Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acill Cbr 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Selamun Aleyküm abilerim(cogunuz büyüğümsünüz). Biliyorum biraz fazla gereksiz konu actım ama motosikeltsizlik artık sıkmaya başladı hayattan bunaldım resmen . Sizden ricam satılık supersport motosikleti olanlar lütfen ulassınlar. Tel: ( 0554 655 35 10 ) Ankara'da oturuyorum öncelikle cbr 125 istiyorum Cbr 125, Kanuni Racer200 , Yuan F5 (skyjet), Ramzey sport bu motosikletlerden herhangi birini satıyorsanız bana ulasırsanız sevinirim şunuda söyliyeyim bütcem max. 3.000TL.takas edecekde motosikletimde yok arabamda daha ilk motosikeltim olacak 2010 da ehliyeti kazandım mart ayındada aldım ama motor yok :( şimdididen herkezden özür dilyorum biliyorum fazla böyle konu actım saolun sizlerde yardımcı oldunuz ama İnşallah motoru alırsam bi daha böyle vb. konular acmıyacağım söz veriyorum.
    Kim demiş avrupa insanı medeni?Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni! Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni; Desenize hayvanlar bizden daha medeni!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Motor satmak isteyenler sana mı ulaşsın?

Benim bildiğim sen satıcılara ulaşmalısın... bunun için bir çok site var...

Umarım istediğin motosikleti alırsın...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor satmak isteyenler sana mı ulaşsın?

Benim bildiğim sen satıcılara ulaşmalısın... bunun için bir çok site var...

Umarım istediğin motosikleti alırsın...
    Abi haklısın ama Valla bakıyorum bakıyorum sahinden.com ve 2.motosikletlerden bulamadım bulduklarımda cok pahalı o yüzden hani sitede gezenler olursa görürler belki satmayı düşünürler.( hadi ya artık motosikeltlerinizi büyütünde bizede alıcak cbr ler cıksın :D :D )
    Kim demiş avrupa insanı medeni?Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni! Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni; Desenize hayvanlar bizden daha medeni!...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)