Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KGS almak bukadar zormu???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an125
    ist/maltepe'de yaşıyorum KGS almak istedim internetten araştırdım işbankası,vakıf bank,halk bankası ve ziraat bankasından alınıyormuş.işbankasına gittim danışmaya sordum KGS almak için ne yapmam gerekir diye.müş.hizmetlerinden numara alın dedi.numarayı aldım 1 saat bekledim sıram geldi fakat işbankası kredi kartım yoksa alamayacağımı öğrendim.eywallah dedim çıktım.vakıfbanka gittim bu sefer akıllanmıştım önce güvenliğe sorayım dedim.güvenliğe sordum vakıf kredi kartım yok KGS alabilirmiyim.güvenlik aşağılar gibi yok canım alamassın dedi :( onada eyvallah dedim çıktım..ziraatbankasına girdim sordum.yaşasın alabilirsin cevabı aldım.sıraya girdim bekledim sıra geldi ruhsatı falan verdim senin aracın 3. sınıf dediler ..biz veremiyoruz 3. sınıf araçlara dediler :(... bu nasıl bişey anlamadım hem gişeleri kaldır hemde KGS alınmasın diye elinden geleni yap..şimdi KGS yerine KGS(kartonlu geçiş sistemi)'mi kullanalım yani????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    600cc
    niye bankayla filan ugraşıyorsun? köprüden ilk geçişte köprüdeki gişelerden al işte.
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

Hocam İşbankasından sonra boşuna uğraşmışsın. Sana yanlış bilgi vermişler...

Nakit KGS Kartı

Nakit KGS (NKGS) kartları, üzerlerine para yüklenilerek kullanılan kartlardır. NKGS kartı herhangi bir hesap veya kredi kartı ile ilişkilendirilmez, bu nedenle üzerinde yüklü tutar tükendikçe, karta dolum yapılabilen Şubelerimize gidilerek yükleme yapılması gerekir.

NKGS kartı ile geçiş yapıldığında, geçiş ücreti karta önceden yüklenmiş tutardan düşülür. Ödeme teyidi ve geçiş ücreti, kart okuyucu ekranından görülebilecektir.

NKGS kartlarının satışı, kartlara aynı zamanda dolum yapılabilen belirli sayıdaki şubelerimizden gerçekleştirilmektedir. NKGS kartı alabileceğiniz ve dolum yapabileceğiniz şubelerimizi 444 02 02’den öğrenebilirsiniz.
    http://www.isbank.com.tr/bireysel/b-...art-nakit.html

Ayrıca yine İşbankasından aldığım bilgiye göre : motosiklet 6.sınıf sayılıyor.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Gişelerin oradaki Ziraat Bankası'na gideceksiniz, sıra alacaksınız.Sıranız geldiğinde motor için alacağınızı adınızı,soyadınızı, içerisine doldurulacak miktarı söylüyorsunuz hepsi buBu arada motosiklet 6. sınıftır
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    niye uğraşıyorsun ki ayda 1 kere geliyorum ist'a.plaka okunmuyor zaten.OGS'Den geçip gidiom.en temizi bu.dert yok tasa yok
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Dostum bende sordum ilk başta KGS istiyorum diye (o zamanlar arabam vardı) önce işbankası kredi kartın var mı diye sordular ben yok illa olması mı lazım olur mu öyle saçma şey diye biraz sesimi yükseltince bi hesap açtılar ve o hesap üzerinden KGS.mi verdiler.
    Aklında bulunsun..

Demek bankalarda teşvik değil, baltalama var...

Arkadaşlar peki bu KGS kartı motosiklete özel mi oluyor? Plaka kaydı fln gerekiyor mu?

Yoksa başka motosiklette kullanılabilir mi?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek bankalarda teşvik değil, baltalama var...

Arkadaşlar peki bu KGS kartı motosiklete özel mi oluyor? Plaka kaydı fln gerekiyor mu?

Yoksa başka motosiklette kullanılabilir mi?
    Ben bundan bir ay önce aldığımda plaka sormadılar.Bırak onu ruhsat türü bir şeye bile gerek görmediler.Adını soyadını söyleyip alıyorsun bu kadar
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    KGS'yi köprü gişelerinden 10 dak.da alabilirsin. Normalde motosiklet için kullanılan KGS araba için kullanılamıyor. Geçiş ücretleri farklı olduğu için bu uygulam var.. ama arabanın KGS sini motosiklet kullanabiliyor
    Ben KGS alırken sadece isim soyisim telefon aldılar.motor için olan KGS den verdi ilk önce arabada da kullanabilmek için dierinden istedim..

çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insanlara zorla plakayı sokturcekler illa

Motosikleti
    Sym Vs150
    valla bizim basımıza geldı tam koprunun orda cektık saga hemen yanda kgs satıs ofısı vardı tam tamına tas catlasa 8 dakıka sora adımıza bı kgs kartımız vardı banka manka ugrasma derım

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Evet abi gişelerden geçerken alabilirsin.Bende öyle yaptım,gerçi iş için 2 sefer geçtim.Bidaha lazım olmadı.Polise gişelere girmeden,sağda durup dedimki başka yolu yokmu geçmenin,valla ya kgs alıp geçersin,yada d...yiyosa basar geçersin demişti.Ama bu motorla geçersen sen bilirsin demişti.1-2 ay önce bende aldım 30ytl.verdim.İsteyen varsa 15ytl ye vereyim.içinde 25ytl.civarı duruyor.6.sınıf araç yazıyor üstünde.Ön dolumlu kart diyor.Bana bidaha ne zaman lazım olur Allah bilir.Saygılar.İsteyen olursa profilde tel var.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    kart parası 4 ytl, karta da ne kadar yüklemek istiyorsan o kadar yüklüyorsun. yani sadece 4 ytl ekstrası var....

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben 1 ay önce yaklaşık 3 ytl'ye almıştım kartı yanılmıyorsam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler