Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Genel olarak bişeyler sordum, bakarsaniz..

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba motorsiklet hakkındaki sorularım aşağıdaki gibidir iyi bi sekilde beni aydınlatmanız yardımcı olmanız dilegiyle

ben racing tipi yani cbr 125R, kuba 150 cc, çelik F5 ve aklıma gelmeyen bu tipte bi motor alıcam şuan kararsızım
    sorular şöyle

ben herhangi bu tipte motor aldım diyelim, yapmak istedigim 2 sey var
    biri kalın teker ve egzos yani ses açmak gerekirse büyük motor gibi gözükür bunları yaptığımız halde motor görsel olarak..
    yapan arkadaşlarım oldu daha önce 125lik repsole.. ilk gördügümde 600rr sandım ve ilk gören herkeste öyle sanıyor.. kalınmı kalın tekerler ve bildigin 600 lük ses gibi bi ses..
    yani beni aydınlatırmısınız genel olarak öyle yapma böyle yap bunları yapıcaksan sunu al gibi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    Alıntı wakabayashi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba motorsiklet hakkındaki sorularım aşağıdaki gibidir iyi bi sekilde beni aydınlatmanız yardımcı olmanız dilegiyle

ben racing tipi yani cbr 125R, kuba 150 cc, çelik F5 ve aklıma gelmeyen bu tipte bi motor alıcam şuan kararsızım
    sorular şöyle

ben herhangi bu tipte motor aldım diyelim, yapmak istedigim 2 sey var
    biri kalın teker ve egzos yani ses açmak gerekirse büyük motor gibi gözükür bunları yaptığımız halde motor görsel olarak..
    yapan arkadaşlarım oldu daha önce 125lik repsole.. ilk gördügümde 600rr sandım ve ilk gören herkeste öyle sanıyor.. kalınmı kalın tekerler ve bildigin 600 lük ses gibi bi ses..
    yani beni aydınlatırmısınız genel olarak öyle yapma böyle yap bunları yapıcaksan sunu al gibi..

saçmalama dostum görenler ve öyle sananlar bence hayatlarında ilk defa motor görüyordur kalın teker 130 luk takarsın
    motor gitmez benzin yer egzost a gerek yok cünkü ne takarsan tak 4 silindir sesi alamazsın

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Birader Bence Repsol görenler 125 için diyorum Çok berbat duruyor diyor. Kalın lastik virajda biraz iyi olur . Çok kalın olursa Hızdan Düşersin. Sese Gelince En fazla 250-500 CC arası ses Çıkar. Oda Polis Arkadaşlar tarafından Ceza ya Dönüşür. Bence Al sen Siyah Bir CBR 125 Güzel Tok ama sade Bir egzoz tak. Yoluna bak. Görüntü Her Şey Demek degil.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    tek silindirlik bi motordan 4 silindirlik motor sesi almak ? hmmm varmıymış böyle bi egsoz?
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaş kalın teker takmayı o kadar ucuz mu sanıyorsunuz
    jantına en az 160 genişlikte olanı (ki bu diğerlerine göre dar dır) 590 tl
    buna uygun en ucuz lastik bridgestones 633 tl
    lastiği her 10 bin km de değiştireceksin ki yazdıklarından sen o km yi 3 ayda yapacan gibi duruyor her 3 ayda bir 630 lira verebilecekmisin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş kalın teker takmayı o kadar ucuz mu sanıyorsunuz
    jantına en az 160 genişlikte olanı (ki bu diğerlerine göre dar dır) 590 tl
    buna uygun en ucuz lastik bridgestones 633 tl
    lastiği her 10 bin km de değiştireceksin ki yazdıklarından sen o km yi 3 ayda yapacan gibi duruyor her 3 ayda bir 630 lira verebilecekmisin
    Kalin lastik takmasi icin tabi bide salincak degisicek yada oynanicak onuda eklemek gerek.

Bahsedilen makinalara en fazla 130luk takilir 600luklerde ise 180den asagi yok gibi birsey.

4 silindirli motosiklet sesinide agziyla yada artik nereleri musaitse cikarabilirler egzosla olmaz o is imkansiz.

Bu makinalari alip canina okumamak gerek al 1 sene kullan ogren sat git buyugunu al, zor bi olay degil o makinayada yazik.

Onlari 600luk sanan vatandaslarin gozu 8-8 derecelerinde bozuk acilen doktora gitsinler.Sesi benzeten arkadaslarda en yakin saglik kurulusunda kulaklarini temizletsinler.
    We are many...

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Sen 125 repsolü 600 rr sandıysan , 600 rr görsen ne sanarsın çok merak ediyorum
    Bırakın bu apaçi modifiyelerini

ya böyle alaycı cevaplar beklemiyordum, ben orda bilgilenmek istediğimi yazdım.. ve tek sorularım onlar değildi peki güzel dalga geçtiğini sanan arkadaşlar var diğer sorularımıda yanıtlasınlar yukarıdaki baska hangi motor bu fiyatlarda vs yazdım değil mi? o na cevap yok..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Alıntı wakabayashi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya böyle alaycı cevaplar beklemiyordum, ben orda bilgilenmek istediğimi yazdım.. ve tek sorularım onlar değildi peki güzel dalga geçtiğini sanan arkadaşlar var diğer sorularımıda yanıtlasınlar yukarıdaki baska hangi motor bu fiyatlarda vs yazdım değil mi? o na cevap yok..
    Dostum hiç onlara bulaşma sana tek bir sözüm var. Hyosung Gt 250R bu motoru al ve git egzozcuya abi bana yırtıcı ses ver de! Sana güzel bir egzoz atsın yardıra yardıra 180-190 gibi hızlara çıkarsın. Arkadaşlar biraz dalga geçmiş evet ama tek silindirli 125 cclik bir motordan imkanı yok cbr 600 gibi ses almanın...

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu iş Cin olmadan adam çarpmaya benzerki dile kolaydır,gereksizidr tecrübeyle sabittir. Bu sorunu cevaplamak için mühendis olmaya gerek yok ama komik olacaktır. Daha önemli şeylere kafa yormanız dileğilye..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    Cbr 125 in kasası 600 rr ın yarısı nerdeyse buna abartılı şekilde geniş lastik takarsan sırıtır komik olur ve hangi egzozu takarsan tak sana 4 silindirin sesini vermez.(unutma sesi egzoz değil silindir çıkartır).o yüzden sen git bi cbr 125 al millete bakıpta hiç bozma motorunu güzel güzel kullan
    Motosiklet sadece ulaşım aracı değildir,Özgürlüktür!!İsyandır!!:wiinkk:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)