Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Ne Yazım ki Çok Güzel Bir Hikaye Motor ve Aşk Bir Arada Süper

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Ay kızlar ne kadar kötü oldum anlatamam,çocuktaki cesaret gözlerimi yaşarttı,tiril tiril titriyorum,hüzünden,ay ne acıklııııııııııııııııı
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu tarz hikayeler hep beni hüzünlendirmiştir. gerçek aşkı verebileceğim birini bulamamamdan kaynaklanan bir üzüntü sadece. bu hikayeyi de her okuduğumda küçük tomurcuklar beliriverir gözlerimde. yine de gerçek aşkı aramayı hatırlattığın için sağol

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ben de eşime verirdim kaskı.Hikaye ya da gerçek duygu yönünden bakılırsa oldukça etkileyici.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ay kızlar ne kadar kötü oldum anlatamam,çocuktaki cesaret gözlerimi yaşarttı,tiril tiril titriyorum,hüzünden,ay ne acıklııııııııııııııııı
    Len bırak ayak yapma kırarım o ayaganı
    Hasan..

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben arkasına kasksız kız alan adama delikanlı demem icap ediyosa binerken verseydi...ayrıca sahiden traş bi hikaye...baya bi traş
    Evet çok haklısın dostum, değil kız arkadaş, ben herhangi bi erkek arkadaşımlarımı bile bindirmek isityosam kaskımı veriyorum.

Adam bi kere duvara çarpacağını anlayacak kadar duvara yaklaşmışsa kız da bunu farkeder. Yavaşla falan diye paniğe kapılır.

Yok daha ortada duvar falan görünmüyosa ki 180km/s gidilecek bir yolda öne çıkacak herhangi bi duvarı görmemek için o duvarın yaklaşık 5km uzakta olması gerekir, bu durumda da freni bozulduğunu anlayan insan (iki freni de tesadüfen aynı anda bolzulsa bile) söylendiği gibi 5 saniyede vites küçülterek 30 km/s hıza düşebilir. Duvara kadar da önünde 5km yol olması 180le gidiyorsa 100 saniye vakit demektir. Hatta daha da fazla çünkü frenin bozulduğunu anlayan insan en azından gazı keser ve böylece 5km mesafede motor frensiz durabilir.

Bu hikayenin düzmece olduğunu ispatlayacak o kadar çok argüman var ki saymakla bitmez.

Aşk, sevgiliyi motora kasksız bindirmemektir veya en azından o kasksızsa senin de kask takmamandır. Ölürsen beraber ölürsün. Hadi bunu farkettin, farketmeyeceğin bişey olsa kızı nasıl kurtaracaksın?

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı locoly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni anlıyorum arkadaşım düşündüğün içinde tşklr
    rica ederim, kendini ve sevenlerini üzmek istemiyorsan, lütfen bir daha kasksız motora binme. Bunu daha önce kaza yapıp, omurgasını kırmış biri olarak söylüyorum, inan hiç de kolay şeyler değil sağlığın gitmesi.

ben arkasına kasksız kız alan adama delikanlı demem icap ediyosa binerken verseydi...ayrıca sahiden traş bi hikaye...baya bi traş

katılıyorum

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    çok güsel bi hikaye::(
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı BHTYR_VFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna inanıpda hüzünleneniz varsa şayet, o kişilere motorcu diyememm..

bu kadar saçma bir hikaye uydurulamazdı...

boşuna hüzünleniyorsunuz... boşuna aşk bu diorsunuz.. aşk a inanmak isteyenler okusun okusun ağlasın
    yalan da olsa hüzünlü ve aşk da gerçekten var şu topikte bile ne kadar cahilce yazan arkadaşlar olduğunun farkındasın sanırım en azından kask takmanın önemini vurguluyo biz de yorumlarla pekiştiriyoruz ki insanlar bazı şeyleri anlasınlar

Motosikleti
    mondial 150 zat
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim başımdan geçen versiyon:

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;

Kız : Lütfen yavaşla, ben korkuyorum

Delikanlı : O değil de, CBF150 nasıl bu hıza çıktı, anlamadım.

Kız : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum

Delikanlı : Hakkaten yahu, nasıl çıktık bu hıza? İlginç? Biri motorla mı oynadı ben yokken?

Kız : SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla

Delikanlı : (İçinden: Oooh, bağladık hatunu da! Daha tanışalı on dakka oldu, kıvama geldi. Heheheheh.) Şimdi de bana sıkıca sarıl

Kız delikanlıya sıkıca sarılır

Delikanlı : Kaskımı alıp, kendine takar mısın? Başımı cok sıktıı

Kız: Tamam da bende de kask var?

Delikanlı: Doğru lam? Neyse, verilmiş sadakamız varmış. O zaman montumu giy?

Kız: Bende de var.

Delikanlı: Eldivenleri al bari?

Kız: Senin kışlık eldivenleri ben taktım ya!

Delikanlı: O zaman pantolonumu çıkart.

Kız: Ben de çıkartayım mı?

Delikanlı: Hmmmm??? Olabilir aslın............ (kraşşşşş!)

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı:

Motorsiklet Kazası; Motorsiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece ikisi kurtuldu.

Gerçek ise şöyleydi; Yolun yarısında, delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kızabelli etmek istememişti.

Bunun yerine, kızdan kendisini sevdiğini söylemesini ıstemış kendısıne son defa sarılmasını istemişti. Ancak kız niyeti bozunca dikkati dağılmış, köşedeki süpermarketin aniden yola fırlaması sonucunda camdan içeri girmişti.

İşte gerçek AŞKIN anlamı da buydu!!!

Bu yazılanlar gerçektir!
    muhteşem ya ne bu böle abi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)