önce önlem alabilmekte olduktan sonra üzülmenin kendini paralamanın bir önemi kalmıyor geriye sadece soğuk su içmek kalıyor

Motosikleti
    tvs apache
    ..bu halkalı yolunda var bi kudümsüzlük galiba ..bundan 2 ay kadar önce bakırköyden havaalanı yönüne giderken yenibosna sapağı var ya ordan sağa saptım 3 km kadar dewam ettim baktım arkamda bi doblo sellektör yapıyo korna çalıyor şasırdım acaba banamı yapıyor diye yavaşladım neyse doblocu yanıma yaklaşınca ne oldu dedim telefonunu düşürdün dedi bana o an beynimden vurulmuşa döndüm valla otobanda ters istikamet 3 km geri döndüm hızlıca ama sağa sola bakarak karsıdan gelen araçlar hiç umrumda değil hemen o havaalanı sapağına vardım ama malesef telefonun yerinde yeller esiyordu hepsi 2 dk. içinde olup bitmişti nokia 6230i yalan olmuştu hadi telefon pek kıymetli değilde içinde yaklaşık 300 tane eş,dost,akrabanın numarası kayıtlıydı en çok ona üzüldüm ...ben hakedecek ne yaptım acaba diye şimdi kendime sormadan edemiyorum yazdıklarını okuyunca kenya.. geçmiş olsun sana
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Telefonunu düşüren arkadaşlaraın tümüne geçmiş olsun...Canınız Sağolsun...

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    bende biyerden kalkarken cüzdan tel anahtar kontrol ederim ama nerdeyse her motordan inşimde anahtarı bagajda untuyorum bagajı açtıysam

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 yil evvel hatunla ilk uzun yol maceramiza giderken o zaman 200 YTL verip aldigim Mp3 player'imi dusurmustum.. Yola cikarken cebimdeydi, yol boyunca hic dinlemedim, madem dinlemeyecektim niye yanima aldim, madem aldim niye kaybettim.. Benim neyime muzik dinlemek motosiklet kullanirken, onu da gectim su an 30-40 YTL olan mp3 player'e 3 sene evvel 200 YTL vermek nasil bir kaziklanmislik ornegidir. Mp3 player'in piyasasinin konumuzla alakasi ne? Kissadan hisse ceplerinizi saglama alip, teknolojiyi coook uzaklardan takip edin. Yakindan takip edince uzuluyo insan
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Geçmiş olsun. Ben iki kere aynı hatayı yaptım. 1 cep telefonu 1 de smartphone düşürdüm. Artık herşeyimi mıknatıslı depo üstü çantaya koyuyorum cepler boş kafa rahat. Arada birde heybeleri açık unutmasam. geçen gün tümsekten sert geçtim ilkyardım setini düşürdüm .
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzerine su içmen faydalı olur sanırım
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kaskolu kymcoxciting250
    Alıntı kenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese selamlar...

Dün bir iftara iştirak etmek için Cevizli'ye gittim. Gece saat 12 05 te de Halkaı'daki evime geri dönmek için harekete geçtim. Evden çıkarken montumun cepleri kapalıydı. Benzinciden benzin alırken açmış olmalıyım ki eve vardığımda Nokia E61i marka kılıflı cep telefonumun ve KGS kartımın düşmüş olduğunu gördüm. Büyük bir ihtimal yolda parçalanmıştır telefonum ama yine de yolda görürseniz beni arayın İşin şakası bir yana konuyu açmamdaki sebep yola çıkmadan önce her yerinizi kontrol edin tabi motorunda heryerini. Bir iftar bana baya pahalıya patladı. ( Gerçi hakettiğimi düşünüyorum çünkü 2 kere kırmızı da geçtim ve birazcık hız yaptım ) Bu bana ve herkese ders olsun hem telefon hem bi sürü video fotoğraf telefon numarası gitti. Üstüne bir bardak soğuk su içtim.

Alınacak ders: Montun, pantolonun ceplerine dikkat edin

Herkese keyifli sürüşler aman ceplere dikkat
    allah başka keder vermesin malın yerine gelir mal hemde daha güzeli bence

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ben iki kere aynı hatayı yaptım. 1 cep telefonu 1 de smartphone düşürdüm. Artık herşeyimi mıknatıslı depo üstü çantaya koyuyorum cepler boş kafa rahat. Arada birde heybeleri açık unutmasam. geçen gün tümsekten sert geçtim ilkyardım setini düşürdüm .
    tümseklere dikkat oralarda bayaa malzeme birikio sanırsam

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Geçmiş olsun.

Ben de bir keresinde açık kalan dış cebimden plastik gözlük kutumu düşürmüştüm (gözlük gözümdeydi neyse ki ) Ama telefon, cüzdan gibi önemli şeyleri iç ceplerime koyuyorum her zaman.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Silverwing 400
    Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler anladım ki başı yanan sadece ben değilmişim Bu arada bu dediğim olay deri montumu giydiğimde oldu onun cepleri dikey açılıyor halbuki tekstil montum yatay ondan düşmesi imkansız gibi birşey. O kadar para verip deri mont aldık bide üstüne telefon gitti tü kaka deri montlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kaskolu kymcoxciting250
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yil evvel hatunla ilk uzun yol maceramiza giderken o zaman 200 YTL verip aldigim Mp3 player'imi dusurmustum.. Yola cikarken cebimdeydi, yol boyunca hic dinlemedim, madem dinlemeyecektim niye yanima aldim, madem aldim niye kaybettim.. Benim neyime muzik dinlemek motosiklet kullanirken, onu da gectim su an 30-40 YTL olan mp3 player'e 3 sene evvel 200 YTL vermek nasil bir kaziklanmislik ornegidir. Mp3 player'in piyasasinin konumuzla alakasi ne? Kissadan hisse ceplerinizi saglama alip, teknolojiyi coook uzaklardan takip edin. Yakindan takip edince uzuluyo insan
    üzülcek amma çok şeyin varmış...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler