Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

artık bi fikir birliği olsun(yeter anlaşalım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    onazzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar saatlerden beri formları okudum kimi crb 125için 1.60 dan yukarısına gelmez kimi 1.88 lık adamda ii duruyor diyor.motor ortada boyutlarıda ortada hersey rakamsal ve net.nasıl bu kadar fikir ucurumu oluo anlamadım.lütfen bu yüzlerce sorulan crb125 kime gore sorularının sonuncusu olsun ve bi fikir birliğine varılsın yazacaklarınızla.ve cevaplar kıskanclık kokmadan işi bilenler tarafından yapılsın.emin olun bu bana ve benim gibi bu soruyu soran acemilere kesin bi fiir verecek.....yorumlarınızı lutfen esirgemeyin.....................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Yakışma olayı görecedir ve senin yakıştırdığını ben yakıştırmayabilirim, benimkini de sen. O yüzden birçok değişik fikir oluyor. Kesin birşey kimse söyleyemez bu konuda. Ha benim fikrimi sorarsan, 1.60 birinde tabii ki daha iyi durur. Mesela bizim Peril'e süper yakışıyor motoru. Ama 1.88 bir adam da olmaz diye birşey yok. NE kadar iri olduğu da cok onemli. Zayıf uzun boylu bir insanda da bu motor sırıtmaz. Ama iri biriysen o kadar iyi duracağını düşünmüyorum. Saygılar..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    onazzi, ne kıskançlığından bahsediyorsun abicim sen? Burada kıskançlık olmaz kimse kimsenin malına yan gözle bakmaz, bakanda fazla barınamaz! Herkez kendi fikrini söylüyor ve CBR 125 i üreten firmada "motora şu boyutlarda bir insan binerse iyi olur" gibisinden bir açıklamada bulunmadığına göre motosikletin kendine yakıştığını düşünen herkez alıp binebilir. Gidersin motosikletin üstüne oturursun bir boy aynasının karşısında kendine bakarsın olmadı zevkine güvendiğin bir arkadaşını yanına alır ona sorarsın. Herkez kendi fikrini söylüyor burada bir kanun yok yani ortada, bana göre 170 adamda güzel durur, sana göre 170 de güzel durmaz. Olay bundan ibaret ve bu forumda CBR 125 den farklı yüzlerce motor var ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    böyle büyük bir cbr 125 kime yakışır kime yakışmaz tartışması ve kara deliği olduğunu bilmiyordum

sorduğun sorunun cevabı göreceli olduğu için yıllarcada sorsan bundan başka cevap alamazsın...ben genellikle bayan arkadaşlara yada 170 in altında ince yapılı erkek sürücülere yakıştırıyorum.bu mini cooper gibi bişey yaw içine takım elbiseli 55 cm enseli ağır abi görünümlü biri oturunca olmamış be dedirtiyo ya insana aynı o hesap. ben 72 kg 178 im mesela deneme yaptığımda arkadaşlar fena durmadığını söylemişti.

motor ufak ve zayıf yapılı işte arkadaşım buna binecek adamında buna göre olması hem görüntü hem performans için daha iyi...

bi hayabusha nın üstünde 160 lık bayan sürücü nasıl durur?

Kobayashi, her iki durumdada şöyle olur :

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    ALPAY

Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    onazzi, ne kıskançlığından bahsediyorsun abicim sen? Burada kıskançlık olmaz kimse kimsenin malına yan gözle bakmaz, bakanda fazla barınamaz! Herkez kendi fikrini söylüyor ve CBR 125 i üreten firmada "motora şu boyutlarda bir insan binerse iyi olur" gibisinden bir açıklamada bulunmadığına göre motosikletin kendine yakıştığını düşünen herkez alıp binebilir. Gidersin motosikletin üstüne oturursun bir boy aynasının karşısında kendine bakarsın olmadı zevkine güvendiğin bir arkadaşını yanına alır ona sorarsın. Herkez kendi fikrini söylüyor burada bir kanun yok yani ortada, bana göre 170 adamda güzel durur, sana göre 170 de güzel durmaz. Olay bundan ibaret ve bu forumda CBR 125 den farklı yüzlerce motor var ...
    gecen bi forumda bi arkadaş bu motora 1.60 tan fazla birinin yakısmıyacağına ilgili bi yorumu var.sencede bu sacma diil mi.yani bazıları motoru karalıyor.neden bole yaptıklarını merak ediyorum sence

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125 oldukça "dar" bir motor. Hernekadar yandan bakılınca CBR isede, önden ve arkadan bakıldığındaki darlık aşikar. Sanıyorum, 1,60'ın üzerine yakışmaz diyen arkadaş bu yüzden söylemiştir.
    Yakışıp yakışmama meselesi değil tabii, ama rahatlık önemli.
    Tartışmaya gerek yok belkide, almayı düşünen arkadaşların test sürüşü yapmalarında fayda var.

site yonetimine tesekkurler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler