Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yzf r125 alan olmuşmudur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    tercih meselesidir
    para kiminse keyif onundur
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Agility
    bu nasıl bir mantıktır, anlamadım anlamicam. 9000 lira sen vermeyebilirsin ama insanlarda SENiN GiBi düşünecek yada senin tercihlerine ortak olacak diye birşey yok. 125cc'lik bir SS almayı düşünsem, bu makineyi tercih ederdim. Son dönemlerde inanılmaz BOŞ konular açılır oldu forumda!..
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zevkler ve renkler tartısılmaz ama bencede bıraz pahalı ama mukemmel kalıtelı parcalar kullnılmıs ustunde dunyanın en ıyı fren sıstemı brembo var ama you tube yi acın yzf r 125 yazın ve ınanamayacaksınız max hızı 129 130

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    biraz pahalı ama güzel motor son hızı kaç km/sn dir acaba

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Param çok ise nereye harcadığımın hesabını mı vereceğim ?
    hesap soran yok ki

Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz pahalı ama güzel motor son hızı kaç km/sn dir acaba
    140 km
    Orgazma Dudak Büktürür

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nasıl bir mantıktır, anlamadım anlamicam. 9000 lira sen vermeyebilirsin ama insanlarda SENiN GiBi düşünecek yada senin tercihlerine ortak olacak diye birşey yok. 125cc'lik bir SS almayı düşünsem, bu makineyi tercih ederdim. Son dönemlerde inanılmaz BOŞ konular açılır oldu forumda!..
    sorun para olup olmaması değil.sorun o para edip etmemesi.istesem o aletten 8 tane alır yzf 125 kolleksiyonu yaparım diyesim geliyor da demicem ..
    avrupada gelir düzeyi bizim 5 katımız ülkelerde o alet türkiyedekinin nerdeyse yarı fiyatında haberin var mı?
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun para olup olmaması değil.sorun o para edip etmemesi.istesem o aletten 8 tane alır yzf 125 kolleksiyonu yaparım diyesim geliyor da demicem ..
    avrupada gelir düzeyi bizim 5 katımız ülkelerde o alet türkiyedekinin nerdeyse yarı fiyatında haberin var mı?

katılıyorum orda honda cbr 125 lıkler oranın en kötü motoruymus fiyetıda 1.700 euro civarlarındaymıs

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    bazı arkadaşlar bu konun sorgulama amaçlı açıldığını düşünüyor sanırım.ben buna katılmıyorum.arkadaşımız türkiyenin maddi durumunu göz önünde bulundurarak bişey sormuş.ben bu konuda bunu anlıyorum.yanlış bart hocam??
    Orgazma Dudak Büktürür

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Orada her motor yarı fiyatına ama

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orada her motor yarı fiyatına ama
    amacım fiyatları sorgulamak alanı almayanı rencide etmek değil.
    şimdi bunu ülkemizde honda da yamaha da bazen yapıyor.
    bazı yeni çıkan modellerin fiyatını dengesiz belirliyor.
    yurt dışı fiyat oranlarını inceleyip yzf 125 in diğer modellere göre daha fiyatlı olup olmadığını incelemek gerek.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Beldeyama'nin ayibi. Baska birsey deyil
    http://www.motoscout24.de/Public/Det...?id=wgrgwirrig

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kızıltoprakta yakından inceledim, motorun tipi 10 numara ama 125 cc için fazla yüksek yapmışlar, bizim hyo bile daha alçak oturuş pozisyonuna sahip.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Kişinin parası çoksa isteyen istediğini alır meselesi değil arkadaşlar mesele.

Keşke ucuz olsa da herkes böyle kaliteli motorlar alabilse.

Hadi CBR 125'ten 2 bin ytl olsun.

Ama 9 bin ytl pahalı bence de.

Alan istediğini alır. O noktada birinin keyfine karışmak kimseye düşmez zaten.

Bilinçli tüketici o malı almayarak o ürüne tepkisini koyabilir.

Bizde bu tepki konur ama bu seferde satıcı o malı ithal etmeyerek cezalandırır tüketiciyi.

İşte tüketici o noktada, bu malın diğer ürünlerine de yönelmezse(ısrarla ucuz modelini isterse) tepki tam olur ama o mala talep azalmayınca "fıstık benim olacak,vuyucam kıybacı,vuyucam kıybacı" olayı devreye girer.

Benzin zamlarına karşın trafikte araç sayısının artmasından belli değil mi tepki gösteremediğimiz?!
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    bence 9 milyar ona vericegime 12-13 milyar verir ikinci el daha guclu bi racing alirim

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı parpiLiNe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 9 milyar ona vericegime 12-13 milyar verir ikinci el daha guclu bi racing alirim
    Çok Ü.B.D.E.H. gördüm seni

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok Ü.B.D.E.H. gördüm seni

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    anlamadığım bişey var biz burda pahalı ucuzu iyi kötü diye konuştuğumuzda YAMAHA firması bu yazıları okuyup fiyatı değiştireceklerini hiç sanmıyorum hem herkesin parası kendisinin yani demek istediğim adam ister motor alır ister araba alır orada burada yer içer ... bizi ilgilendirmez alanlara hayırlı olsun demekten başka yapabileceğimiz bişey yok
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende babamdan bu motosikleti isteyecektim , bir kaç arkadaş vazgeçirdi. almadan önce anlayan birilerine mutlaka sormak lazım. yakından incelediniz mi hiç, 9000 ytl edermi bilemiyorum ama çok kalite olmuş kendileri .

Motosikleti
    Kymco Agility
    Sorun o para edip etmemesiyse eğer Türkiyedeki VERGiLERi bir kenara çıkaracaksınki brut fiyatlar üzerinden düşünebilelim.

Nedir bu vergiler?.. %18 KDV ve 0-250cc %22 OTV

Totalde %40 diyelim. 9000 liranın normal eder tutarı demekki 6500 civarı.
    Avrupadaki fiyat nedir? Ortalama €3700

Bunun TL karşılığı nedir?.. 6623TL gibi bir değer.

Demekki neymiş? Sorun motosikletin GENELGEÇER fiyatında değil, vergilendirmeyle bu fiyatın uçmasındaymış. Yamaha ne yapsın sence? "Bu Türklere yazık, bunlardaki eşşek gibi vergiyi hafifletmek için motoru kar yapmadan hatta maliyetinin altında verelim" mi desin?..

Kaldıki burada TL'nin değerlenmesine bağlı olarak bir kur farkıda söz konusu. O makine Türkiyeye ilk geldiğinde €4500'a satılıyordu.

İşte tüm bunları göz önüne aldığında geriye sadece KİŞİSEL TERCİHLER kalıyor. Motosiklet üreticilerine sövmek yerine, biraz KRALLARIMIZA başkaldırmayı denesek belkide herşey farklı olacak.

Ayrıca unutmayınki benim derdim burada sonu olmayan bir tartışma çıkarmak değil. FİKRİMİ paylaşmak. Insanlara birtakım fikirleri dikte etmek ve sadece "benim tercihim doğrudur" demek yerine, PAYLAŞMAK.. Bilmem anlatabildim mi?

9000 liram olsa, ve 125cc SS bir makine alacak olsam düşünmezdim demiştim, yineliyorum bunu.
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    kymco ck 125
    Evet bencede parası çok 9 000 ytl ama parası olan için bir zevk işi arkadaşalar

Ben olsam hyosung gt 250 tercih ederim ama zevk meselesi tabi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)