Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bu Motor regal-raptor'un hangi modeli??

Motovento
    REKLAM ALANI

woooww Devrim fotografta çekilmişsin......ben ilk görüşte aşktan dolayı akıl edemedim...

Devrim peki sele yüksekliği dragstarla karşılaştırılınca nasıl...

ayrıca kullanım rahatlığı nasıl sence bu motorun???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Sele küçük geldi kullanmadıkça yorum yapamam ama dengesi gayet hoştu, sağa sola çekmedi beni

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Fotoğraf için teşekkürler draggy.Rezil çantaları takmasalar çok daha güzel görünecekmiş motosiklet! :D

Motosikleti
    Fotoğraf için teşekkürler draggy.Rezil çantaları takmasalar çok daha güzel görünecekmiş motosiklet! :D

Motosikleti
    Dragstar 650
    Yok benim hacmimden öyle gözükmüş olabilirler

Devrim seninde maşallahın varmış...

Motosikleti
    PlayLoud, eğer youtube'a girip Regal Raptor Spyder yazarsan harika videolar çıkar karşına.Aşkın iyice depreşir ona göre ama , dikkatli izle , kontrolünü kaybetme.

dostum ben o videoları çoktan izledim...

daha fuardan eve gelir gelmez açtım bilgisayarı ulaşabildigim tüm resim ve video ne varsa izledim......

Motosikleti
    Spyder kesinlikle çantasız olmalı bence.Krom elcik ve ayna takılırsa şahane olur.Egzost açılır hatta değiştirilir, youtube'daki bazı videolarda mükemmel sesi var makinanın.

Hah! Zaten ben de öyle düşünmüştüm PlayLoud.İzlememiş olsan şaşardım zaten.:D

bu arada az önce sürekli takip ettigim sahibinden.com ilanlarına baktım ve almayı düşündügüm motorlardan biri olan dragstar 650 ilanlarına baktım ve yine garip fiyatlar gördüm...1997 model dragstar 7.000 TL istiyolar bu ne saçmalık yoksa bendemi bi gariplik var...12 yaşında bir dragstara 7.000 TL uçuk bir fiyat değilmi yaw...bütçe olarak daha fazla açılamayacağıma göre bu paraya çin min aldırış etmem gider en azından görüntüsüyle beni tatmin eden ''0'' km bir spyder alırım...bilmem yanlışmı düşünüyorum...

böyle saçma fiyatları görünce iyice soğuyorum dragstar alma fikrinden...

Motosikleti
    Dragstar'ın piyasası o civarda sevgili PlayLoud.Sıfır KM Spyder'ın da aynı fiyat olduğu düşünülürse 12 yaşında bir motosiklet almak ne kadar akıllıca bilemiyorum.Alınmaz değil, sanuçta Yamaha - Dragstar ama ben tercihimi Spyder'dan yana kullanırım.

Dostum haklısın...sonuçta yamaha kalitesi tartışılmaz...hele dragstar gibi efsane olmuş bir motorun...

ancak ne kadar sağlam ve kaliteli markada olsa ve ne kadar temizde baksan 12 yaşındaki bir motor için 7.000 TL fazla bana göre...sonuçta demir yorgunluğu ve motor ömrü diye bişey var sonsuza kadar çalışacak hali yok ya...:D

Motosikleti
    Tabii , kalitesini tartışmamız gibi bir durum söz konusu bile olamaz ama 12 yıldan bahsediyoruz.Cidden çok temiz kullanılmış olması gerek, yoksa mutlaka problem yaşarsın.

Sanırım Spyder'ı görmek için mutlaka Emre LTD 'nin Güneşli'deki merkezine gitmek gerekiyor.Yarın bir aksilik olmazsa gidip görmeyi düşünüyorum.Şu sıralar almam pek mümkün değil ama plan yapmam için gidip şartları öğrenmem gerek.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Batis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şasenin güzelliği dikkatini çekmedi mi?Ön çatalın eğimi?
    Rake açışı değidiğim zaten o. yani ön çatalın gövdeye olan eğimi.
    şimdi görebildiğim tek kusur ,geçirdiğim büyük kazadan sağ çıkmamı sağlayan ve benim milli takıntım olan koruma demiri eksikliği. gerçi emre ltd nn yetkilisi ve Tesadüfen Regal standtdında denk geldiğim Dikilitaş Ali ustayla ayak üstü yaptığım konuşma sonucu , 350 spyder modelinde koruma demiri için gerekli montaj yerlerinin hazır olduğu ve 250 E-9 modelinin koruma demirinin buna uygun olduğudur.Regali Tank kadar sağlam yapan bu demirin direkt şaseye montaj yapılması ve demirin et kalınlığıdır..yani 2 vidayla tutturulmuş uyduruk bir demir değil.hoş yana yatmalarda arka çanta demirleride önemli.mümkünse bunlarda takılsa kullanıcı için iyi olur.

Motorlu taşıt vergisi 155 Ytl eh yani dünyanın sonu değil.ve sevgili Batis en seveceğin özellik , Bana göre aynalar ve elcikler haricinde tam bir custom makina ( aynalarını beğenmedim ) .Bu makinayı benden önce alacağınız belli oldu sevgili Batis , Alırsanız bir tur atmak için isterim , şimdiden yolunu yapayım bari.

Motosikleti
    Alırsam, senin dillere destan takıntına rağmen koruma ve çanta demiri taktırmayacağım sevgili Deli Çerkes.

Dediğin gibi vergi konusunu çok da sorun etmemek gerek bence , halledilir.Ayna ve elcik konusunu yukarı bir yerlerde yazmıştım.Kesinlikle değiştirmek gerek.Güzel krom bulunur ve doya doya kullanılır.Cidden fabrika çıkışlı Custom makina! :D

Benim sizden önce alabileceğime emin olmayın sevgili Deli Çerkes.Maddi durumum pek parlak değil şu sıralar.Hatta belki askere bile gidebilirim krizi geçirmek için! :D Ama buraya yazıyorum , sizden önce alacak olursam bir tur atmak hakkınızdır, ancak benden önce siz alırsanız aynı hakka sahip olmak isterim.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamamdır , Şöyle yalova- Bursa- üzerinden çanakkale gibi bir tur atarım ( Tur'un mesafesini biraz abarttıkmı ne ? )i

Motosikleti
    Tur işin tekrar düşüneyim ben en iyisi sevgili Deli Çerkes! :D

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    waaoow custom chopper ruhunu yakalamış resmen
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...
    http://www.allstategarage.com

eser26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor tek kişilik dimi arkada kolduğu yok

Motosikleti
    Dragstar 650
    Fiyat biraz daha uygun olsa chopper yapılabilecek bir makina, ilk sahiplerinden biri umarım siteden olurda, görüşlerini öğreniriz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler