Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosikletli seri tecavüzcü yakalandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Milliyet internet sayfasında gördüğüm haber... Hyo=Lüks motosiklet...

Motosikletli seri tecavüzcü yakalandı
    Ali GÜNDOĞAN/MARMARİS (Muğla), (DHA)

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde, değişik zamanlarda lüks motosikletiyle kaldıkları otele bırakma vaadiyle kandırdığı 3'ü İngiliz ve 1'i Finlandiyalı alkollü 4 kadın turiste ormanlık alanda tecavüz ettiği ileri sürülen 36 yaşındaki sertifikalı aşçı H.K. polis tarafından yakalandı. Emniyet yetkilileri, H.K.'nin çalıştığı Antalya ve Marmaris'teki faili meçhul diğer tecavüz olaylarıyla ilişkisinin olup olmadığını araştırmaya başladı. Gözaltına alınan H.K., sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Marmaris'te son üç ay içerisinde İngiliz turistler 17 yaşındaki N.A., V.A.N., K.R. ile 19 yaşındaki Finlandiyalı tatilci P.L., emniyet birimlerine, gece yarısından sonra alkollü olarak çıktıkları eğlence mekanlarının önünden kendilerini siyah renkli lüks motosikletiyle konakladıkları otele götüreceği vaadiyle kandıran kimliği belirsiz bir kişinin tecavüzüne uğradıklarını belirterek şikayette bulundu.

Harekete geçen polis ekipleri, turistlerin verdiği eşkale uyan, İçmeler beldesindeki bir restoranda sertifikalı aşçı olarak çalışan H.K.'yi, 48 P 9860 plakalı motosikletiyle gezerken dün gece şüphe üzerine gözaltına aldı. Marmaris'te tatillerini sürdüren N.A. ve V.A.N. birebir, ülkelerine dönen K.R. ve P.L. ise internet üzerinden yaptırılan teşhiste, H.K.'nin kendilerine tecavüz eden kişi olduğunu söyledi.

Geçen yıl Marmaris'e gelmeden önce Antalya'da yine aşçı olarak çalıştığını belirten H.K. ise suçlamaları kabul etmeyerek, kendisine ‘iftira’ atıldığını ileri sürdü. İfadelerin tamamlanmasının ardından H.K., ‘Küçük yaşta kız çocuğunu alıkoymak ve tecavüz’ suçlamasıyla sevk edildiği adliyede dokuz saat süren mahkeme sonunda tutuklanarak Muğla E Tipi Cezaevi'ne gönderildi.

Aşçı H.K.'nin son mağduru N.A.'nın polise verdiği ifadede anlattıkları ise tüyler ürperticiydi. N.A.'nın ifadesinde, adet kanaması olduğu için sapık aşçının kendisiyle anal ilişkiye girdiğini belirterek, “Tatile birlikte geldiğim ablam ve kız arkadaşımla bir diskoya gitmiştik. Üçümüz de çok içmiştik. Ablam ve arkadaşım, benden önce diskodan ayrılıp kaldığımız otele gitti. Bense alkolün ve içinde bulunduğum ortamın etkisiyle biraz daha diskoda kaldım. Çıktığımda ise siyah renkli lüks bir motosikletin üzerindeki bir adam karşıma çıktı. Çok kibar konuşan adam, beni otelime bırakmak istediğini söyledi. Alkolün etkisiyle teklifini kabul ettim. Ancak O, beni otel yerine ormanlık bir alana götürdü. Tüm karşı koymalarıma rağmen tecavüz etmek istedi. Adet kanamamın olduğunu görmesine rağmen durmadı. Zorla anal ilişkiye girdi” dedi.

Öte yandan, polisin, geçtiğimiz yıl Marmaris'e gelmeden önce Antalya'da yine aşçı olarak çalışan Hamza Keskin hakkındaki soruşturmayı sürdürdüğü, Marmaris ve Antalya'daki faili meçhul tecavüz olaylarının sorumlusu olup olmadığının araştırıldığı bildirildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Marmaris'te turizm sezonunun en hareketli olduğu mayıs, haziran ve temmuz aylarında turistlere yönelik faili meçhul tecavüzlerin hepsini H.K.'nin yaptığını, araştırmaların devam ettiğini bildirdi.

İŞİNDEN VE LOJMANINDAN OLDU

Bir yıldır Marmaris'in İçmeler Beldesi'nde İngiliz müşterilerin ağırlıklı olduğu bir restoranda çalışan H.K.'nin bir hafta önce turistlerin işletme sahibine şikayeti üzerine kovulduğu öğrenildi. Akşam yemeği için restorana genel İngiliz ailelerin küçük yaştaki kızlarına sarkıntılık yaptığını öğrenen işletme yetkilileri H.K.'yi bir hafta önce kovdu. Küçük yaştaki turist kızlara yaptığı sarkıntılıkları öğrenen mesai arkadaşları H.K.'nin lojmana girmesine izin vermeyerek bütün eşyalarını sokağa attı.
    Üç boyoz bir kola

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Vay şerefsiz herif böylelerini sallandıracan taksim meydanında
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay şerefsiz herif böylelerini sallandıracan taksim meydanında
    hemde boynundan asmayacan

erhanın düğünde mevzusu olmuştu bu şerefsizin,yakalanmış

bu adamı ağa babaların kaldığı bir koğuşa koyacan

sonu malum
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzüldüm.........................

Ailesine tabi ki...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Hee yaa Coşkun Ümit bahsetmişti vay şerefsiz vay vayy.

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    adam hapse girince motoruda bana verseler bari ya 2 yada 3 ay gezerim.

biliyosunuz bu memlekette adam öldüren 1 sene yatıo tecavüz neki
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr:P:P:queen:

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    bu H.K bizim Hemin Karikoğlu omasın ...(((((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    vay şerefsiz vay içerde bol bol vakti olur fantazileri için
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu H.K bizim Hemin Karikoğlu omasın ...(((((:
    bence onun adı "hem k..hisarlı" bizi cem diye kandırmış hem

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    ulan hyodan soğudum
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan hyodan soğudum
    hahahahhaha yav motorun bişey yaptığı yok sahibi şerefsiz

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    hyoyu da alet etmişler
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    lüks motosiklet
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    tvs apache
    ..tecavüzcülerin en çok rağbet ettiği marka olup çıkmasın yakında hyo lar..ayrıca acaba hangisi daha seri...)
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben dedim kesin loft tur ama degilmiş
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    olacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum...
    yakalanmış iyi olmuş da;keşke motorcu olmasaydı..güzel memleketimin insanlarında yeteri kadar önyargı var zati...
    fırtınanın gözünde yaşamaktan vazgeçmeyenler.........

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    niye ya hyoda lüks
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    bu hyocuların hepsi boyle (((((((((: korkacan arkadaş.. yaklaşmıcan uzaktan takib edecen.. baktın yaklaşıyo ... hemen çömel ((((((((((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hyocuların hepsi boyle (((((((((: korkacan arkadaş.. yaklaşmıcan uzaktan takib edecen.. baktın yaklaşıyo ... hemen çömel ((((((((((:
    yakında senide yakalarsalar merak etme :D

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    lüx siyah bi motosiklet ingiliz kız motordan anlamıyormuş yada medyanın sallaması
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)