Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

Animasyon destekli teorik eğitimle motosiklet ehliyeti

  Leoncino
  Motosiklet Online
 1. #1
  Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  14 Nisan 2003
  Şehir
  İstanbul
  Motosikleti
  MT-09 Tracer
  Animasyon destekli teorik eğitimle motosiklet ehliyeti

  Özel Kadıköy Gelişim Sürücü Kursu, eğitim çalışmalarını animasyon ve simülatör gibi yeniliklerle destekliyor.

  İstanbul Anadolu yakasındaki Özel Kadıköy Gelişim Sürücü Kursu Türkiye’nin en çok motosiklet ehliyeti veren sürücü kursları arasında yer alıyor. 1999 yılından bu yana yaklaşık 10 bin kişiyi A2, B, D, E ve H sınıfı ehliyet sahibi yapan kurs kendi alanında pek çok ilke imza atmanın gururunu taşıyor.

  Animasyon destekli teorik eğitim veren tek sürücü kursu olduklarını belirten Özel Kadıköy Sürücü Kursu Kurucusu İbrahim Alan, çağdaş bir eğitim ortamı oluşturduklarını söyledi. 13 kişilik klimalı sınıflarda deneyimli eğitmenler gözetiminde eğitim verdiklerini hatırlatan Alan, "Animasyon destekli teorik eğitim, simülatör destekli direksiyon eğitimi gibi yenilikleri Türkiye’de ilk biz hayata geçirdik. Tüm araçlarımız 2005 model. Motosiklet eğitiminde de iddialıyız. Türkiye’nin en çok motosiklet ehliyeti veren sürücü kursu olduğumuzu söyleyebilirim. Amacımızı bilinçli sürücüler yetiştirmek. Bunun için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz" diye konuştu. Alan, stajyer sürücü uygulamasının yürürlüğe girmesiyle ehliyet almanın zorlaşacağını hatırlattı. Kurslara olan talebinin yüzde 50 oranında arttığı bilgisini veren Alan, "Artık trafik, motor ve ilkyardım bilmeden sınav geçmek imkansız. Sınavları geçmekte yeterli olmuyor. İki yıllık stajyer sürücü olunuyor.Bu süre içinde ceza puanı 75’i geçmezse ehliyet veriliyor. Sürücü kurslarında verilen eğitimin kalitesi her zamankinden daha önemli hale geldi" dedi.

  Yabancılara rehber hizmeti
  Özel Kadıköy Gelişim Sürücü Kursunda, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sağlanıyor. Kursta tüm kredi kartlarına 12 ay taksit yapılıyor. Kurs’un Trafik, İlkyardım ve motor derslerini içeren animasyon programı sayesinde sınav başarısı yüzde 95’e yükselmiş. Kurs gelecek eğitim öğretim döneminde ilk ve orta öğretim okullarında trafik bilincinin yerleşmesi için; ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD gibi eğitim materyalleriyle faaliyet gösterecek. Kursta yabancı uyruklular için rehber hizmeti de veriliyor.

  Referans Gazetesi Röportajı


  Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
  Premium Motosiklet Servis Randevusu
  Motomax
 2. #2
  Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  10 Mayıs 2005
  Şehir
  istanbul-kadıköy
  Motosikleti
  Honda CBF 600
  Buralara gelmemizde emeği geçen herkese özellikle motosiklet net ailesine candan teşekkürler...
  Gelişim Sürücü Kursu
  0216 330 54 44
  0216 336 62 77
  www.gelisimsurucu.com
  msn: ehliyet@msn.com


  ANES MOTOR
  Leoncino
  Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler