Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOSİKLET ALAMAMAK

Motovento
    REKLAM ALANI
    desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Merhaba dostlar daha öncede yazmıştım bu siteyi üç aydır takip ediyorum. Ancak Bi şey dikkatimi çekti amacım bir Motosiklet almaktı. Siteye uğradım öylecede takıldım. Satış ilanlarına falan bakıyorum günlük.

En tilt olduğum mevzuu SEVDİĞİM MOTORUMU SATIYORUM. ÇOOK SEVDİĞİM MOTORUMU SATIYORUM.
    MOTORUMU KİMSE BENDEN ÇOK SEVEMEZ AMA SATIYORUM.

Anlamadığım madem motorunu seviyorsun NİYE satıyorsun. Ya da gerçekten zor durumda kaldın. Anladık. Satıyorsun. Ama neden buraya böyle bir mesaj yazıyorsun.
    Abi bi de ben buraya nefret ettiği motorunu satan birisinin ilan vermesini bekliyorum. Adam motosikletten nefret etsin ki benim gibi alıcılar da alabilsinler

Çünkü bu motosikletlerini çok seven adamlardan A-lın-mı-yor......
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    desertnight, adam sıkışmıştır ve iki sevdiği arasında tercih yapıp biraz daha az sevdiğini ve satabilecek olduğunu satıyordur. Benim bir arkadaşım vardı Virago 535 satıyordu ve aynen şunu söyledi bana "motosikletime 8.000 YTL istiyorum ama gerçekten değerini bilecek birisi olursa 7.000 YTL civarında bile bırakırım". Kafasını bozanada satmıyordu. Bunlar insan psikolojisine bağlıdır mesela "Doktordan satılık araba" sanki adam ameliyat eldiveniyle sürüyor arabayı ve her gün dezenfektanla yıkıyor . Böyle ufak tefek şeyleri takma kafana aynı zamanda motosikletini seven birisinden motor almak en iyisidir çünkü adam iyi bakmıştır motoruna ve bu da senin lehine olur ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    HONDA CBF500
    desertnight kesinlikle haklısın bu konuda herkes motorunu seviyor ama suda kesin birşeyki parayı daha çok seviyorlar yada matematikle araları çok kötü. MOtorunu almış aylarca binmiş 300YTL indirimle satmaya çalısıyor yok böyle birşey. sen 300 YtL aşagı paraya alıyorsun ama ruhsat alım satım derken 0 KM ile aynı paraya geliyor.

Bende aynı senin durumundayım desert sanırım ehliyet aldıktan sonra 0 KM bir motorsiklet alacagım

Bu arada metal doktordan satılan motorların yada arabaların temiz olmasının sebebi adamların çalışmaktan nöbetten vs araçlarını kullanmaya vakitleri olmuyor.

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Ya harbiden öyle bir rajon var araba piyasasında DOKTOR-ÖĞRETMEN-BAYAN makbul; KABZIMAL-İŞÇİ-KASAP tü kaka....
    Olurmu öyle şey yaw, bak mesela benim bir arkadaşım doktor ama sattığı arabaların alıcısı olmak istemezdim .
    Adam kasaptır, ama süper şofördür. Seninde dediğin gibi doktor kadar steril olmasa da onlarda kesip biçme işi ile uğraşıyorlar. Onlardan neden araç alınmasın ki.

Neyse şimdi anladım Motosiklet piyasasının rajonuda böyle; motorumu seviyorum diyenin motoru temizdir.
    enteresan
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    erkiran, ben "doktordan satılan araba ucuz" diye birşey demedim ki? Ayrıca öyle söylemiş olsam bile son satırında hiçbir mantıklı sözcük göremedim . Neyse oynayın bakalım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    HONDA CBF500
    Metal haklısın kafamda ucuz motorsiklet almak oldugu için temiz yerine ucuz yazmışım

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    Bu pilav (pardon tartışma ) daha çook su götörürürr

Adam haklı.. Pekala bir kabzımal da, bir overlokçu da motora çok iyi bakmış olabilir.. Teorik olarak öyleeee

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Alacaksanız 2. el değil, "0" alın kardeşim. En ufak bir olayda aldığın arkadaşa kalay geçeceksin. Hem taksit, 2 yıl garanti vs. vs. olayları var. Kimsenin başı ağrımasın. Şunun şurasında kardeş kardeş bir şeyler paylaşıyoruz, bozmayalım dengeyi... Sevgiler...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Bende naçizane bir şeyler söyleyeyim.

Arkadaşlar

Yeni başlayanların küçük bir motor almasını söylemeye gerek yok,2. elde çok önemli sizde bir gün motorunuzdan sıkılacak ve daha iyisini isteyeceksiniz,ve tabi paraya ihtiyacınız olacak 2. el piyasası ne kadar canlı olursa o kadar menfaatimize olur hepimizin

yanılıyormuyum.

0 manyaklığı bir tek biz Türklerde var

Evleneceği zamanda sıfır isteyen ve sıfır olmayan bir zihniyet işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler