Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

ÇİN MALI 600 cc. MOTOSİKLETLER YOLDA..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin o 125'lik dediğin aprilia ortalama 29 beygirlik bir pist(hız) motoru ve bırak o çinliyi 250'lik hyosung'ları bile ağlatıyor.Bilip bilmeden mukayese yapmayalım
    biliyorum abi ben apriliaya kötü demedim 125 cc dedim
    600 lük bir makinayı 125 cc lik bir makina geçebiliyorsa anlamında
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyorum abi ben apriliaya kötü demedim 125 cc dedim
    600 lük bir makinayı 125 cc lik bir makina geçebiliyorsa anlamında
    hani aprilia 2 zamanlı olduğundan pek anlamlı bi kıyas olmamış

şöle desen daha manyak olurdu

düşünsene bizim tek silindir cıbırlar bile bunları geçiyo(abartmak lazım dimi)

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    apachilere gün doğdu..

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yukarıda resmini koydugunuz mondialler italyan işi çin değil....
    ayrıca böle bi satış gerçekleşmemeli tr ye bu dandik ötesi aletler sokulmamalı....600 cc yaptıkları motor hangisinin taklidi acaba......

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Yapmışlar işte.... Fıstık gibi de olmuş...Zongshen gayet hoş duruyor.... Eğer 7000 lira civarı fiyatı olsun kapışılır...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    daha neler çıkacak ooooff

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    yeni model varmı diye baya bi baktım sitelere ama bulamadım 600 cc atv bile var

Motosikleti
    kymco downtown
    bi kişi daha yukarda görünen mondial çin değil derse patlıcam anladık
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kişi daha yukarda görünen mondial çin değil derse patlıcam anladık
    ARKADAŞLAR BU MOTOR ÇİN MALI DEĞİL

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    SS değil de Cruiserlara yoğunlaşsalar, sağlam makinalar hem kuvvet hem de hacim (plastik değil, çelik ve aleminyum) üretseler daha mantıklı olmaz mı? Klasik motor klasik motordur. Retro havasını bulduğun her sağlam makinaya bayılırsın, benim gibi. Ne zaman kaliteli, yolda bırakmayan ve görünüşü kofti olmayan motor üretirler ( Drgstar, Shadow, intruder vb... ) ancak o zaman alırım. Hele Çin SS hiç zannetmiyorum, önce bir sağlam makina yapsınlar görelim karar verelim...

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    japon pıyasasını kırsın yeter
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    bence 600cc yaptıktan sonra saglamdırlar. ucuzda satmazlar. çinliler istedikleri herşeyi kopyalar. yaklasık 1.5 sene once 32gb flash bellek kullanıyordum hala türkiyede yok. ne alaka diyeceksiniz çinden bi arkadasım getirmişti. onlar istediği herseyi yaparlar yani çinli diyince aklınıza beyinsiz çekik gözlü gelmesin.
    Now the world is gone. Im just one.

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    aman kardeşlerim ben uzak dururum sizede uzak durmanızı şiddetle tawwwsiye ederim. sakın ha!!! bole olursunuZ

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kisa ve oz konusucam. Ne bu motordan alirim ne de herhangi birisinin almasini tavsiye ederim. Mct 250 kullandim iyi zannediyodum fz6 alinca motor neymis gordum. Klavyemde turkce karakter yok kusura bakmayin.
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SS değil de Cruiserlara yoğunlaşsalar, sağlam makinalar hem kuvvet hem de hacim (plastik değil, çelik ve aleminyum) üretseler daha mantıklı olmaz mı? Klasik motor klasik motordur. Retro havasını bulduğun her sağlam makinaya bayılırsın, benim gibi. Ne zaman kaliteli, yolda bırakmayan ve görünüşü kofti olmayan motor üretirler ( Drgstar, Shadow, intruder vb... ) ancak o zaman alırım. Hele Çin SS hiç zannetmiyorum, önce bir sağlam makina yapsınlar görelim karar verelim...
    Kısmen katılıyorum..

Çelik kısmına katılmıyorum! Çelik parça kullanan motor üreticisi varmıdır acaba diye düşünmekteyim çünkü..

Ama diğer konularda haklısınız. SuperSport yani hayatınızı koltuk altında taşıdığınız makinelerin çinli olması gerçekten ürkütüyor. Cruiser veya Cross makineler bir derece daha mantıklı bu konuda..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

MadEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT 700 Deauville - CB125E
    Türkiyeye gelirse sadece bir yönden iyi olur, 600 cc klasmanındaki kaliteli makinelerin fiyatlarında düşüş görülür.Bunun haricinde bir artısı olcağını sanmıyorum.
    YAMASAKİ

Motosikleti
    150 ZC
    olaya farklı bir boyut getirelim çin malını herzaman adi olacak die değerlendirmek yanlış olur hakeza türkiyede de bi mavi jeans bide leke jeans var aralarındaki kalite farkını hepimiz biliyoruz peki leke kaliteli kumaş kullansa güzel kot yaparmı tabikide yapar ama fiyatı mavi ye göre ucuz kendine göre pahallı olur . . . yani kaliteli standartlara uygun bir motor yaptıktan sonra neden olmasın ama ben test sürüşlerini ve sonuçlarını beklemeyi tavsiye ederim . .

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    yaw adamlar ucuz isci calistirip, ucuz hammadde kullanip ucuz tekniklerle, ucuz mallar uretiyor.. bunun daha turkcesi yok. Adamlarin felsefesi bu iste ve o ucuz malida ucuza sativeriyor.. Ha bi gun cikar bi cinli motor yarisir moto gp de haaa derim bu marka eli yuzu duzgun isler yapiyor demek ki.. yoksa yakisikli motordu, rengi guzeldi, tipi cok acayipti, 600 cc, iyi bakarsan super motor, sikistirmazsan bisey olmaz falan hikaye..
    ben racing alcam 600 cc ama basmayacam, sikistirmayacam ve motorada fazla guvenmeyecem..eee.. cok afedersinizde ne anladim ben bu ...isten?
    Wildgoose Rider - Transalp 650

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Ejderha gelişmiş ülke ekonomilerini vurmaya devam ediyor.

Çinli Scooter’lardan sonra, simdi de 4 zamanlı 600 cc.lik çıplak (Naked) motosikletler geliyor. Yakın bir zamanda en büyük 3 Çinli motosiklet üreticisinin (Loncin, Zongshen ve Jialing) yeni 600 cc.lik motosikletlerini piyasaya sunması bekleniyor. Hedef ise Avrupa ve Japon motosikletlerinin pazarından pay alabilmek.

İlk model ise 600cc. 4 silindir, 4 zamanlı bir Sport Naked motosiklet. Motosikletin Japon motosikletlerin kalitesinde olması beklenmiyor ama 6000€ seviyelerinde ki rekabetçi fiyatlarının piyasada bazı dengeleri değiştirmesi kaçınılmaz.

Aşağıda Oberdan Bezzi'ye ait sanal dizaynlarda Kawasaki ve Aprilia esintileri görmek mümkün.

ALINTIDIR
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MadEnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyeye gelirse sadece bir yönden iyi olur, 600 cc klasmanındaki kaliteli makinelerin fiyatlarında düşüş görülür.Bunun haricinde bir artısı olcağını sanmıyorum.
    Çinli scooter ve düşük cc'li cruiserlar piyasayı işgal ettiğinde büyük markaların scooter ve 250cc'lik cruiser fiyatlarında bir düşme olmadı ne yazıkki. 600cc 4 silindir Çin modelleri gelsede yine bir oynama olmaz gibi geliyor bana..

Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Ha bi gun cikar bi cinli motor yarisir moto gp de haaa derim bu marka eli yuzu duzgun isler yapiyor demek ki.. yoksa yakisikli motordu, rengi guzeldi, tipi cok acayipti, 600 cc, iyi bakarsan super motor, sikistirmazsan bisey olmaz falan hikaye..
    ben racing alcam 600 cc ama basmayacam, sikistirmayacam ve motorada fazla guvenmeyecem..eee.. cok afedersinizde ne anladim ben bu ...isten?
    Söylemeye çalıştığımda bu. Çin'li makineler önce bir takım organizasyonda sağlamlık ve performanslarını kanıtlamalı diye düşünüyorum. Mesela SkyTeam diye çinli bir cross markası geçtiğimiz senelerde pekçok Kawasaki - Yamaha vb'nin arasından sıyrılıp Türkiye Şampiyonu oldu..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)