Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Direksiyon Sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı zengo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman ayağımı yere koyduğum için 30 puan kırdı ama bir şans daha vermek için sanırım düz gidişi bir daha yap dedi bana ve ikinci yapışımda gayet kontrollü idim heyecanım geçmişti biraz.
    Umarım geçerim ikinci defa bu eziyeti çekmek istemem Bide bu sınavın sonuçlarınıda internetten mi yayınlıyorlar yoksa sürücü kursumuzdan mı öğreneceğiz.
    hayırlı olsun enver tebrik ederim motoru da alalım artık. bak bitane satılık ybr var samimi bi abimizden

Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet sınavında önemli olan yavas sürmek birde ayağını yere koymamak
    alakasın yok. tamamen sürüş düzgünlüğüyle ilgili. sen ayağını yere koymayıp motoru gaz fren gaz fren yaptıktan sonra anlamı kalmazki. denge önemlidir sınavda.

Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duba'ların arasındaki dönüş açıları falan önemli değil yani. Mesafeyi bilen varmı 2 duba arasındaki ?

Üsteki cevap için teşekkürler
    aynen öle.dönüş açıları önemli değil ama sınava gelen müfettişin gözüne de güzel gözükmeli dönüşlerin denge unsuru da önemlidir. :9 ben cup motoruyla girmiştim sınava debriyaj olmayınca gıdıgıdına almıştım ehliyeti

2 duba arası galiba 2,5metre civarında. ben ve diğer sınav arkadaşlarım sınava girerken göz kararı öle ölçmüştük

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun enver tebrik ederim motoru da alalım artık. bak bitane satılık ybr var samimi bi abimizden

alakasın yok. tamamen sürüş düzgünlüğüyle ilgili. sen ayağını yere koymayıp motoru gaz fren gaz fren yaptıktan sonra anlamı kalmazki. denge önemlidir sınavda.

aynen öle.dönüş açıları önemli değil ama sınava gelen müfettişin gözüne de güzel gözükmeli dönüşlerin denge unsuru da önemlidir. :9 ben cup motoruyla girmiştim sınava debriyaj olmayınca gıdıgıdına almıştım ehliyeti

2 duba arası galiba 2,5metre civarında. ben ve diğer sınav arkadaşlarım sınava girerken göz kararı öle ölçmüştük

ayağını yere koydunmu puan kesiyorlar slolom yaparken zaten mecbur yavas gidceksin önemli olan yavas kullanmayıda bilmek lazım zaten denge durus 1. şart

satılık ybr kaç model kaç binde fiyatı ne kadar

Motosikleti
    CBR 125R
    bizim burda 5 metreye yakındı dubaların arası
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

:D bendeki cruiser aşkı izin vermiyor valla ybr ye lobi yapmaya başladım bile annemden, şöyle güzel bir gv250 (st) alacağım inş.Eskişehir sokakları beni beklesin
    Bide direksiyon sınavına girecek arkadaşlara bol bol şans diliyorum tekrardan konu dağılmasın kilit yemeyelim diye
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    5 m arabayla dönerim

5 m kamyonmu geçiyo bu dubaların arasından:D 5m olması güzel olur ama
    Azraille yarıs bakalım kim daha hızlı (deneyin muhtesem birsey oluyo)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    okurken ben bile heyecanlandım umarım bende böyle heyecanlanmam sınav sırasında

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    ağır ağır gideceğim sınavda. Dengem iyi zaten . Umarım heyecanlanmadan alırım ehliyeti de motosiklet gezilerine katılırım

Motosikleti
    CBR 125R
    bizim kurs 40 da 40 yaptı
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Ben yarın yani Çarşamba günü ehliyet almak için evrakları emniyete teslim edicem.Ehliyeti kaç gün sonra alırım?Tecrübeli arkadaşların yardımını rica ediyorum.(Yer İstanbul Beşiktaş emniyeti)Alana kadarda eski ehliyetimide vermiş olduğumdan nasıl araba kullanıcam?Bunun için fotokopi falanmı istemeliyim?

Motosikleti
    Hyosung GT250R alıcak
    Evet arkadaslar Bende yeni girdim sınava sayılır 98 almısım 2 puan neyden kırdı hiçbir fikrim yok

yaw benim girmeme daha 6 ay var :( ocak 1 de yazılacam hem B hem A2 ye (masraf daha az oluyo yani 150-180 ytl bi karın oluyo) heycanlanmıyomda bi türlü sınava almıyolar daha çocuksun sen diyolar
    Azraille yarıs bakalım kim daha hızlı (deneyin muhtesem birsey oluyo)

Motosikleti
    HoNDa ToDaY
    ben gectim... diğer sürücu kursundakiler bugun trafiğe gitti bizimkiler daha oyalanıyo... gidip püskürdük ama yine bişey olmadı... bekliyecez...poffffffffffff

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    bende sınava girdim ehliyeti aldık ama da vergi dairesine flan para yatırmadım bizim orda 3 surucu kursu yan yana yapıyo direksiyon sınavını bizde bi tek duba vardı onlarda taş koymuşlardı ben bi gördüm tırstım başta ama taşta n daha kolay dubaların arasından geçmek motorda honda kriss ti:D
    Söz Konusu [B][COLOR="Red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]'sa Gerisi Teferruattır...

Sertifikaları aldıktan sonra Trafik şubesindeki işlemler için ne kadar para harcıyoruz ? İşlemler bittikten sonra hemen veriyorlar mı o gün yoksa ileriki tarihlerde mi veriliyor ehliyet ?

Cevap vermek isteyen ?

Motosikleti
    SYM Gts 250 Jinlun 125T-10
    tam net hatırlamamakla beraber toplam 150 civarı olabilir ... belgeni veriyorsun bir iki güne çıkıyor ... şu saatte şu gün gel diyorlar zaten sana
    Babam sağolsun :P

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    2 günmü hoho hoh bunu duyduğum iyi oldu yani 13 eylül sınav 15'inde ehliyetli olacağım

Kendi scooter'ımla sınava girebiliyormuyum ?

Ok teşekkür.

Direksiyon sınavından 15-20 gün sonra veriyor belgeni kurs. Ondan sonra trafik şubesine gidiyorsun.

Motosikleti
    SYM Gts 250 Jinlun 125T-10
    sınavdan çok sonra verebiliyor kurs belgeni ... 15-20 gün demiş bir arkadaş ama benimki nerdeyse 1 ayı geçecekti ... belgeni aldıktan sonra 2 günde ehliyetin elinde olur ... tabi onların söylediği tarihi dikkate al

gözetmenler eğer kendi motorunla girmeni kabul ederse girebilirsin ... ben kendi motorumla girmiştim
    Babam sağolsun :P

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler