Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Bu Motor regal-raptor'un hangi modeli??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    @ universe88

Hayırlı olsun

Usta ben hiçbirşey sormiyim sana sen atla gel İstanbul'a burada bakalım
    Şaka bir yana ben uzun boylu ve tombik biriyim..Pekçok motor kullandığını söylemene istinaden bu motor altımda sırıtmaz sanırım..İzlediğim videolara bakarak konuşuyorum..

İkinci ve en mühim olanı ise ben, bir süredir scooter kullanıcısı olarak, bu motor vitesliye geçiş motoru olabilirmi benim için?

Sanırım denge bakımından rake açısının uzunluğu problem bu motorda ama bende o açıya vurulmuştum zaten

Birde motorunla foto çektirmeni ve buraya atmanı sabırsızlıkla bekliyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HARLEY GÖRÜNÜMLÜ ÇELİK
    arkadaşlar
    ben kullandım hatta izmirde bi arkada sattım,
    modeli-dd350
    otomatik olup
    iğrenç vibrasyona sahip bi makina
    heleki ankara yollarında...
    ben görüntüsüne aldanıp almışdım,
    eminim sattıgım vatandaşda görüntüsüne aldanıp aldı...
    çok çabuk ısınıyor ve şişiyor
    düşünen arkadaşlar varsa
    ANKARA REDLİNE MOTORDA sıfırı var
    çokda uygun fiyata

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Ya harbi güzel duruyor Balıkçı, bi ara gidip baksak mı

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Sevgili "osbourne"

İlk başta teşekkür ederim en kısa zamanda motorun üstünde olduğum resimleri koyacağım :D ama şunu sölim eğer DD-250 gördüysen daha önce bu kesinlikle ondan çok daha büyük. benim boyum 1.70 ve ayaklıklar 2 -3 santim daha ileride olsaydı yetişemezdim diyebilirim boy açısından altında çok ufak duracağını sanmıyorum ama jopanlar kadar kaslı ve geniş gözükmediğide aşikar. ama ayaklarını koyduğun yerler bir hayli birbirinden ayrık ve önden motorun eninin daha geniş görünmesini sağlıyor.

Rake açısı benimde ilk aşık olduğum durum olmuştu. Açının geniş olması ilk başta beni biraz zorladı çünkü gidon baya bi sertleşiyor kullanımda ve yaptığın hareketlere anında yüksek ölçüde tepki veriyor. dönerken dengede bi 15 - 20 dak zorluk çektim ama sonra alışıyorsun. Daha önce t gidon kullanmadıysan biraz zorluk çekebilirsin, tavsiyem bir süre Trafiğe kapalı bir alanda çalışman ve sonra, ne vitesde ne de gidonla ilgili denge problemin olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    Var
    Alıntı BALIKCI-66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar
    ben kullandım hatta izmirde bi arkada sattım,
    modeli-dd350
    otomatik olup
    iğrenç vibrasyona sahip bi makina
    heleki ankara yollarında...
    ben görüntüsüne aldanıp almışdım,
    eminim sattıgım vatandaşda görüntüsüne aldanıp aldı...
    çok çabuk ısınıyor ve şişiyor
    düşünen arkadaşlar varsa
    ANKARA REDLİNE MOTORDA sıfırı var
    çokda uygun fiyata
    otomatikleride gelmiş demek türkiye ye?
    Valla istanbul da olsada bir baksak..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:27 AM ----------

Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili "osbourne"

İlk başta teşekkür ederim en kısa zamanda motorun üstünde olduğum resimleri koyacağım :D ama şunu sölim eğer DD-250 gördüysen daha önce bu kesinlikle ondan çok daha büyük. benim boyum 1.70 ve ayaklıklar 2 -3 santim daha ileride olsaydı yetişemezdim diyebilirim boy açısından altında çok ufak duracağını sanmıyorum ama jopanlar kadar kaslı ve geniş gözükmediğide aşikar. ama ayaklarını koyduğun yerler bir hayli birbirinden ayrık ve önden motorun eninin daha geniş görünmesini sağlıyor.

Rake açısı benimde ilk aşık olduğum durum olmuştu. Açının geniş olması ilk başta beni biraz zorladı çünkü gidon baya bi sertleşiyor kullanımda ve yaptığın hareketlere anında yüksek ölçüde tepki veriyor. dönerken dengede bi 15 - 20 dak zorluk çektim ama sonra alışıyorsun. Daha önce t gidon kullanmadıysan biraz zorluk çekebilirsin, tavsiyem bir süre Trafiğe kapalı bir alanda çalışman ve sonra, ne vitesde ne de gidonla ilgili denge problemin olacağını sanmıyorum.
    Tabi canım bir süre çalışmak gerek..
    Valla yarın Emre LTD nin istanbuldaki bayilerine bakmaya gideceğim sanırım..
    Hayır yani hedef koyamıyorum kendime alacağım motor için..Şunu bir denesem kafam rahatlayacak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HARLEY GÖRÜNÜMLÜ ÇELİK
    Alıntı Kuregen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya harbi güzel duruyor Balıkçı, bi ara gidip baksak mı
    sahibinden.com
    magaza bölümü
    redline yaz
    çıkıyor motor
    4 zamanlı, su sogutmalı, çift silindir, arka ön disk fren
    0 KM
    2009 model
    fiyatı----7lira
    MOBİLET AL DAHA İYİ BEN KULLANDIM ORDAN BİLİOM
    ama illa bakalım dersen ok...

Motosikleti
    @ osbourne

Paran varsa Intruder M800 modelini şiddetle tavsiye ederim, ama yok o kadar parayı motora bağlamam dersen bu da seni yarı yolda bırakmaz, hem göz hem sürüş keyfini alıcağına inanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HARLEY GÖRÜNÜMLÜ ÇELİK
    Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ osbourne

Paran varsa Intruder M800 modelini şiddetle tavsiye ederim, ama yok o kadar parayı motora bağlamam dersen bu da seni yarı yolda bırakmaz, hem göz hem sürüş keyfini alıcağına inanıyorum.
    inan yanılıyorsun,
    bunu alcagına bisiklet alsın...

Motosikleti
    Var
    Denemeden bileme artık bakacağım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HARLEY GÖRÜNÜMLÜ ÇELİK
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denemeden bileme artık bakacağım..
    benden sana dost uyarısı,
    motorsiklet deil başına dert alırsın...
    benim başım agrıdı ordan biliyorum...
    haaaaa ben alıp teşir etcem,
    binmem zaten sadece görüntü olsun diyorsan ok sorun yok
    ama inan binilecek bi makina deil...

Motosikleti
    Var
    benden sana dost uyarısı,
    motorsiklet deil başına dert alırsın...
    benim başım agrıdı ordan biliyorum...
    haaaaa ben alıp teşir etcem,
    binmem zaten sadece görüntü olsun diyorsan ok sorun yok
    ama inan binilecek bi makina deil...
    Yav amma abarttın sende ha..Yazmiyim diyorum ama dayanamadım..

Birincisi otomatiğini kullanmışsın ki ben viteslisinden bahsediyorum..
    İkincisi kaç km yol yaptın?
    Motor geleli kaç zaman oldu türkiye'ye ki sende kaç yıl kaldı da alınmaz diyecek kadar tecrübe edebildin motoru?
    Şişme yaptı diyorsun ama senin nasıl sürücü olduğunu bilmiyorum belki çok sıkıştırdın motoru?

Belki iyi niyetten yazıyorsun belki başka bir şey bilemeyeceğim ama anladım, okudum yazdıklarını..3 keredir alma alma demene de gerek yok arkadaşım..İyice teneke yaptın motoru sende..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HARLEY GÖRÜNÜMLÜ ÇELİK
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav amma abarttın sende ha..Yazmiyim diyorum ama dayanamadım..

Birincisi otomatiğini kullanmışsın ki ben viteslisinden bahsediyorum..
    İkincisi kaç km yol yaptın?
    Motor geleli kaç zaman oldu türkiye'ye ki sende kaç yıl kaldı da alınmaz diyecek kadar tecrübe edebildin motoru?
    Şişme yaptı diyorsun ama senin nasıl sürücü olduğunu bilmiyorum belki çok sıkıştırdın motoru?

Belki iyi niyetten yazıyorsun belki başka bir şey bilemeyeceğim ama anladım, okudum yazdıklarını..3 keredir alma alma demene de gerek yok arkadaşım..İyice teneke yaptın motoru sende..
    5000 küsür km yaptım,
    bu motor ilk 2004 de girdi piyasaya,
    bende 21 ay kaldı(anca satabildim),
    9 yıldır motor kullanırım yaklaşım 15 motor degiştirdim,
    motorlarımı tamirciye götürmez motoruna kadar kendim indiririm
    kullandıgım motoru sıkışdırana kadar zorlamam
    anlıycan 'tırttt' motorcu deilim

iyi tamam yazmıom bişi
    ben dostca uyarayım dedim,
    seninde dedigin gibi evet tenekee...!

Motosikleti
    Var
    5000 küsür km yaptım,
    bu motor ilk 2004 de girdi piyasaya,
    bende 21 ay kaldı(anca satabildim),
    9 yıldır motor kullanırım yaklaşım 15 motor degiştirdim,
    motorlarımı tamirciye götürmez motoruna kadar kendim indiririm
    kullandıgım motoru sıkışdırana kadar zorlamam
    anlıycan 'tırttt' motorcu deilim

iyi tamam yazmıom bişi
    ben dostca uyarayım dedim,
    seninde dedigin gibi evet tenekee...!
    peki......

Motosikleti
    Regal Raptor DD125E
    bu motor şu an satılıyor regal raptor dd350e spyder fiyatı istanbulda çoğu yerde bukabilirsiniz. avcılarda pertekler otomotiv var oaradaki fiyatı emreye göre biraz daha uygun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:40 AM ----------

arkadaşlat yapmayın regal raptoru mobilet bisiklet filan yapmışssınız.insaf be en iyi çinlidir ben 3 ay da 5000 km yi geçtim daha subap ayarı dışında hiçbirşey yaptırmadım benimkine çok sorunsuz bir makine tavsiye ederim.
    [B]Kara Yılan[/B]
    [B]67 LP 278[/B]

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı kawancha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor dd350e ve türkiyeye ihrac edilmiyor ne yazık ki :/ ajs markası altında amerikada satılıyor sitesine girip bakmıştım zamanında da şimdi bulamıyorum

350'lik makinadır otomatik vites falan değildir avcılar da regal bayisinden bulabilirsiniz

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Bu motorun o kadar anormallikleri varki.Öncelikle o kasaya o motor küçük,ikincisi motor kasanın içinde ufacık duruyor boşluklar var,üçüncüsü v motor değil o motor yüksek hızlarda titreşim yapacak.Bunların dışında diğer parçaların duruş ve şekilleri harika diyebilirim.Ama şahsi fikrim ben bu motora 7 milyarımı bağlayıp feda etmem.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:30 AM ----------

Alıntı mesut78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor şu an satılıyor regal raptor dd350e spyder fiyatı istanbulda çoğu yerde bukabilirsiniz. avcılarda pertekler otomotiv var oaradaki fiyatı emreye göre biraz daha uygun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:40 AM ----------

arkadaşlat yapmayın regal raptoru mobilet bisiklet filan yapmışssınız.insaf be en iyi çinlidir ben 3 ay da 5000 km yi geçtim daha subap ayarı dışında hiçbirşey yaptırmadım benimkine çok sorunsuz bir makine tavsiye ederim.

Kesinlikle Regal Raptor uzun yıllar kullanılacak bir makinedir.Zaten kullanmayan kalitesi hakkında lütfen yorum yapmasın.Gerçekten motosiklet bütünüyle kaliteli ve güven veriyor.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    universe88 güle güle kullanın

Size sorum şu olacak , aldığını model karbüratörlü modelimi , enjeksiyonlu olanımı ?

Motosikleti
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    universe88 güle güle kullanın

Size sorum şu olacak , aldığını model karbüratörlü modelimi , enjeksiyonlu olanımı ?
    Teşekkür ederim

Enjektörlü modeli olduğunu ilk defa sizden duyuyorum, eğer vardıyda görmeden gidip karburatörlüsünü aldıysam TÜH diyeceğim... Benim ki Karbüratorlü...

"Osbourne"

bu spyder modeli piyasa çıkalı 2 sene oluyor anlıyacağın 2004 te böle bir model yoktu... Balıkcı -66 arkadaş zannedersem ne regal raptordan ne de spyder modelinden bahsediyor ve ya gerçekten çok şanssız bir motora denk gelmiş problem üstüne problem yaşamış diye düşünüyorum... Bu spyderdan önce 2006 yılında DD-250 9B modeliyle 25.000 km yaptım 1 kere yolda kaldım sadece... arkadaşıma sattım hala biniyor... artık kararı sen ver... paran varsa japondan şaşma derim genede

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 ay kadar önce ,amortisör değiştirmek için İstanbul emre ltd ye uğramıştım. Enjeksiyonlu modelini orada gördüm. hatta kullanayım dedim de , düşürürüz üstümüze kalır diye yeltenmedim. enjeksiyonlu olan modelinde karbüratörlerin olduğu yerde kocaman bir boşluk var. böyle tarif edeyim , her türlü ayarı , özel bir el bilgisayarıyla yapılıyor.

2005 yılının ortalarında 250'likler bile , Türkiyeye yeni yeni geliyordu , kaldı ki 2004 de 350 'lik spyder modeli Türkiyede olsun.Balıkçı 66 nickli arkadaş benide şasırttı şimdi.2004 de bu motoru nerden bulup aldınız ? 2004 de Türkiyede bu motor var ise neden sizden başka kimse bilmiyor ?

lostrider10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250r

herkese slm

arkadaş öncelikle motorun hayırlı uğurlu olsun bende keeway 150cc s.l kullanıcısıydım sağlamlığına diyeceğim yok 2yıl kullandım sorun yaşamadım ancak bu 2 yıl boyunca:
    1-düz yolda 90km/h ı bitürlü geçemedim
    2-bir motosiklet değilde (70km/h dan sonra) titreşimli bir cep telefonuyla yolculuk ediyormuşum hissini yaşadım hatta uzun yolda (ne akla hizmetse) ayaklarımın uyuştuğunu hissettim korkunç bi vibrasyonu vardı
    3-diğer araçları sollamayı bırak çok defa sıkıştırıldım yolculuklarım kabusa döndü şöyle özgürce rüzgarın keyfini çıkara çıkara bi gezinebilmek nasip olmadı
    ha diyeceksiniz neden 2 yıl boyunca kullandın... satamadım en sonunda komik bi rakama sattım. 7 aydır motorum yok tekrar almayı düşünüyorum biçok cruiser modelinde benzer şikayetleri olan arkadaşlarla karşılaştım ben kendi adıma sürüş keyfi arıyorum. chopper yada cruiser da bunu bulamazsam artık tarz değiştiricem size sormak istediğim bu saydığım şikayetleri yeni motorunuzda yaşadınızmı? şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler