Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Racer Alsam mı? Almasam mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Selam arkadaşlar; ben yaklaşık üç senedir scooter motosiklet kullanıyorum. Racer tarzı motorlara ağzı açık bakıyor olmamla beraber hep acaba bir karış boyumla bunu kullanabilir miyim diye de düşünmüyor değilim.
    155 boyunda bir bayan olarak Kanuni'nin racer modelini kullanabilir miyim? Tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum.
    Alsam mı almasammı diye düşünmekten kafayı yemek üzereyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    By C@LiMeRO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kesinlikle alma

kötübi motor sen daha tatlı bişiler bak honda cbr 125
    Korkunun ecele faydası yoktur,sadece iç çamaşırını kirletir...

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Hiç hondanın sayfasına girip de bakmadım nedense. Trafikte görmüştüm kanuni raceri biraz da minyon gibi geldi diğerlerine göre..Aşık mı oldum ne bu motora ama tabi kullananlar daha iyi bilir

Ben yolda kanuni racersleri gördüğümde midem kalkıyor ciddi anlamda bana göre tam bir felaket ötesi kötü bir görüntüsü var bu arada o motosiklet boyuna göre uygun olabilir ama şöyle 70 i geç birde ozaman düşün azer bülbül gibi üzerinde titretiyor adamı allah düşmanıma öyle adi bir motosiklet vermesin.
    [B]Today is a good day To Die...[/B]

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aman uzak dur kesinlikle.........
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    aslında boyuma ve bütçeme uygun gibi gelmişti bana. Bir scooter kullanıcısı olarak en fazla scooter kadar titretir diye düşünüyorum? Daha mı fena

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Honda CBR 125 senin için biçilmiş kaftan. Hiç Kanuni ile maceraya girme. Honda'yı al mis gibi kullan.

Ben honda kullanıcısıyım fakat ybr de zamanında kullanmıştım bayan olsam hakimiyeti kolay olan ybr 125 i çekinmeden alırdım bütün isteklerini karşılar seni yolda bırakmaz hakimiyeti hondaya göre daha kolay daha hafif ve dayanlıklı. ama illa kanuni racer diyorsan ki racer motorlarla saygısızlık oluyor o motora racer demeleri şimdiden allah sabır versin diyorum.
    [B]Today is a good day To Die...[/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşım Sitemize Hoşgeldin Kanuni bildiğimiz üzere Çin katkılıdır
    Bazı arkadaşların da dediği gibi kalıbı büyük bir motor.. Alıp her hafta bir sorunu ile uğrasamazsın kız basına ..
    Sen 1.55 cm boyundayım diyorsun ; Sana Honda cbr 125 R kullanmanı tavsiye ederim..3000YTL ye temiz bir 2. eL CBR Alabilirsin Motosiklet Modelleri baslığında CBR 125 Topikini incelersen ne kadar cok kullanıcısı olduğunu göreceksin Tam bir bayan motoru Al honda yı sorunsuzca gez tüm dünyayı

Bu da senin için resmi

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    bmw f650gs
    evet honda cbr125 al daha iyi kanuni alma sakın feciiii... servisin önünde yatarsın gecelersin hem terbiyen bozulur boşver...
    İki şeyin değirini elden gitmeden takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik.

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bilen arkadaşların varsa onlarla motorları görmeye gitmeni öneririm. Resimlerde bir yere kadar . Üzerine bin seni etkilerse alırsın. . CBR 125 güzeldir

Motosikleti
    bmw f650gs
    ama ama amaaa haksızlık buuuuu...
    İki şeyin değirini elden gitmeden takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    ya bi Allah'ın kulu da al demedi iyi mi : ) Kanunin sayfasındaki forunda çok memnun olduklarını söylediler. Yolda da bi kanuni racer kullanıcısıyla konuştum hatta yüzsüzlük edip motoruna bindim. Tereddütler içindeyim..

Bindim derken: ) üstüne oturmama müsade etti sadece he he

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    bu kadar insan bir şeyler diyorsa bence kulak ver
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Şimdilik al diyenlerle alma diyenleri tartıyorum, kanuni kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar. Alma diyenlerin arasında kanuni motor sahibi var mıydı?

Motosikleti
    Hyundai Mover 125 cc - Jawa Ogar 350 cc
    İki Kelime İle Vibrasyon Makinası Made in China - P.R.C
    ♥---==-♥°° Ñè MuTlu VATANI Sevene°°♥-==---♥

Motosikleti
    Intruder M800
    gönlünde o varsa al tabi istedigin motora binip kendini iyi hissedemeyeceksen binmiş olmak için cbr alma. kanuni iyidir diyemem ama yedek parca ve servis olarak sanırım hondadan daha ucuza getirebilirsin. sen begeniyorsan gerisi teferruat...
    [B][COLOR="Red"]"agresifiiiim... kompleksiliiiiiyim... ümüğünü sıkarııım... burdan anlının çatına kafayı koyarııım...."[/COLOR][/B] ::zencii::

Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    honda hayat onda hondadan şaşma derim
    [B]:bounce: [COLOR="Red"]Ne Mutlu Türküm Diyene[/COLOR] :bounce: [/B]

RmzN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    En güzeL motor Altındaki motordur... Bi yerden başLamak Lazım... Ben de çin malIyLa başlayanLardanım .. bütçem buna yettii. (SKY-JET - Çakma CBR ) bunu alıncaya kadar cbr al dediler... ama ben bunu 1.000 e falan adım... CBR 25 : 3.000 yani.. demesi koLay da.. içinde buLunduğun durum önemLi... Para sorun diiLse kaLİteyi... Sorunsa eğer, gücünün yettiğini aLacaksın
    Dünyaya Tesadüfen geLdik, Mecburen yaşıyoruz...!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bi Allah'ın kulu da al demedi iyi mi : ) Kanunin sayfasındaki forunda çok memnun olduklarını söylediler. Yolda da bi kanuni racer kullanıcısıyla konuştum hatta yüzsüzlük edip motoruna bindim. Tereddütler içindeyim..

Bindim derken: ) üstüne oturmama müsade etti sadece he he
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik al diyenlerle alma diyenleri tartıyorum, kanuni kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar. Alma diyenlerin arasında kanuni motor sahibi var mıydı?
    Sayın bayan arkadaşımız Kanuni Sitesinde Tabi ki Kötü msj yazmazlar.. O sitede msj ları özel insanlar atıyor.. Hepsi o motordan kullanıyor mu sanıyorsun ; Ayrıca kötü yorum yapanı yayınlamazLar sitede

Burada Türkiye nin en büyük Motosiklet Sitesindesin.. Burada Cok bilgili abilerimiz ablalarımız kardeşlerimiz yorum yapıyor ki bunlar arasında Yılların tecrübesi olanlar da var.. Ve kesinLikle Onlara kulak vermeni şiddetle tavsiye ediyorum
    Seni hiç tanımasak da Sonradan Pişman olmanı hiç ama hiç istemeyiz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)