Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bu Motor regal-raptor'un hangi modeli??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    [IMG][/IMG]

Bi sitede gördüm modeli yazmıyordu cok hosuma gitti regal-raptor un hangi modeli ve bu model türkiyede var mı??(Arka amasörleri nerde bunun???....)
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bildiğim kadarı ile bu motor türkiyede var,
    hatta tanıdığım bı ablamda kullanıyordu,
    motor otomatik vitesli olup,
    gayet hoş duruşa sahiptir:D
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaclık bilio musun? DD-100E olmak icin biraz fazla iri bu motosiklet... DD-100E deil bence baskada otomatik vitesli raptor yok
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Custom bir Regal bence. Orijinal modeller arasında bu yok diye hatırlıyorum.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkan bu inci ablanın motorundan değil ondaki 100 lüktü ve çok küçüktü
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

bu motor DD350E ve türkiyeye ihrac edilmiyor ne yazık ki :/ AJS markası altında amerikada satılıyor sitesine girip bakmıştım zamanında da şimdi bulamıyorum

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Custom bir Regal bence. Orijinal modeller arasında bu yok diye hatırlıyorum.
    İnanılmaz ama gercek custom bi model deilmis.Görünüsü custom chopperi andırıyor....

Alıntı kawancha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor DD350E ve türkiyeye ihrac edilmiyor ne yazık ki :/ AJS markası altında amerikada satılıyor sitesine girip bakmıştım zamanında da şimdi bulamıyorum
    Türkiyeye ihrac edilmiyormus ewt. İhrac edilmesini ii olurdu mükemmel bi alet asagıdaki link sitesinin adresi: http://www.regal-raptor.com/english/ee-2.asp
    Gidon sekli olsun kulelerinin acısı olsun super jinlun jl-250 getireceklerine bunu getirsinler yaw (pahalı olursada en azından yakından görüp ic geciririz)
    Yardım eden arkadaslar saolun modelin adı; Regal-raptor DD350E veya DD-125E-5 cc si ve hacmi dısında aynı motor bunlar

hortttt...

evet arkadaşlar bu motor regal raptorun spyder modeli bugün motoshow fuarında yakından inceledim bu motoru...fuarda benim inceledigim 350 cc su soğutmalı modeliydi ve gayet gösterişli göz dolduran sıra dışı bir havası vardı...Emre LTD ithal ediyo...ve fiyatıda 6.900 TL... bu motoru kullanan deneyen yada hakkında bilgi sahibi arkadaşların yorumlarını bekliyorum...

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    2 yıl aradan sonra türkiyeye yeni getirilen 350cclik bir regal raptor.Modelin ismi dd350e spyder olması lazım

evet... regal raptor dd350 spyder...

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Geldi miiii???????

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda vardı, demekki gelmiş
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Bütün planlarımı değiştirir bu.Gidip gözümle görmem lazım ama alacağım motosikleti buldum sanırım.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geldi Sevgili Batis.Plaka haric, diğer vergiler dahil 6.900 Ytl. sizdeki Class modelinin Ön çatalının daha uzunu ve rake açısı daha geniş. Görebiliğim kadarıyla çift karbüratör ve ön çift arka tek disk fren , arka amörtisörle yok onun yerine sürücü selesinin altında tek ve gizlenmiş bir amortisör.tam ölçüsünü sormadım ama arka tekerlek bir daha kalın geldi.

Ayrıca firma yetkilierinin yaptığı açıklamaya göre herhangi bir yedek parça sıkıntısı yok. 2009 da motor getirmeye devam edeceklermiş.

Motosikleti
    Ah sevgili Deli Çerkes uzun zamandır bekliyordum ben bu makinayı!Şasenin güzelliği dikkatini çekmedi mi?Ön çatalın eğimi?Ben motosiklete performans değil tamamen görüntü olarak bakıyorum ve Spyder'ın şahane bir görüntüsü var.tek kusuru V motor olmaması.

evet Batis...motoru ilk gördügümde görünüş itibariyle benide çok etkilemişti...

ancak Regal Raptor ne derece güvenilir bir marka bilemiyorum...o konudada senin fikir ve tecrübelerini almak isterim...

dedigin gibi v motor olsaydı çok daha şık bir görünüme sahip olurdu ancak bana göre görsel olarak olmazsa olmaz bir durum değil...

Motosikleti
    Ben hiçbir sorun yaşamadım, motosikletimden çok memnunum.17.000 km oldu rutin bakım hariç sadece keyfi parça değiştirdim.''Parça sorunu var'' denilen dönemde bile Dikilitaş serviste ihtiyacım olan parçaları bulabiliyordum.

Yani tekrar bir Regal Raptor almakta hiçbir sakınca görmüyorum.

Bende yeni bir motor almayı düşündügüm şu günlerde , bu motoru görünce bi anda kafamdaki planlar alt üst oldu ve ciddi ciddi bu motoru düşünmeye başladım...motoru yakındanda inceledim ve çok şık bir duruşu olduğunu gördüm...ama bu marka hakkındaki bilgisizliğim ve çin malı olması dolayısıyla güvensizliğimden dolayı inanılmaz derecede kararsız kaldım...

Motosikleti
    Tabi , Çin malı.Adı çıkmış bir kere ama dediğim gibi ben binlerce kilometre kullandım ve sorun yaşamadım.Kafamı ve cebimi toplarsam ben Spyder almayı düşünüyorum.Regal Raptor bence en sorunsuz Çinli'dir.Forum sayfalarını incele istersen.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Batis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi , Çin malı.Adı çıkmış bir kere ama dediğim gibi ben binlerce kilometre kullandım ve sorun yaşamadım.Kafamı ve cebimi toplarsam ben Spyder almayı düşünüyorum.Regal Raptor bence en sorunsuz Çinli'dir.Forum sayfalarını incele istersen.

125 kiloyum altımda sırıtmadı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler