Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

neden getiremiyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    mondial ,asya ,harput ,sarıkayalar,ramzey,kanuni,osmanlı motor,daha sayammdığım ve saymakla bitmez olan bu kadar türk firmalarının türkiyeye neden racing model getiremediklerine bir anlam veremiyorum 1.güçleri yetmediği ve devletten veto yiyeceği içinmi? 2.racing başlığı altında(hızlı ve çevik) getirecekleri motorların istedikleri gibi çıkmaması durumunda firmalarının isimlerinin karalanacağı konusu..3.çinde üretilen motorların AB normları uygun olmayıp (özellikle racingler) türkiyeye kadar hamallık yapıp sınır içeri girereme korkusumu var bu firmalarda...SİZCE

bu saydığım motor firmalarının hiç birinin racing modeli yok aksini iddaa eden varsa buyursun link versin dostlarım ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suspectbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VS 1400 GLP custom
    piyasaya ucuza mal olanlardan getiriyorlar ondan olabilir yellowrock yada diyim sana sarı kayalara mail at onlar tam cevap verirler
    _______BURSA MOTO KLUB KAPTANI_______
    motorun mu var bas marşa asla durma

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    saydığın firmalar önce belli bir yer edinsin servis bayii ağı gelişsin anca öyle olur
    şahsen yamaha,honda varken başka marka gelse almam alıcak olsam bile ipliğine kadar düşünürüm kaldıki bu sene bazı bölgeler servisler hariç ucuz motor alanlar çok rezil oldular
    ERASER WİLL COME BACK

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bu saydığım motor firmalarının hiç birinin racing modeli yok

diye yazmışsında,yanlış anlamadıysam niye racing model getirmiyolar diye sormuşsun aynı zamandada.o sınıfta motorları yoksa nasıl getirsinler kardeş.cevabı senvermişsin zaten.yada ben sabahın 07:30 gibi bi saatinde okuyup yanlış algıladıysam kusura bakmayın.uykulu olabilirim

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...

Re: neden getiremiyorlar

Alıntı outlawwanted adlı üyeden alıntı
    mondial ,asya ,harput ,sarıkayalar,ramzey,kanuni,osmanlı motor,daha sayammdığım ve saymakla bitmez olan bu kadar türk firmalarının türkiyeye neden racing model getiremediklerine bir anlam veremiyorum 1.güçleri yetmediği ve devletten veto yiyeceği içinmi? 2.racing başlığı altında(hızlı ve çevik) getirecekleri motorların istedikleri gibi çıkmaması durumunda firmalarının isimlerinin karalanacağı konusu..3.çinde üretilen motorların AB normları uygun olmayıp (özellikle racingler) türkiyeye kadar hamallık yapıp sınır içeri girereme korkusumu var bu firmalarda...SİZCE

bu saydığım motor firmalarının hiç birinin racing modeli yok aksini iddaa eden varsa buyursun link versin dostlarım ..
    1. Güçleri gerçekten yetmiyor
    2. O tür firmalar isimlerinin karalanıp karalanmayacağına önem gösterselerdi o kadar Çin malını "0" servisle ülkeye sokup marketlerin ambarlarında motosiklet toplamazlardı.
    3. Çin de üretilen ve yukarıda saydığın firmaların hiçbiri zaten Ab normlarına uygun motosiklet getirmiyorlar ki, eğer racing bulsalar para kazanma uğruna vatandaşı düşünmeden onlarıda getirirler sen merak etme.

Ayrıca Rock diye bir Çin firmasının racing motosikleti var Antalya' daki fuarda görmüştüm fiyatı 2.450 YTL civarında 200 cc bir racingdi ve Honda CBR 125 den daha kalıplı ve daha gösterişli duruyordu ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Sgt_Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 124 yamaha yedi bizi 125lik diye =)
    zaten sarıkayaşarın yani namıdeğer yellowrockun v3 ü var her ne kadar scooter motoru kullansada tipi racinge benzio ayrıca motoruda 250 cc

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    bunların tek nedeni teknolojileri henüz o seviyeye gelmemiştir.ama emin olunki 2yada 3
    seneye kalmaz oda olacaktır.zaten dikkat edin saydığınız motorların hiç biri 250 cc yi geçmiyor henüz o teknolojiye ulaşabildiklerini zannetmiyorum.

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saydığınız motorların hiç biri 250 cc yi geçmiyor henüz o teknolojiye ulaşabildiklerini zannetmiyorum.
    Haklısın arkadasım. Ban mondial'i üreten firmayı internette buldum ve 250cc'den güclü motor yok. Racing de yok tabii. Adresi de verim ama sitedeki fotolar gerçekten cok kötü...
    http://www.jincheng.com/cpxl/motoren.asp

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler