Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

motor kıyafetleri veya kasklar neden böyle abuk fiyatlarda.

Motovento
    REKLAM ALANI
    okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Arkadaşlar biri beni aydınlatabilirmi allah aşkına.

altı üstü bi kask altın kaplama olsa okadar fiyat olmaz.

nedir bu nası bişey yani ben 1000$ bi kask aldığımda ölmeycekmiyim.

yada bir mont çokmu zor bişey ya. omuz kol vs. bölgelerine plastik benzeri bişey koyuyorlar oldu sana 600 $ nedir yani bu

olmaz abi haksız kazanç bu bence. koca motora veriyorsun 8000 milyar.

mühendisler ugraşmış didinmiş koca fabrikalar kurmuş reklamlar yapmış.

ama gel gör insanın sadece kafasına geçirdiği bir kask dünyaa para olsun.

çokmu zor yani valla knedime ait 20 milyarım olsa. açarım ufak bi atolye yaparım kaskları montları ondan sonra gelsin paralar. yada miilete inat en iyisini maliyetinden az bir karla satarım.

maliyeti neki Celik olsa yine olmaz. nedir bunun aslı.

Kusura bakmayın fiyatları görünce canımı sıkıyor. calışankesimin 1 aylık maası bile okadar değildir.

ama talep varsa satıcı olur mantı demeyin lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    okanogur.sana katılmaktan başka çarem onnarı savunmak içinde ne malzemem nede isteğim var.çok haklısın bunun sebebini bende öğrenmek isterim.hadi kaskları bi yere kadar anlayabiliorum.evt öldürmez garantisi vermiolar ama malzemeleri oldukça kaliteli olanları var.özellikle üzerinde oynanmış olanlar.ama geri kalanını bende örenmek istiorum.(güsel bi başlık)

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    özellik kısımlarını okuyun arkadaşlar ve sonra anlayın diyorum başka söylücek lafım yok
    şunuda savunmuyorum illa 500-600 euroluk bir kask değil 150-200 euroluk kaskta aynı kaliteyi sağlar
    ayrı koruma konusuda aynı iyice araştırın kullanılan mazeme + özelliklerine bakın
    ERASER WİLL COME BACK

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Merak etme hocam çinliler o konuyada el atsın onların fiyatlarıda düşer.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Fazla talep olmadığı için az üretilir, ve bu masraf üretilen adee bölünür. Ticarette bu böyledir.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    ayrıca kaliteli bir kaskla dandik kaskı koy incele iç koruma sünger kalitesine bak farkı anla
    ERASER WİLL COME BACK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    hayır abi ben onu demıyorum içindeki malzeme tamam ama en pahalı maden ne abi içindeki ne yani altından pahalımı. 35milyona bi çeyrek alıyorsun her tarafını kaplasam yınede 1000euro etmez.

pahalı ise iidir alın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yahu adam mi,lyar dolar yatırıp tesis kuruo ve üretim yapıo, 50 milyona bile mal etse bu masraflar kimden çıkıcak. 75 YTL ye satcak değil ya, fazla talep olsa üretim hızlanır ve sürüm artar. 500 eroluk kask olur 200 ero..
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    BBRR
    pahalı ise iidir alın
    çok kötü bir yaklaşım..... çok........................
    kapitalizme dönük bir bakış açısı...................
    yakıştıramadım açıkçası...............................

SpearHEAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    bu tip şeylerde fiyat performans dengesi çok değişiyor sadece markaya bir kaç yüz euro verildiği oluyor iyi bir araştırma ile 600 euro luk kaska eşit bir kask 200 euro ya almak mümkün nitekim bu işte bizim ülke payını unutmayın gidin alın italyadan ne kadara alcaksınız elektronik eşya ve ya lüks otomobilde faksız

çok kötü bir yaklaşım..... çok........................
    kapitalizme dönük bir bakış açısı...................
    yakıştıramadım açıkçası...............................
    niye sen koministmisin
    ikincisi demekki bazılarına altyazı lazım o bir şaka ama bundan sora seninde okuyacağını düşünüp dip not düşerim bu şakadır diye

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar kasklar özellikle marka olanlar çok aşırı pahalı.Pahalı olmasının en büyük sebebi satıcıların sürümü az diye çok yüksek karla satmaları 300 euroluk bir kasktan 150 euro kar elde ediyorlar tabiki kasklar pahalı olur Dışardan 100 e ithal edilen kask distrbütörü, toptancısı, satıcıs derken vitrine 500 çıkıyor

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    niye sen koministmisin
    ikincisi demekki bazılarına altyazı lazım o bir şaka ama bundan sora seninde okuyacağını düşünüp dip not düşerim bu şakadır diye
    dostum benim komünist olup olmamam çok mu önemli ki ? yada senin kapitalist olman?

burada malın neden bu kadar pahalı olduğunu tartışıyorduk.... forumda bir çok yazının şaka olduğunu anlayıp , şakaya şakayla cvp verdiğimi görebilirsin..... amacım seninle gerginlik ortamı yaratmak değil ; onu da söyleyeyim. ge rginlik yarattıysam çok özür dilerim. ama şaka gibi görmediğim için bu tarz bişi yazmıştım....

DİPNOT: komünistsemde komünistimdir , kimseyi bağlamaz.... suçlayıcı yaklaşıma gerek yoktur

ya bir kere ben merak ettim 1000 $ kask nerde hangi kask ha vardır elbet ama bir modifiyesi vardır muhakkak telsiz görüşme sistemi falan vardır veya ne bileyim özel bir modeldir.mesela biaggi kullanıyodur aynı modeli falan gibi bir şey vardır yoksa 1000 $ lık bir kask yok benim bildiğim

mertmertmert, zaten koministlerde ortak yöndür suyu bulandırmak tartışma ortamı yaratmak ortamı germek o yüzden ben seni normal karşılıyorum

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    olayı siyasete çevirmeye başlamayalım istersen.................
    bu yüzden ben çekiliyorum , lekeleme çalışmalarınızla sizi başbaşa bırakıyorum......

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en uygun fiyatlar almanyada italyada bile türkiyeden pahalı

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Feci araştırmacı ve şüpheci biri olduğum için çok gezdim ve araştırdım veeeee bağdat caddesindeki bir mağaza ile lızıltopraktaki bir mağaza arasında çok fark var,

Ben 300 euroluk montu iyi bir marka 170 e aldık neden çünki araştırdım,buldum,mesela birkaç tiyo bu mont ve aksesuarlarda model eskime olayı var yeni çıkan bir mont 500-600 ama 2 yıl geçince 300 ve giderek düşüyor,o yüzden eski ve elde kalmayan modelleri alırsanız çok ucuza bulabilirsiniz.

göztepede bana 400 denen kaskı 150 ye aldım benden söylemesi,vakit yaratıp üşenmeden gezin sorun,hatta bir deftere yazıp kıyaslayın,nerede ise katalog çıkaracak araştırma yaptım

selamlar

a bide lütfen kalitele olmasına birde ne olursa olsun hepsini almaya çalışın,önceden tedbir almak kazayı önlemez ama rizikoyu en aza indirir

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Bu kıyafet işinin bide sezonu varmış.!.5 ay once (euro 1.65 iken) iyi bir indirimle 350 ytl ye anlaştıgım REV'IT Liteon montu 2 gün önce (euro 1.63) gittigimde satmadılar.400 ytl den aşşagı olmazmış da bunlar montu alırken euro 1.75 imiş bi sürü bahane.Demiolar sezon geldi sana bunu indirimli veremeyiz kıvırıp ben öle bşe dedigimi hatırlamıorum diolar.Kış geldi ya ellerinde kalmaz tok satıcı oldu arkadaşlar,Adana Honda bayi Suculara saygılarla...
    Bu arada arkadaşlar İst yada başka bir yerde REV'IT Liteon montun fiyatından haberdar olanlar lütfen yazsın..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler