Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kaliteli kask budur !

Motovento
    REKLAM ALANI
    auffenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle herkese merhaba.Ben Burak.İzmirde yaşıyorum.52bin de bi Kinetic hondam var.96 model.Bu ilk konum olduğu için yanlışım varsa affola .Evet arkadaşlar.Artık kaliteli kaskı ucuza alalım derdi kalmadı.Okuyun daha iyi anlıcaksınız.Dün sabah işe gitmek üzere evden çıktım.Motoru tam sehpadan alırken kolumdaki kask yere çaat diye düşünce kaskta güzel bi çukur açıldı.İşte fotoğrafları:

http://img139.imageshack.us/my.php?i...sc01546sb4.jpg
    yani neymiş ucuza kask buymuş.ya kafamızda kırılsa bu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yaa bi de onu kuLanıyodun sen Hemn bi Lazer aL

Benim LAZER kaç kez düştü elimden çakıllı betona hiç bişicik olmadı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ucuz rtin yağnisi az olur die soylemişer

ama "wiwi" de kalite dimi sonuçta 15 ytl. ilk bunu alma sebebim bulunduğum ilçedeki kontrollerin sıklaşması sonucu kasksız sürücüler baya bi ceza yemeye başladı.ben de bunu almıştım.kısacası bu koruma polisler için.ama ilk fırsatta iyi bişeyler almak gerek.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende de var vi tane MTS marka .. carrefourdan odama süs olarak 19.90 YTL ye almıştım

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de var vi tane MTS marka .. carrefourdan odama süs olarak 19.90 YTL ye almıştım
    bu kasklar ya süs için ya da polise görüntü olsun diye zaten korunmak için takarsan yapılış amacını aşarsın

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı auffenn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba.Ben Burak.İzmirde yaşıyorum.52bin de bi Kinetic hondam var.96 model.Bu ilk konum olduğu için yanlışım varsa affola .Evet arkadaşlar.Artık kaliteli kaskı ucuza alalım derdi kalmadı.Okuyun daha iyi anlıcaksınız.Dün sabah işe gitmek üzere evden çıktım.Motoru tam sehpadan alırken kolumdaki kask yere çaat diye düşünce kaskta güzel bi çukur açıldı.İşte fotoğrafları:

http://img139.imageshack.us/my.php?i...sc01546sb4.jpg
    yani neymiş ucuza kask buymuş.ya kafamızda kırılsa bu?
    Benzer kaskları kullanan binlerce kişiden birisin ama şanlısın ki kaza yaşamadan kaskın ne demek olduğunu anladın!
    Hemen adam akıllı bir kask almanı tavsiye ederim.Bu işin şakası ve bazen dönüşü olmaz

Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz rtin yağnisi az olur die soylemişer
    O deyim şöyele olacaktı sanırım: Ucuz etin yahnisi yavan olur..ya da öyle birşey
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen adam akıllı bir kask almanı tavsiye ederim.Bu işin şakası ve bazen dönüşü olmaz
    haklısın.çoğu kez düşündüm iyi bi kask almayı ama şehiriçinden başka motorla yol yapmadığım için pek de önemsemiyordum.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yumurta gibi... tokuşturacan, hangisi kırılsırsa artık...
    neyse ki içinde sen yokmuşsun...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

iyi ki yokmuşumolsam heralde yumurta kabukları kafama batardı

sadakat777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse alacam alınca yazsam olurmu:D
    iyi hoş güzelde arkadaşım para yok pul yok nasıl alalım doğru dürüst bir kask en doğru dürüstü 200 ytl nasıl verim ben bu parayı şimdi kaska bu arada 1000ytl ve üzeri kasklardan hiç bahsetmiyorum bile motor diye içim yanıyor zar zor ucu ucuna denklemiş kaç senedir motor parasını motor alırken yanında kask verirlerse o nasıl alim yada alalım her kezin babası zengin değil veya kişisel bir serveti yok arkadaşlar ksinlikle benim bu yazdıklarımdan kask takmayın veya almayın demiyorum benim anlatmak istediğim kaskalar neden bu kadar pahalı babam ya bir de kaskla iş bitmiyorki arkasından dizlik çizmesi dirseklik göğüslük derken hepsinin en ucuzunu alsan bile kaç bin ytl tutar bilmiyorum artık

allah sonumu hayır etsin nepim şimdi sağlam bir kaskım yok diye motor sevdamdan mı vazgeçim....
    ŞU CUMHURİYET İNKİLABININ İÇERİSİNDE Kİ EN GÜR SEDA İSLAMIN OLACAKTIR

sen de haklısın.full koruma dedin mi en azından 1500 gider.benim motorun etceği para zaten 1000 lira

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    min. 200 kask icin verilecek.motora para biriktiren kaska da biriktirir. "paramız denkleşmiyor motorun karbüratorunu nasıl alayım?" diyor musunuz? hos kimse de kimsenin kafasına silah dayamıyor. kafa insanın kendi kafası, umursuyorsa takar.

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abı aldınmı nolan gdr sonra lazer o bmwcılerın kafasındakını unutum
    adı neyse ondan shoei bunlardır benım bıldıgım
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    bende Airoh var bırak elimden düşmeyi 4metrelik rafın üstünden düştü bir şey olmadı. Wiwi safebet vb... yalan markalar...
    dayanıklı tüketim malları etrafındaki köpükten var o kaskların içinde

Alıntı rafel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı aldınmı nolan gdr sonra lazer o bmwcılerınbmwcılerın kafasındakını unutum
    adı neyse ondan shoei bunlardır benım bıldıgım
    ne demek yaaaa
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    çinin herşeyimi dandik olur be kardeşim uzak durmak lazım uzak
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    lütfen kimse yanlış anlamasın allaha şükür kedi bileyimin hakıyla ve alın terimle kazanıyorum öncelikle bunu süyleyim ben hız motoru kulanıyorum ve kaskım arai 1600 ytl ye aldım bu tür pahalı kasklar ruzgar almaz sarsılmaz hafif olur ve yüksek hızlar için tasarlanmıştır bir sıkutır veya ufak cc kulanan arkadaşlar bu kadar lüks kask kulanmalarının anlamı olmaz çünkü o dediyim hıza ulaşmıyorlar 200 e falan ama onların kulana bileceyi kask şunlar nolan .airoh ve bu kasklar çok dayanıklı ve sağlamdırlar fiyatları 150 180 arası büçelerine uygun bence ikinci elleride bulmak mümkün daha ucuzada alırlar .allah kimseye kaza bella göstermesin hayırlı sürüşler herkese .

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende Airoh var bırak elimden düşmeyi 4metrelik rafın üstünden düştü bir şey olmadı. Wiwi safebet vb... yalan markalar...
    dayanıklı tüketim malları etrafındaki köpükten var o kaskların içinde
    bütün kaskların dış kabuğunun altında o köpüklerden bulunur. markaya göre yoğunlukları değişir.
    aynı zamanda dış kabuğun imalinde kullanılan malzemeler kalite ve fiyatı etkiler
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa bi de onu kuLanıyodun sen Hemn bi Lazer aL

Benim LAZER kaç kez düştü elimden çakıllı betona hiç bişicik olmadı
    önemli olan kaskın dış yüzeyi değil, iç kısmındaki darbeyi emen katmanın zarar görmemesi!!! dıştan bakınca anlamazsın ama zarar gördüyse o kaskı hiç takma kafana!!!

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    Alıntı auffenn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın.çoğu kez düşündüm iyi bi kask almayı ama şehiriçinden başka motorla yol yapmadığım için pek de önemsemiyordum.
    işte bu çok yanlış düşünce. bir düşün kardeşim koşarken düşsen kafanı sert bir yere vursan bile yaralanırsın. hatta git duvarın yanına olanca gücünle bir kafa at duvara. yapar mısın? yapmazsın! peki sen şehir içinde motorla koştuğun hızı geçmiyor musun? 40la bile vursan çok ciddi zarar görürsün. hayatınız sizin için bu kadar mı değersiz???

kask alırken ödenecek para konusunda ölçü şudur. bu kaskın içinde koruyacağım şeyin değeri ne kadar diye bir düşünün önce. kafamın değeri 15 ytl diyorsanız siz bilirsiniz.

durumum yok verebilceğim miktar az diyorsanız arayın bir nette 100ytlye bile kaliteli sağlam kasklar var. eksiği nedir bunların? belki içi çok rahat değildir, rüzgar alır çok ses yapar vb. ama düşünce kafanızı korur. 4 taksitte ödeseniz ayda 25 ytl eder.

bu kadarını bile düşünüyoruz sizin yerinize. siz de biraz kendinizi düşünün.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)