Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

motora ve motorculara bakış

Motovento
    REKLAM ALANI
    agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    selam arkadaşlar,

bu haftaki penguen dergisinde severek okuduğum sanatçının motor ve motorcularla ilgili görüşlerini içeren sayfasından bazı kareleri sizlerle paylaşmak istedim. Tüm toplumda olduğu gibi sanatçıların da motora bakışı olumlu değil.Tabii bu karlere kızmak yok,sonuçta kişisel görüşlerdir ve eskilerin deyimi ile her fikir muhteremdir fakat muteber değildir.(yani : tüm düşünceler saygıdeğerdir ama geçerliliği yoktur).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    Biraz ağır olmuş sanki...
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Verilmişti yinede saol...
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Alıntı super adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verilmişti yinede saol...

çarşambadan cumartesiye geç kalmışız.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Hersey tamamda chopper e laf atmasaymıs. Konu bulamamıslar galiba motorculuga burnunu sokmuslar okumayın su pengueni yaw gecende bi yazı vardı böle tamam motorun sesini acıp cevreye rahatsız edenlere kızsınlar ama motosikletin elestirilecek yönünü ben göremiyorum sadece sacmalamıslar ne kadar güzel motor kullananlar var ne farkı var arabadan
    Ve sanatcıların motora bakıs acısı olumlu deil derken bunu yazana bide sanatcı demeyin yaw kızdırdınız beni diyeck biseyde bulamadım
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı DrFirari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hersey tamamda chopper e laf atmasaymıs. Konu bulamamıslar galiba motorculuga burnunu sokmuslar okumayın su pengueni yaw gecende bi yazı vardı böle tamam motorun sesini acıp cevreye rahatsız edenlere kızsınlar ama motosikletin elestirilecek yönünü ben göremiyorum sadece sacmalamıslar ne kadar güzel motor kullananlar var ne farkı var arabadan
    Ve sanatcıların motora bakıs acısı olumlu deil derken bunu yazana bide sanatcı demeyin yaw kızdırdınız beni diyeck biseyde bulamadım
    choopercılar cruısercılarda egsoz acıp gurultu kırlılıgı yapan cok fazla degıl
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    Alıntı DrFirari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum bunu çizen sanatcı olamaz bu sanatçıya hakarettir kendini bilmez densizin biri çıkmış mizah konusu bulamamış karalamış kafasındaki mizah zihniyeti buysa ya mizahı bıraksın ya zihniyetini değiştirsin...
    MURAT KARDEŞLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ....

Bu chopper cıları belediye toplayıp ormana bırakmalı bence ormanda sürsünler motorları şehirde insanları huzursuz ediyorlar.

zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dergiyi bu sabah aldım ve köşeyi okur okumaz siteye girdim yorum varmı yok mu diye varmış ama umduğum kadar çok konuşulmamış birazda ben konuşmak istiyorum.
    Bende çok severdim bu adamı hayata dair küçük ayrıntıları çok güzel bir şekilde o küçük küçük okları ile çok güzel yorumlayıp yüzümüze güzel bir gülümseme koyuyordu ilk sayfalarda ise yapılan yolsuzluklara,adam kayırmalara,görgüsüzlüklere felan çok güzel dokunduruyordu ama her türden motorsiklet sürücüsüne ağır şekilde hakaret etmesi(hatta küfüre kaçması) hemde durduk yere hiç yakışmamış çok ayıp olmuş.Bence yazımı kuvvetli bir arkadaşın hepimizin adına bi ayıplama maili felan yazsa fena olmaz.
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı zengo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dergiyi bu sabah aldım ve köşeyi okur okumaz siteye girdim yorum varmı yok mu diye varmış ama umduğum kadar çok konuşulmamış birazda ben konuşmak istiyorum.
    Bende çok severdim bu adamı hayata dair küçük ayrıntıları çok güzel bir şekilde o küçük küçük okları ile çok güzel yorumlayıp yüzümüze güzel bir gülümseme koyuyordu ilk sayfalarda ise yapılan yolsuzluklara,adam kayırmalara,görgüsüzlüklere felan çok güzel dokunduruyordu ama her türden motorsiklet sürücüsüne ağır şekilde hakaret etmesi(hatta küfüre kaçması) hemde durduk yere hiç yakışmamış çok ayıp olmuş.Bence yazımı kuvvetli bir arkadaşın hepimizin adına bi ayıplama maili felan yazsa fena olmaz.
    Kesinlikle katılıyorum sana arkadasım.
    ::ressam::

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    ayıp ya ne istiyosunuz choppercılardan
    beledeyi otobusleri cöp kamonları şahinler doğanlar rahatsız etmiyomu o cok narin beyninizi
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda kirlilik yaratmayayım diye çok nadir yazı yazarım genelde hep okuyucu takılırdım ama bu konuda kendimi tutamıyorum yazacağım bu başlığa içimden geleni.
    Ben bu dergiyi ve bu insanları yıllardan beri takip ediyorum hepsinide tanımadığıma rağmen nedense çok seviyordum ama bu köşeyi okuduğumda beynimden vurulmuşa döndüm kendimi şu an o kadar çok aldatılmış ve kandırılmış hissediyorum ki.
    Güçlü bir kalemim olmamasına rağmen içimden gelenleri hissettiklerimi hem bu çizere hemde o derginin halkla ilişkiler müdürüne mail atacağım umarım benim gibi hem mizah seven hemde iki teker sevdalısı arkadaşlar bu konuda hissettiklerini yazarlarsa belki bu çizer arkadaş yaptığı ayıbı anlar ve özür diler.
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bunu yazıp çizen arkadaşın motor ve motorlulara karşı bi zaafı yada kötü bi geçmişi felan warmı sanırım böyle sert bir dilde itaf atar olmuş ki çokta ayıp etmiş sadece bizim motorlarımızın seslerimi onu rahatsız ediyor trafikte ses müzik sesiyle gerek performans modifiye yapıp egsozundan en az motorlar kadar ses yapan bir sürü araba war neden onlarada bi yorum yapamamış aynı şekilde

bilmeden bi ton konuşmuş kuru gevezelik konu bulamamış bir arkadaşında dediği gibi bence...
    önüne f1 arabasını koysanız al kullan die deli gibi ses çıkartıyor ama kullanır ona göre mahsuru olmaz...
    ne anladım bu işten o zaman ben dinine küfreden müslüan misali

sanırım çok ağır konuştum ama bende kızdım bu karikatüriste...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Velespit :)
    Lütfen kızmayın. Lütfen tepki vermeyin. sakin olun. bu ara bu izlenimi edinmiş olabilir. Malum yaz.

bazı günler ve geceler lütfen motoru bırakın, kaskı ve diğer aksesuarları da, normal bir yurttaş olarak boğazda ya da gece geç saatte taksimde turlayın...

motorcuları ve sıradan insanların tepkilerini görün..

toplum sadece motorculardan oluşmuyor...

bir diğer konu motorcular fark etmiyor belki ama tektip gibi br kıyafet hoş değil, faşist milis çağrıştırıyor...

unutmayın..

sanatçılar bir toplumun aynasıdır.

AYNAYA KIZMAYIN..

o motorun ardındaki kıza laf eden MAGANDA da kızmasın...

umarım meramımı anlatabildim

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    bu arkadaşın üstünden motor geçmiş galiba

aha bunlardan da bizim ülkede çıkmaya başladı.

şimdi istese bu penguen dergisine gayet güzel eleştrili-küfürlü bir yazı yazacak arkadaşımız vardır burda.Onun yazdığı bu etkileyici yazı acaba gerçek midir?Ayrıca bu arkadaş da sanatcı olmaz mı?
    Şimdiye kadar ben magandaları eleştren küfür eden bir sanatçı görmedim.Ama buldu ya motorcuyu ses çıkarıyo.O kadar maganda da bırakın şahinleri havaya ateş açıyor bunlardan rahatsız olmuyo mu bu arkadaş.Ama tabi yapamaz bunu yapan arkadaşta g.t olsa...
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Motor Geçse İi otobüs Geçmiş heralde

üstünden geçen otobüs

bende_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bir insan bu kadar basit olamaz ki bunu yapana sanatçı diyoruz...yazık yahu valla billa yazık,haline durumuna acınacak çok mahlukat var.
    isyan rock'ta başlar,motosiklet üstünde devam eder !!!:cat:

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    İnsanlar 2'ye ayrılır;
    -Motosiklet sevenler-sevmeyenler

Motosiklet sevmeyenler 2'ye ayrılır;
    -Parasızlıktan motor alamayanlar-motordan korkanlar

Motordan korkanlar 2'ye ayrılır;
    -İki tekerin ÖZGÜRLÜĞÜNÜ bilmeyenler-Gerçekten korkanlar.

Gerçekten korkanlar 2'ye ayrılır
    -Motosikletçilere gıptayla bakanlar-Motosikletçilere çamur atanlar.

Aslında, motosikletçilere çamur atanların kalbinde bir yerlerde, küçücük te olsa bir motor sevdası vardır.Onlar, gerçekte bu sevdanın açığa çıkmasından korkarlar."Bir gün bir bakarsın, motor altımda, yapma oğlum yaw" derler kendilerine.

Bu dergideki Sanatçı(!) da bu gruptandır, eminim.

Sanatçı adam -Benim bildiğim kadarıyla- estetik olur, zarif-ince olur.
    Eleştiriyi; küfretmeden, inceden geçirerek, düşündürerek yapar.

Bu adamın sanatçı olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım.

Motosikleti
    Velespit :)
    sanat toplumun aynasıdır... sanatçıya kızacağınıza tuttuğu aynada kendimizi görelim..

buyrun bir motorcu adayı :D

http://www.motosiklet.net/forum/moto...u-cikarmi.html

Motosikleti
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanlar 2'ye ayrılır;
    -Motosiklet sevenler-sevmeyenler

Motosiklet sevmeyenler 2'ye ayrılır;
    -Parasızlıktan motor alamayanlar-motordan korkanlar

Motordan korkanlar 2'ye ayrılır;
    -İki tekerin ÖZGÜRLÜĞÜNÜ bilmeyenler-Gerçekten korkanlar.

Gerçekten korkanlar 2'ye ayrılır
    -Motosikletçilere gıptayla bakanlar-Motosikletçilere çamur atanlar.

Aslında, motosikletçilere çamur atanların kalbinde bir yerlerde, küçücük te olsa bir motor sevdası vardır.Onlar, gerçekte bu sevdanın açığa çıkmasından korkarlar."Bir gün bir bakarsın, motor altımda, yapma oğlum yaw" derler kendilerine.

Bu dergideki Sanatçı(!) da bu gruptandır, eminim.

Sanatçı adam -Benim bildiğim kadarıyla- estetik olur, zarif-ince olur.
    Eleştiriyi; küfretmeden, inceden geçirerek, düşündürerek yapar.

Bu adamın sanatçı olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım.
    evet aynen öyle

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)