Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motora ve motorculara bakış

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    mizah dediğimiz şeyin bizi gülümsete bilmesi gerekir diye düşünüyorum amaç budur... küçük dokundurmalar olur çogu zaman ama amaca uygundur gülümsetir... ben şu karikatürlerde beni gülümsetecek hiç birşey göremedim espiri yetenegini yitirmiş sanırım sanatcımız
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanlar 2'ye ayrılır;
    -Motosiklet sevenler-sevmeyenler

Motosiklet sevmeyenler 2'ye ayrılır;
    -Parasızlıktan motor alamayanlar-motordan korkanlar

Motordan korkanlar 2'ye ayrılır;
    -İki tekerin ÖZGÜRLÜĞÜNÜ bilmeyenler-Gerçekten korkanlar.

Gerçekten korkanlar 2'ye ayrılır
    -Motosikletçilere gıptayla bakanlar-Motosikletçilere çamur atanlar.

Aslında, motosikletçilere çamur atanların kalbinde bir yerlerde, küçücük te olsa bir motor sevdası vardır.Onlar, gerçekte bu sevdanın açığa çıkmasından korkarlar."Bir gün bir bakarsın, motor altımda, yapma oğlum yaw" derler kendilerine.

Bu dergideki Sanatçı(!) da bu gruptandır, eminim.

Sanatçı adam -Benim bildiğim kadarıyla- estetik olur, zarif-ince olur.
    Eleştiriyi; küfretmeden, inceden geçirerek, düşündürerek yapar.

Bu adamın sanatçı olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım.

kesinlikle katılıyorum....
    HaYaT 3 ŞeYdeN ibaRetTir..DüN,BugÜn,yArıN..Dün maZidE kaLdı,yarın kaRanLık,GüN BugüN dür... GöNLüNcE DiLeDiĞiN Gİbİ YaŞa....

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı murat gürgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum bunu çizen sanatcı olamaz bu sanatçıya hakarettir kendini bilmez densizin biri çıkmış mizah konusu bulamamış karalamış kafasındaki mizah zihniyeti buysa ya mizahı bıraksın ya zihniyetini değiştirsin...
    Evet evet çok doğru...
    Saygılarımla...

mslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650 GS
    Arkadaşlar çizen biraz haddini aşmış, küfüre varan ifadelerle mizah değil soytarılık yapmış, bu konunun bir boyutu. Ama ya geriye kalan? onun böyle düşünmesine sebep olanda, bizlerde hata yok mu.

Şimdi bilinçlilikti değildi kimseyi eleştirmek istemiyorum ama çuvaldızı başkalarına batırıyorsak iğneyide kendimize batıralım. Ben de motosiklet sürücüsüyüm ve şehir içinde motosikleti kesinlikle başka hiç bir araca değişmem, ama gelin görün ki ben bile arabayla giderken etrafımdaki motorlara, scooterlara, mobyletlere sinir olmuyor değilim. Bende motorcuyum ve arabanın içindeyken etrafımda kelebek gibi uçuşan sağımdan solumdan sadece ama sadece kendini tehlikeye atarak giden, 40 km/h hızda bile caddeyi sese boğanlara kızıyorum.

Motosikletimin eski sahibi ses için orjinal egzosu değişip yerine başka taktırmıştı. onun takdırdığının kromajını yakma ve şeklini berbat etme pahasına sesini kestirdim. Benim için egzosdan gelecek devamlı ve anlamsız bir gürültü camlardaki yaşlı teyzeleri, evinde hastası olanları, bebeğini uyutmaya çalışan anneleri, caddede yürüyen insanları huzursuz edecekse çok gereksiz ve aptalca birşey.

Bunun gibi yüzlerce sebep toplumu motorsiklete ve onun üstündeki kişilere karşı olumsuz düşünmeye itiyor. Motosiklet çok pratik ve kullanması zevkli bir araç. umarım herşey daha iyi olur. Herkes motor sevsin demiyorum ama en azından hepimizi serseri olarak görmeye devam etmesinler...

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çizerin yaptığı sanki biras kasıtlı, motor kullanan camiaadan öc alır gibi tutum takınmıs. Evet çizdikleri yazdıkları dogru olabilir. ama tarzı ve konular üzerindeki yorumları çok kalitesiz.
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Bu salak karalamalara bakıp da hayatta sinirlenmem. ne yani motora binenler

kro da otomobil kullanan değil mi. bu adamlar (iki kişiler bunlar) en basit

şeylerden bile malzeme çıkarmaya çalışan yaşadığı toplumuna yabancı tipler.

bazıları komik bulabilir ama her güldüren şey sanat değildir.

ayrıca kötüden örnek olmaz, ben eminim ki MT'cilerin hiç biri böle salak

çizgilere malzeme olmayacak kadar düzgün motorcular...

lan sinirlenmicem demiştim sinirlendim bak gece... allahın denyoları sizi bi

göreyim boğacam egzoza...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)