Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorsikleti seven bana yardımcı olsun lutfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    onazzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar ben bi motor almak ıstıyorum.daha yeniyim baktım butceme en uygun cbr 125.ama herkez kucuk olduguna soluyor.(boyum1.86).Diğer 125 liklere baktım boyutları neredeyse cbr ile aynı.e ben şimdi kucuk scooter yada 20 milyar verip racing mi alıcam(alamamda zaten biri kucuk biri pahalı).o zaman tek care motor almamak.cok uzun boylu bi insan değilimki ama sanırım motor cüceler için galiba.bana bi akıl verin lütfen hemde acele........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Arkadaşım önce hoş geldin ...Bence sana cbr 125 büyük gelir biraz..Çünkü ben geçen Cbr600rr ye bindim bana tam geldi.Boyum 1.80cm..Sen düşün artık

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250cc yi aşma derim 2. elleride incele

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    senin boyuna 250 cc'lik güzel bir mondial 250 mct gider yada scooter olarak mondial 150 zat gerçekte n süper bir motor

Alıntı rider89 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım önce hoş geldin ...Bence sana cbr 125 büyük gelir biraz..Çünkü ben geçen Cbr600rr ye bindim bana tam geldi.Boyum 1.80cm..Sen düşün artık
    kucuk diyosun yani.ama scooter de dusunmuyorum.o zaman baska cağre yok motor alamıcaz demektir maalesef.

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    hocam kaç paran var sen onu sööle bana , ben sana motorunu sööliyim

Alıntı mertmertmert adlı üyeden alıntı
    hocam kaç paran var sen onu sööle bana , ben sana motorunu sööliyim
    1.86 yım ben,scooter hariç 4.500 e kadar arıyorum.guzel dursun altımda kucuk kalmasın kalıteli olsun yeter bana şimdilik

SpearHEAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    onazzi kardeşim sen tanışma bölülmdede açmışın aynı konuyu ı burayada yazıyım cevabımı
    hoca gel sen gel endurocusun senin haaberin yok ben 1,92 yim mesela ama enduro lar için bu bir avantaj enduro ve motcross tarzı motor lar daha iricene ve yüksek olduklarından uzunboylu sürücülere yakışıyorlar.
    yerinde olzam 2, el bir enduro bakardım
    Born To be wild

komisyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250cc şimdilik
    250cc jinlun da yakışır dostum

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    onazzi, bir başka başlık altında da yazdım. Git motosikletin üstüne otur ve bak nasıl durduğuna. Hiç motorun üstüne oturup kendi fikrine bile başvurmadan gelip burada sormak biraz abes kaçıyor bana göre, ama fikrim ve gördüklerim bana 186 boyu olan bir insana o motorun bisiklet gibi kalacağını söylüyor. CBF 250 (Twinster) alma şansın ve bütcen varsa CBF 250 al derim ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

siz bana hiç kızmayın abi yeniyim bu konuda ve sokağa tacak kadar da param yok.tabikide sizin gibi işin bilenlerin fikri benim için önemli.rahatsız ettiysem kusura bakmayın..........

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    senin boyuna en uygun motorlar enduro yada cruiser tarzı makinelerdir..

250 lik cruiserlara bakabilirsin..yada endurolara ...
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

denbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650C
    Eğer cruiser tarzı düşünürsen ve bütçen de sınırlıysa http://aykonmotosiklet.com sitesinde dadyw 250'yi bir incele derim.Bir arkadaşa yeni aldık.Fiyatına göre kalitesi iyi bir makina çin olmasına rağmen.Boyu boyuna posu posuna uygun bir makina.

Alıntı denbo adlı üyeden alıntı
    Eğer cruiser tarzı düşünürsen ve bütçen de sınırlıysa http://aykonmotosiklet.com sitesinde dadyw 250'yi bir incele derim.Bir arkadaşa yeni aldık.Fiyatına göre kalitesi iyi bir makina çin olmasına rağmen.Boyu boyuna posu posuna uygun bir makina.
    ilgilendiğn için saol usta

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    onazzı honda twıster 250 uygun diyorum...

rider 1.86 adama cbr125 küçük demişsin...hiç cbr125 görmedinmi dostum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    onazzi kardeşim şu yukarıdaki motorların kaydığı reklama bi göz attınmı
    belki aradığın motorunu oradada bulabilirsin (jınlun)

abi racing v3 250cc aykonmotosiklet.com dan bole bi motor buldum.gorunusu sekli ii ama ben cok ii anlamam bi baksanızda bana o motoru anlatsanız cok yararı olur bana şimdiden telşekkuler

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    bu motorla ilgili arkadaşların forumda bayağı mesajları var onları oku istersen
    forumdan motorsiklet seçimi ve modeller kısmından bu motor hk; bir bilgim olsaydı kullanıcı olarak sana seve seve yardımcı olurdum .ama üzgünüm

benim okuduğum kadarıyla servis ağı pek yok galiba web sayfasındada servisler bölümünü göremedim

bence servis ağı olan motorlar hakkında seçim yapmak daha mantıklı

ama zevklere ve renklere karışılmazmış senin kafana hangisi yatıyorsa karar senin kararın, kafana yatanı al

Alıntı e_erdun adlı üyeden alıntı
    bu motorla ilgili arkadaşların forumda bayağı mesajları var onları oku istersen
    forumdan motorsiklet seçimi ve modeller kısmından bu motor hk; bir bilgim olsaydı kullanıcı olarak sana seve seve yardımcı olurdum .ama üzgünüm

benim okuduğum kadarıyla servis ağı pek yok galiba web sayfasındada servisler bölümünü göremedim

bence servis ağı olan motorlar hakkında seçim yapmak daha mantıklı

ama zevklere ve renklere karışılmazmış senin kafana hangisi yatıyorsa karar senin kararın, kafana yatanı al
    ebat olarak hosuma gitti ucuz bişeye de benziyo.sağol abi bi formları kurcalayım ilgilendiğin için sağol

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkdasım yenıysen 250 cc uzerıne cıkma canına susamadın heralde.bak ne guzel fıkır vermıs dıger arkadaslar,sen racıng fn sonra dusun onları yanı pahalı dıye degıl , saglıgın ıcın alma bence..hos geldın bu arada

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler