Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalyadan donus izlenimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    arkadaslar bildiginiz gibi13 gun kadar once antalyaya gidecegimi duyurmusdum.dun sabah antalya yolculugumu tamamladim.ancak gidecek arkadaslara sunu soyliyim antalyaya gidene kadar yol yapimlari var berbat yollar.pamukovada bir basliyo yol tadilatlari taaaaaaaaaaa afyona dek gidiyo.gidecek arkadaslar lutfen dikkat etsin bazi yerlere tabelada koymamislar onumdeki araclar olmasa bende oraya hizli girip kaza yapacaktimki arac cok ani fren yapti toz duman karisdi birbirine...sorularinizi bekliyorum.........bu arada fotograf cekemedim.malum cok yogun bi tatildi gerci disco muzik bol eglendim ama foto aklima gelmedi valla.kopuk partiside vardi
    ugradigim iller : antalya-side,burdur(arkadas ziyareti),isparta-keciborlu(akrabalar),kutahya(su ve ihtiyac molasi)incik suyu icmemek olmazdi malum universiteyi orada okuduk..,bilecik(hisim ziyareti ve dinlenme)
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    darısı başımıza güzel bi gezi yapmışsın...
    yalnız gittiysen sıkıcı olmadı mı ? gtr250 ile gittiysen büyük ihtimalle artçın da yoktu? tavsiyed eder misin yalnız antalya yoculuğunu???
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Eee benim yanıma gelmediysen o geziden hiç bişey olmaz valla..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    darısı başımıza güzel bi gezi yapmışsın...
    yalnız gittiysen sıkıcı olmadı mı ? gtr250 ile gittiysen büyük ihtimalle artçın da yoktu? tavsiyed eder misin yalnız antalya yoculuğunu???
    artci degilde baska bi motorcu arkadas en azindan tavsiye edilir girgir samata anlaminda iyidir artciya gelince 250r ile artciya tam bi eziyet sanirim.neredenmi biliyorum 2 kez eskisehire esimle giderek bunu gordum.malum uyusuyo biyerleriniz

eger yol yapimi olmasa tabiki motosikleti herkes uzun yolda sursunde esas zevki alsin derim ama dedigim gibi yollarda hep bakim onarim var guzel yurdumda hic bitmezki insaat calismalari amele milletiz vesselam
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)