Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor kıyafetleri veya kasklar neden böyle abuk fiyatlarda.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda X11
    Bende Bering mont var. aynen O dediğin işe yarıyor. İçinde içlik var. Geçen kış karda t-shirt ile kullandım, terliyo insan. Göztepe de Aprilla bayii var ya Tahran parkının yanında ordan aldım.

Hem enduro (etekleri uzun) hem ss (kısa) modeli var. 160YTL verdiydim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    dostum 20 mılyona cın uretımı kasklar var gel gor kı berbat 2 gun tak sonra at cunku sunger erıyo mıkası o kadar kotuki uzerınde leke cıkmıyo ama gel gor ben hala aynı kaskı kullanıyorum : cunku parasızlık motorun taksıtı 250 oduyorum her ay aldıgım maasın 1/3 i oraya gıdıyo zaten cın motoru cın kaskı dıyorum eger motor almadıysan once malzemeyı almanı onerıyorum
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    dostum 20 mılyona cın uretımı kasklar var gel gor kı berbat 2 gun tak sonra at cunku sunger erıyo mıkası o kadar kotuki uzerınde leke cıkmıyo ama gel gor ben hala aynı kaskı kullanıyorum cunku parasızlık motorun taksıtı 250 oduyorum her ay aldıgım maasın 1/3 i oraya gıdıyo zaten cın motoru cın kaskı dıyorum eger motor almadıysan once malzemeyı almanı onerıyorum
    tabi , çok doğru...... önce malzemelerini al , soora motor alınır nası olsa.......
    bencede öyle yap sen abisi.... bak açıkçası ben yapmadım , yanlış ettim........
    malzemeleri motordan sonra aldım.....

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Selam
    Peki fuarlar ve internetten siparis disinda turkiyede sizce nerelerden düzgün bir kask alinabilir. İstanbul icin ozellikle soruyorum.
    Etiler villa levent'in showroom'unda falan var ama bana fiyatlar yuksek gibi geldi sanki. Nolan ya da shoi alirken villa levent'ten ucuza alternatifleri nerede bulabilirim?

Bir de kaskin yapim yili vs. onemli mi? yani dayaniklilik acisindan lastikteki gibi bir tarih vs. durumu var mi? (sacma bir soru olabilir ama detay detaydir)

skip_jhon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 mct
    herkes kesesine göre alsın kardeşim.. 10 ytl de kask var...

Motosikleti
    Honda X11
    Alıntı kucukprens adlı üyeden alıntı
    Selam
    Peki fuarlar ve internetten siparis disinda turkiyede sizce nerelerden düzgün bir kask alinabilir. İstanbul icin ozellikle soruyorum.
    Etiler villa levent'in showroom'unda falan var ama bana fiyatlar yuksek gibi geldi sanki. Nolan ya da shoi alirken villa levent'ten ucuza alternatifleri nerede bulabilirim?

Bir de kaskin yapim yili vs. onemli mi? yani dayaniklilik acisindan lastikteki gibi bir tarih vs. durumu var mi? (sacma bir soru olabilir ama detay detaydir)
    Valla Nolan AGV Shoei fiyatları Sirkecide de Fenerbahçede de aynı. Hep Çok yüksek. Bu markaları ucuza almak için ya şanslı olacan (elindeki stoğu bitirmek için arada indirim yapıyolar) yada fuardan alacan (en az %20 fuar indirimi) Bu nedenle yapılabilecek en güzel şey Sirkeci de Shoei satan bi mağaza va oraya gidip 400 yuro verip en güzel grafikli Shoei yi almak ve en doğrusunu yaptığını düşünmek

Kask kullanım ömrü 4 yıl. Rafta durduğu süre sayılmıyor.

solo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 T - Siyah
    Light, senin montun resimleri varmi bi yerlerde. 160 YTL ise cok iyi. bakalim hemen

Motosikleti
    Honda X11
    solo_ güç seninle olsun al bunu giy hem ışın kılıncını da durduruyo

purifier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Light adlı üyeden alıntı
    solo_ güç seninle olsun al bunu giy hem ışın kılıncını da durduruyo
    Bende Bering mont var. aynen O dediğin işe yarıyor. İçinde içlik var. Geçen kış karda t-shirt ile kullandım, terliyo insan. Göztepe de Aprilla bayii var ya Tahran parkının yanında ordan aldım.

Hem enduro (etekleri uzun) hem ss (kısa) modeli var. 160YTL verdiydim.

yau bu monta baktım motomax da 165 euro... bi yanlışlık olmasın
    zam geldi heral

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Light resmini koyduğun montun aynısını aldım Göztepe deki Aprilia Bayiinden.. Gören herkes çok beğeniyor bence çok güzel bir mont! Ve içliğini taktığında gerçekten çok sıcak oluyor

Purifier ben 165€ a aldım ama seninde dediğin gibi Motomax ın sitesindeki fiyatı da oydu.. Bence O paraya iyi bi mont! Çok daha kötü olup 250€ çekilen montlar gördüm..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

Motosikleti
    Honda X11
    Belkide 165 YTL diil yurodur tam hatırlamıyom. Ben aldığımda erkekler için siyah ve gri modeli vardı sadece. Trafikte görünsün diye griliyi aldım. Ama bu yıl bi sürü değişik renk ve model gelmiş. Seç beğen al...

solo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 T - Siyah
    bu dediginiz yer nerde arkadaslar?

Motosikleti
    cbf 250
    light, peki bu ceketin iç koruması falan var mı?
    Ben pek anlamıyorum ama galiba hava yastıklı, böbrek korumalı olanları varmış.

benemha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs (kırmızı)
    selam arkadaşlar
    kızıltepe nerde? yeri neresi tam olarak nereye yakın?

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    hayatın 1000 dolar etmezmi??????
    KARTAL GOL GOL GOL

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı
    hayır abi ben onu demıyorum içindeki malzeme tamam ama en pahalı maden ne abi içindeki ne yani altından pahalımı. 35milyona bi çeyrek alıyorsun her tarafını kaplasam yınede 1000euro etmez.
    fenerin 5 gol yedigini unuttum bi anda

copyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    Alıntı skip_jhon adlı üyeden alıntı
    herkes kesesine göre alsın kardeşim.. 10 ytl de kask var...
    10 ytl lik kask rüzgarı bile kesmez!... motora biniyosan kıyafette paraya kıyacaksın. eğer bir kaska 10 ytlden fazla veremiyosan kask alma, motora da binme! 10 ytl ni de israf etme....

bak kardeş 15 milyona kask 25 mil yona çanta istersen türkmen bisikleti ara 0216 3187366

ya noldu bu fener bah çeye ben 4 duy dum sizin orda kaç gol yedi

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Ya saçmalamayın abi.Adam demiş ki zamanında bu konuyu açmış,neden bu kadar pahalı diyor ve haklı da.Kim istemez ki 100 YTL ye adam akıllı bi nolan ya da airoh vs. kask almayı.Talep çok fazla aslında;ama adamlar illa ki 300 YTL 500 YTL gibi uçuk rakamlardan aşağı vermiyorlar.Asgari ücretle çalışan bi adam nasıl alsın Nolan bir kaskı.En uygun fiyata korumalı bir montu 200 YTL den aşağıya alamıyoruz.Bir çift dizlik en ucuz 55-60 YTL,en ucuz bir bellik 120-140 YTL vs.vs.Açıkcası fiyatlar çokkkk uçuk ve kimse de kalkıp 300€ 500€ veremiosan motora binme kardeşim demesin.Diyorsa da kendisi ne iş yapıyor,ayda ne kadar kazanıyor bir düşünsün ve asgari ücretli bir çalışanın da motor sevdalısı olabileceğini unutmasın.

Arkadaşlar , aslında herşey bu motor sevdasından başlıyor...
    Herşeyin ucuzu olduğu gibi , motorunda ucuzu insasnın başını ağrıtıyor.
    Mesela durumum pek iyi değil , ama ben motor sevdalısı olduğum için gidip çin malı alıyorum.Daha sonra ona göre de ucuz koruma vs alıyorum.. Motor çabuk yıpranıyor , bozuluyor, olmadık şeyler çıkarıyor.Düşünce de neden bu kask yere değmeden kırıldı gibi olumsuz haber ve sorular geliyoo.

Halbuki devlet birton vergiyi kaldırsa , kaliteli malzemeyi ucuza verse, ya da buna imkan tanısa , herkes kaliteli motor ve malzeme alsa...

Ne güzel sorunsuz bir şekilde gider , geliriz...

Bu arada aramızda kalsın , gilera nexus ile aynı boyut ve ebatlarda çin malı bir motor gördüm.Gilera 500 cc takmış.. Çin liler 150 cc takmış..

Oturarak ve ayakta 2 defa alkışladım.Çinlileri ne kadar zeki insanlar diye..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler