Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Yeni bir Moto-Scooter Honda DN-01

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı Therapeute adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu model stoklara girdi , deneme imkanı olan oldumu hiç acaba?
    Stoklara girmeyi bırak Honda Güngör motor 1 tane satmış. Bile artık kim verdi o kadar parayı bilemiyorum Yinede yollarda görmek güzel olacak.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

fuardada 3 veya 5 tane satılmış yanlış duymadıysam...

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    insanlar nereden buluyorlar o kadar parayı yahu. Şu motor listemdekiler bi alabilsem başka motor istemezdim :D
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Çok güzel hem şehir içi hem şehir dışı olarak rahat bir şekilde kullanılabilinir.
    A ROSE İS FOR A DAY BUT MY. LOVE TO YOU İS FOREVER!

Motosikleti
    abimin artçısıyım:)ama artık mavişim var:)))
    gerçekten rahat bi motor fuarda sadece üstüne binebildm)) çok farklı geldi chooper gibi rahat birazda scooter tarzı karışık bişi paran olcak alcaksın

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Ya ben bu gidişle hasta olacam sanırım. Alamıyoruz abicim böyle makinaları. Anca kedi ciğer hesabı bizimki

Motosikleti
    Dream Rider
    Bu makineyi deneyebilen var mı aramızda ?

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben maltepede oturuyorum,çoğunlukla bu motora denk geliyorum... sanırım dragos civarında oturuyor...
    kullanımı çok rahat gibi ve hayranlık uyandırıyor... insanın baktıkça bakası geliyor valla....

bi kerede caddebostan migros önünde virajda denk gelmiştim... viraja çok güzel giriyor namussuz

öffff beeeeee.... sayısaldan para çıkmadı ki:(

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Alıntı Lancelot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu makineyi deneyebilen var mı aramızda ?
    Ben denedim patronumun motoru geçen yaz 10 km kadar kullandım görüntüsü muhteşem ancak performansı çok kötü.

Dikkat çekmek için alınabilecek bir motor. inanılmaz dikkat çekiyor yolda durdurup fotoğrafını çekmek isteyenler bile oluyor. Çok rahat bir makine ancak servisi sıkıntılı. Çünkü bildiğim kadarıyla Türkiyede hala 6-7 tane var (Bunların 3'ünü Pazarbaşı Honda satmıştı). Makinede herşey elektronik ve servisler sorunu çözemiyorlar hangi yağı bile koyacaklarını bilemeyen servisler var. Ayrıca filtreleri yoktu yurtdışından getirtiler. Komiğime gidiyor dünyanın parasını alıp sayılı sayıda satıyorsun hani tüm parçalarını elbette getirtemezsin ama bari yağ filtresini vs.. getirt değil mi? Adını vermeyeceğim bir servis yağını yanlış koyduğu için bir süre motosiklet marş almamaya başladı. Videoya çekip servise verdik servis de Honda'ya yollamış da çözüm bulundu. Neyse ki Kadıköy'de Ali usta gibi bir servis var da sorunlara bir şekilde çözüm bulunabiliyor.

Kullanıma yönelik olarak konuşursam çok rahatve dengeli. Aynaların pozisyonu hiç alışık olduğumuz gibi değil ben bir süre sonra aynaları kullanmaktan vaz geçtim bu makineyi kullanırken. Triptronik ve otomatikte kullandım ikisinde de performans zayıf. Şöyleki patronumun eskiden silverwing'i vardı onu satıp DN01'i almıştı SilverWingdeki performansın bunda olmadığını çok rahat söyleyebilirim ve kendisi de aynısını söylüyor. Bir de bu motosiklette Xenon eksik farları xenon olmalıydım ben diye ağlıyor resmen

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    madem Xenon yok,almam o zaman...
    benim evde bile avizelerde Xenon var...

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Telefonumda fotoğrafı da varmış. Yanlış bizim patron camını değiştirdi pek şekilsiz oldu :\

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Son resim değil kusura bakmayın ama intte şöyle resimlerine bir bakın çok agresif hırçın ve asi her tarzdan motorcuyu etliyecebilecek bir makine ..

Vay canına 2005'de üretilen prototipin aynısı hayata geçmiş.

Motosikleti
    Artık Yok...
    birde dorado ya bir ton laf etmişdiniz türkiyeye geldiğinde yok bu motor ne bir şekli yok scooter mı tourer mı :D honda yapınca bakıyorumda millet yere göre sığdıramamış tamam kalitesi marka kalitesi bir olmaz asla kıyaslanamaz bile ama tarz olarak konuşuyorum. adı duyulmamış amrka yaparsa yerden yere vururuz ama bilindik marka yaparsa yere göre sığdıramayız.. :D

esreffatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işte hayalimdeki müthiş motor biliyorum birgün alıcam ama hangi gün sen benimsin

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    fortculuktan sonra hortculuga mi merak sardin , forumda bir sen eksiktin, her hortun sana ....

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler