Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

keeway outlook 150 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://www.sahibinden.com/keeway_out...gafoto&photo=6

http://www.keeway.com.tr/modeller/outlook.html

3800+plaka, su soğutma, 16" jantlar dikkatimi çekti ...

11.5 hp olduğunu yurt dışı linklerinden öğrendim, sizce iyi mi ? 110-120 zorlanmadan yapar mı?

ardçı ile ucuz çinli hava soğutmalı maksilerde olduğu gibi şişme yapar mı?

su soğutma olduğu için uzun yola gelir mi?

sym joyride 200 ve kanuni deer en yakınlarındaki su soğutmalılar, fiyatı onlardan ucuz, ben chopper diye başladım ama istanbul trafiği beni açıkçası korkutuyor, scooter daha kolay görünmeye başladı nedense, hafta sonu gezi amaçlı kullanıcam, gönlüm maksilerden yana, bu biraz cılzı kalıyor sanki, sorunsuz bir motormudur acaba ?

daha ucuza sorunsuz maksi hava soğutmalı çinli de olsa var mı öyle bir motor sizce? asya t1, mondial 150 zat, çelik 150 tiger vs vs var ama sorunlular galiba, vidalar gevşiyor, şişiyor, yolda bırakabiliyor okuduğum kadarıyla, ne diyorsunuz?

sym nin suzukinin getirdikleri ucuz ama onlarda garanti problemli, motoranınkiler çok pahalı, 4900 nerede 6200 nerede ?? bu probleme rağmen illa sym mi almalı ? yarısı ğeşin yarısı 10 taksitle faiz farksız anca alırım ...

kanuni deer da acayip çok yakıyormuş, 150-170 ykr çok fazla bana göre, motor iyi kaçıyormuş ama tüketim fazla ...

uzun oldu ama motor almak çok zormuş, keeway landcruiser beğeniyorum ama cesaret edip alamıyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Efsane motor ithal ediyor arkası sağlam ve Avrupa markası kalitesini Türkiye kullanıcıları kabullenmiş neden alınmasın?
    keeway landcruiser en doğru seçim olur.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bu modele yaklaşma. Bu tarz bir makine bakıyorsan kesinlikle Sym hd200'e yönelmelisin...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    5000 ytl den fazlasına bütçem şimdilik izin vermiyor, onu da yarısı nakit yarısı 10 taksitle ...

chopper içinde içimde bir korku var nedense, içime sinmedi ...

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 ytl den fazlasına bütçem şimdilik izin vermiyor, onu da yarısı nakit yarısı 10 taksitle ...
    Sıfır almak zorunda mısın? Sym hd 200'ün bakımlıları 3500-4000ytl arası...neredeyse sıfırdan farkları yok.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Bence o para bu motora baglanmaz... Çin değilmi buda ??
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence o para bu motora baglanmaz... Çin değilmi buda ??
    keevayın bazı modellerı cın ama bazı motorları karışık ulkelerde yapılıyor bu motor baya eskı yanı uretımı durmuş dıye bılıyorum şimdi yavaş yavaş cıkıyor pıyasaya ama arkasında kım var tam belı degıl kımlerı bir suzukı dıyor kımılerı de jvg nın ortaklarında oldugunu söyluyorlar bende anlamadım
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://www.sahibinden.com/sym_hd_200...XQQdisplayitem

sym hd 200 keeway ile aynı paraya satılıyor galiba, keeway tip olarak bana daha güzel görünüyor ama sym 15.5 hp keeway 11.5 hp, ikisi de su soğutma, o motorda 15.5 hp nasıl oluyor

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı rafel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keevayın bazı modellerı cın ama bazı motorları karışık ulkelerde yapılıyor bu motor baya eskı yanı uretımı durmuş dıye bılıyorum şimdi yavaş yavaş cıkıyor pıyasaya ama arkasında kım var tam belı degıl kımlerı bir suzukı dıyor kımılerı de jvg nın ortaklarında oldugunu söyluyorlar bende anlamadım
    Sen olsan 5000 ytl paran var bunu alırmıydın ??? Yada sole dıyım o parayı ne oldugu bellı olmayan karısık olan bu motora baglar mıydım ??
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar,eksik bilgi ve üstüne yanlış yorum ile körlemesine konu ilerliyor
    Açın avrupa sayfalarında keeway bir inceleyin! Macar patentli olup çinde montajı yapılıyor yani ne olduğu belli. Biraz ingilizce bilmek yeterli. Açın sl150 veya ss250 keeway sayfalarını memnuniyet ve ya memnuniyetsizlik hakkında fikriniz olsun.Gezi yazılarında wallace inceleyin sorunsuz Ege-Akdeniz dolaşmış
    Land cruser veya super shadow250 alırsan işte tüm kazanımları...
    *100 km de 3.2 litre yakıyor.
    *son hızı (pek yapmasam da düz yolda) 130 km/h
    *v- motoru sayesinde 100 km/h hıza kadar titreşim yok denecek kadar azdır.
    *ön farın aydınlatma kapasitesi zayıf.(Rolesiz olduğundan ampuller patlıyor!)
    *sürücü koltuğu rahat,artçı koltuğu pek değil.
    *Macar patentli olup,çinde üretilenlerin CE belgeli modelidir.
    *Ön lastik 3.00-18 olup, bozuk satıhlarda tepkisi yüksek değildir.
    *Yol tutuş anlamında fiziksel hesaplarını viragoda da ispatlamış olup dengelidir.
    * Karburatör orijinal Mikuni (Yamaha - Suzuki vb. gibi pahalı 250 cc'lik motorların birebir aynısı ) performans karbüratorü olarak anılıyor ...
    * Beyin kesinlikle Suzuki ve Yamaha'nın 1100'lük motorlarına taktığı orijinal Japon ve en kalitelisi (Çelik motorun beyni de uyum sağlıyor)
    *CDI ünitesi Suzuki - Yamaha ve Kymco Venox ile aynı marka ve seri ...
    *Şanzıman 100% Çin ...
    *Bujileri kesinlikle 7 numara NGK iridyum veya platin ile değiştirilmeli.(CR7HIX 7544 NGK IRIDIUM IX)
    *Lastikler suda yere sağlam basmadığından, dubless metzeller doğru tercih olacaktır.
    *Yağ filtresi olarak suzuki Burman ile uyumludur.(virago 250cc de uyuyor)
    *Arka dişli takozları zamanla özelliğini kaybederse,mct 250 takozları ucuz ve uyuyor.
    Aradığınız nitelikler varsa korkacak birşey yoktur.
    İlgileniyorsan motorun içini bile gösteririm
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Octavia
    Hep var o fısıltı macar malı falan pısman ama nedense bazı modellerı dıger Cın lı lerle aynı...Hem bır keeway kullanıcısı olarak sızden de tam olarak objektif bı yorum almak ne kadar saglıklı olacaktır....( Yanlıs anlamayın sakın )

alpercakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eşek
    adam cinde arka mahalle kadınlarının yaptıgı motora bınıyor macar malına laf edıyor... bu motor gıdıor arkadaslar sorunsuz dertsız tasasız viceroy gerekınce anlatmıs olayı artı efsane motor satıyor bılmeyenler bıraz arastırsın bu adam ne ıs yapıyormus...sadece bır ornek superlıght 150 modelındeki multı tıtresım artık yok neden?? EFSANE kesin dedi kestiler eger scooter dusunuyorsan gercekten al. supershadow ile ankara van van dogubeyazıt ve van gölü turu yapmıslıgım var kesınlıkle tık yok sadece klasik bir buji yandı buda o modele has birsey viceroy beyefendi bilir

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Bu motor plaka dahil 4000 YTL'ye maal olacaktır sana..bence hiç yaklaşma o paraya kymco süper 8 veya agility city al..yok dersen 2.el dylan al..

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    çok pahalı
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen olsan 5000 ytl paran var bunu alırmıydın ??? Yada sole dıyım o parayı ne oldugu bellı olmayan karısık olan bu motora baglar mıydım ??
    şahsen almam nden dersen önce parça sonra servıs

durup durup neden kendımı zora sokıyım giderım bmw f650 alırım o parayla
    hem marka hemde motor yanı
    yada honda veya yamaha alırım bılmedıgım marka yada parakende satış yapılan yerlerde almam
    saglam olsun temız olsun
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    MOtoru bilmediğim için birşey söyleyemeceğim ama japanlardan ve korelirden sonra sağlamlığı kalitesi iyidiri diyebilirim çinliler yapıyor evet ybr yide çinliler yapıyor ama kimse ona bişi demiyor sonuçta yamaha marka kavgası eden arkadaşlara neden bunu yaptıklarını bilmiyorum içine sinen motoru almanı tavsiye ederim tabi aldıktan sonra birde servis parça olayını araştırırsan sana daha yararlı olacağını düşünüyorum.

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Yerinde olsam Bu tarz bişe düşünüyosan Kymco People S200 Tam bi Canavar..ha diyosan kafayı koydum buna onu sen bilecen.....
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Motosikleti
    suzuki M800 İNTRUDER VE SUZUKİ SRAD 750
    Keeway sağlam,dayanıklı motordur. Bende kullandım.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Kymco People S200 hava soğutmalı galiba, sıfırı 4700, hava soğutmalı maksi olmayan bir scooter'a o kadar para verilir mi acaba diye düşünüyorum ...

motoru alma amacım ilk mesajımda belirttiğim gibi yakın yerlere gezilere gitmek, kymco agility 125 epey küçük görünüyor, beni oralara götürür mü ? su soğutmalı olsun uzun yola gelsin diye bir fikrim var, acaba yanlış mı düşünüyorum ? bana amacıma uygun motorlar önerirseniz sevinirim ...

keeway outlook 150 max kaç yapar acaba? araç sollamak mümkün olur mu? 120-130 mümkün mü sizce?

Motosikleti
    keeway outlook 150
    bende outlook 150 kullanıcılarının yorumlarını bekliyorum,

motoru test edersem yazarım, ama aşağıdaki yazı çok şaşırtıcı ve olumlu.

http://dijimecmua.com/2teker/165/ind...r-cenk-soysal/

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)