Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Kurulsunmu Kurulmasınmı

Katılımcı sayısı
44. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kurulsun.

34 77.27%
  • Kurulmasın.

1 2.27%
  • Aylık belirtilen üçreti öderim.

12 27.27%
  • Üye olurum ama maddi yardımda bulunamam.

8 18.18%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
2. sayfa BirinciBirinci 12

Türkiye Motosikletçiler Kulübü

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu kulüb konusu defalarca konuşuldu Hatta o konuşmaları saglayanlardan biriyim. Topic açtıgım zaman sayfalarca yazıldı çizildi ve anladımki bu kulüb olma işi birlik ve beraberlik isteyen birşey. Kulüb olmanın önüne en büyük engel maddi imkanlar çıkıyor. Kulüb oldugumuz zaman yapılacak faliyetlere dogru orantılı olarak aylık veya 3 aylık sabit bir ücret alınması gerekiyor. O zaman topicte 10 ytl olsa veren olur mu demiştim ve daha işler o aşamadayken itirazlar gelmeye başlamıştı.

Yani kısaca üyelere sorsak %95'i kulüb olalım der ama ayda 10 ytl verin desek %5'i vermez.Bu nedenledirki biz ve bizim gibiler asla kulüb olamaz.
    geçen sene bu zamanlardı ELİNT le bi adım attık
    bi klüp olmak için..
    herkes köstek koydu destek olacağına..
    1 yıl soora gene aynı konu..
    emin ol arkadaşım, hiç bişey deişmedi..
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene bu zamanlardı ELİNT le bi adım attık
    bi klüp olmak için..
    herkes köstek koydu destek olacağına..
    1 yıl soora gene aynı konu..
    emin ol arkadaşım, hiç bişey deişmedi..
    Umarım bu yıl bizim arkamızda olursunuz, bu konuda gecen sene gibi baskın olursanız cok iyi şeyler cıkacaktır.Geçen sene girişimde bulundunuz olmadı ama bu senede bir daha şansımızı deneyemezmiyiz.Neden pes ediyoruz ki.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani kısaca üyelere sorsak %95'i kulüb olalım der ama ayda 10 ytl verin desek %5'i vermez.Bu nedenledirki biz ve bizim gibiler asla kulüb olamaz.

ELİNT bu konuda haklıymışsın artık ben kendi tanıdıklarım ve cevrem ile bu konuyu konuşup yapabilirsem yapacagım. Pes etmiyecegim.

Herkese teşekkürler.....
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım bu yıl bizim arkamızda olursunuz, bu konuda gecen sene gibi baskın olursanız cok iyi şeyler cıkacaktır.Geçen sene girişimde bulundunuz olmadı ama bu senede bir daha şansımızı deneyemezmiyiz.Neden pes ediyoruz ki.
    ELİNT bu konuda haklıymışsın artık ben kendi tanıdıklarım ve cevrem ile bu konuyu konuşup yapabilirsem yapacagım. Pes etmiyecegim.
    Herkese teşekkürler.....
    Arkandayız, ama bu işin resmiyete dökülmesi ve en önemlisi genişlemesi lazım, bir faliyet olması lazım ki insanlar aylık yatırsın, ben şahset ilk ay yada ilk 2 ay yatırmam, gidişat, etkinlik, aktiflik, bunları gormeden aylık öğrenci harçlığımdan fedakarlık yapmam cok zor, ama zaten ciddiyetle ilerleyen bir iş olursa cok kısa zamanda buyuk kitleler ikna olur.
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    abi ortada para döndümü herkes gıcıklanır biraz, dünyanın gerçeği bu, kulisler yapılır, gruplaşmalar olur, iktidar hırsı bürür gözünü insanoğlunun. para işi döner sermaye tarzı bişeyle çözülürse kulüp işi olur. yoksa, kulüp kuralım, ben başkan olayım, sizde bana ayda 10ar ytl verin dersen yatar o iş.
    murat gergerli yada cerrahi denen adamlardan biri kurarsa ekibi veririm 10 ytl. tanımam etmemde, bu işi kıwırırlar gibime geliyo samimi bi şekilde. şşş, okuyonuzmu? haybeye yazmayalım!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ortada para döndümü herkes gıcıklanır biraz, dünyanın gerçeği bu, kulisler yapılır, gruplaşmalar olur, iktidar hırsı bürür gözünü insanoğlunun. para işi döner sermaye tarzı bişeyle çözülürse kulüp işi olur. yoksa, kulüp kuralım, ben başkan olayım, sizde bana ayda 10ar ytl verin dersen yatar o iş.
    murat gergerli yada cerrahi denen adamlardan biri kurarsa ekibi veririm 10 ytl. tanımam etmemde, bu işi kıwırırlar gibime geliyo samimi bi şekilde. şşş, okuyonuzmu? haybeye yazmayalım!
    okuyan olmazmı sen yaz ben takip ediyorum ama dediğingibi bu işi adam gibi adamların yapması ve bu adamlarında denetlenmesi gerek diye düşünüyorum ki kişisel çıkarlar için kullanılmaması için
    MURAT KARDEŞLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ....

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iş burda yazılarla olmayacak gibi ben 7 arkadaşımla bu kulubü kurmaya hazırlanacagım hazırlıklarımıda yapmaya başladım sadece 7 kişi arıyorum onlarda kesin cevremden olur.Umarım bişeyler yaparım 1-2 ay açık tutarım üye bulmaya calışırım,ben kesinlikle bir cıkar aramıyorum,motorsikletçileri koruyacak ve sesini türkiyeye duyuracak bir kurumun artık gerektigini düşünüyorum.Türkiyenin % 70 i motorsikletçileri serseri olarak biliyor.bunu degiştirmek için,umarım gerçekleştirecem.haftaiçi iş yerinde oldugum için cıkamıyorum hafta sonu bu işi iyice araştıracam bilindik derneklere gidip nasıl yürütüldügünü ve nasıl yönetildigini ögrenecem.

Cogumuz belki maddiyattan buna yeltenmiyoruz ama bu dernek 2 ay sıkıntı ceker sonra rahatlar.Bize cok insan destek verecek bu kanaat içerisindeyim.Destek veren vermiyen bütün arkadaşlara canı yürekten teşekkürlerimi sunarım.Allah kaza bela vermesin, hiç bir zaman kendinizi suçlu düşürmeyin hakkınızı savunun.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iş burda yazılarla olmayacak gibi ben 7 arkadaşımla bu kulubü kurmaya hazırlanacagım hazırlıklarımıda yapmaya başladım sadece 7 kişi arıyorum onlarda kesin cevremden olur.Umarım bişeyler yaparım 1-2 ay açık tutarım üye bulmaya calışırım,ben kesinlikle bir cıkar aramıyorum,motorsikletçileri koruyacak ve sesini türkiyeye duyuracak bir kurumun artık gerektigini düşünüyorum.Türkiyenin % 70 i motorsikletçileri serseri olarak biliyor.bunu degiştirmek için,umarım gerçekleştirecem.haftaiçi iş yerinde oldugum için cıkamıyorum hafta sonu bu işi iyice araştıracam bilindik derneklere gidip nasıl yürütüldügünü ve nasıl yönetildigini ögrenecem.

Cogumuz belki maddiyattan buna yeltenmiyoruz ama bu dernek 2 ay sıkıntı ceker sonra rahatlar.Bize cok insan destek verecek bu kanaat içerisindeyim.Destek veren vermiyen bütün arkadaşlara canı yürekten teşekkürlerimi sunarım.Allah kaza bela vermesin, hiç bir zaman kendinizi suçlu düşürmeyin hakkınızı savunun.
    Tebrik ederim bu girişim için. Bu işleri araştırmak, takip edip bir atılım yapmak bile başarı. Ben bu kulübün kurulacağına inanıyorum arkadaşlar. Duyarsız kalmayın. Haydi artsın destekleyenler.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    SaLcaNo SM 250-4
    kalabalık olundugunda verilen para dahada azalacagı için katılım bıraz daha fazla olur gıbı

umarım kurulur

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    emomen, klübü kuracağını ve bunun üstüne gideceğini söylemişsin..
    gelişmeleri ilerlemeleri buraya da aktarmanızı isteriz. İlerleme gören üyelerin bakış açıları değişecektir muhakkak, iş somut olduktan sonra artık,güvensizlikler ve soru işaretleri yavaş yavaş ortadan kalkar diye düşünüyorum.
    hadi hayırlısı
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorsıklet dernegı ve federasyonu var ama devlete baglı degıl sadece özel uyeler
    bunu yapmamız ıcın önce devletın bır organı olmamız lazım oda cok zor iş

ben dernege uyeyım sadece toplantılara cagırıyorlar başka bısey yok
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

dernek kurulmalı ama kurulupta sadece isim olursa bi işe yaramaz gerçekten devlete yaptırımları olacaksa ben öğrenci olarak 10 ytl veririm
    Azraille yarıs bakalım kim daha hızlı (deneyin muhtesem birsey oluyo)

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    ben para vermem i işaretledim de istenilen tutara göre değişir öğrenciyiz sonuçta..
    ama arada televizyonda tatlı sesli bi abla çıkıp motosikletleri fark edin derse güzel olur
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)