Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

keeway outlook 150 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway outlook 150
    Alıntı tugi07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 3.750 ye Kymco Agility city alırsın Keeway ıcın cok pahalı
    Merhaba tugi07,

önerin için teşekkür ederim fakat ben motoru aldım, almamış olan arkadaşlar için umarım fikir verir.

Benim kriterlerime göre ikiside güzel motorlar fakat burada önceki sayfalarda yazdığım pek çok sebepten ötürü tercihim keeway oldu ve 80 km dir hiç bir şikayetim yok umarım da olmaz.Umarım Kymco yada herhangi başka motor kullanan diğer arkadaşlarımında herhangi bir sorunları olmaz motorları ile.

Sonuçta bu bir keyif işi hiç bir motorcunun keyfi kaçsın istemem.Çin,Japan vs. motor kullanmak iki teker üzerinde gitmek bambaşka birşey zira.

Asla bu motor süper hepsinden iyi gibi bir iddiam yok benim için iyi sadece,kim bilir bir sonraki motorum belki kymco ya da başka bir marka da olabilir.

Müşteri olarak ihtiyaçlarıma en uygun menfaatlerimle en yakın örtüşen marka model ne ise bütçeme göre onu seçerim.Sanırım tüm tüketicilerde öyle yapıyordur.

X markası harika diyen pek çok insan olabilir ama bütçem uygun değilse ya da benim ihtiyaçlarımla örtüşmüyorsa X markası benim için uygun değildir.Benim X markasını tercih etmiş olmamam da X markasını kötü yapmaz.

Bu kadar uzun yazarken amacı kimseyi yermek değil yanlış anlaşılmasın lütfen.

Tüm öneri,fikir ve tebrikler için tekrar teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway outlook 150
    resim çekemedim madem , internetten bulduklarımı ekliyeyim

resimler gözükmüyor mu?

Motosikleti
    keeway outlook 150
    biraz daha resim...

[U][B][COLOR="Blue"]Motobiyografi :[/COLOR][/B][/U]
    1-) Suzuki An 125 HK 2-) Keeway Outlook 150

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son üç foto senin kimi yoksa int bize buldukarınmı
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    keeway outlook 150
    valla suçluyum hala foto çekemedim

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şüphelenmeye başladım artık yoksa motoru hiç almadın mı?
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    keeway outlook 150
    valla haklısın,

havalar soğuk motor garajda 100 km yaptım ama foto makinam yoktu, motor leş oldu, yıkayıp öyle çekicem

başka outlook kullanıcısı yok mu forumda acaba, izlenimleri neler?

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    Selamlar arkadaşlar. once su baslıgı kaldırmak lazım dıye dusunuyorum. keeway outlook alınırmı ? 26 yasındayım ve 7.motorum olarak keeway outlook aldım 2 gun once.alan tanıdıklarım vardı 1 senedır surenler cok memnunum cıt yok dıyorlardı. alanlarda zaten aksama kadar trafıkde olan esnad tamırcı ınsanlar.Bizim ulkemızde herkez motorcu ustası olmus gıbı motorun tıpıne bakıp yada markasına bakıp yorumlara baslıyorlar. yahu sorsan keeway ın tarıhını bılmez. lafa gelınce atar tutar alacak adamında kafasında soru ısaretı bırakır. Ben aldım memnunum. 1-2 senedır bınenler var onlarda sorunsuz devam edıyor. bu fıyatlarada alacagın en guzel motorsıklet. gıdıpde honda beatmı alsın adma 4 mılyara? honda beat de surdum runner da kymco super8 de piaggio da. motorsıklet forumlarını goruyorum, herkez atıyor tutuyor asıyor kesıyor ınanaın gıresım gelmıyor. ala arkadasıma hayırlı olsun.bende aldım memnunum.Antalya ay gelırsen gezdırırız. ben yazın gercı ıstanbula gıdıcem keeway outlook um la. ozamana yorumlarını yıne yapsınlar motor bılgısı super olan arkadaslar kalın sağlıcakla

Sevgili qwert arkadaşım, açıkçası ben de bu modeli beğendim ve almak niyetindeyim. Efsane bayilerinden birinde motoru inceledim, ellerinde teşhir amaçlı bir tane var ve satmıyorlardı, bir hafta 10 gün içinde gelecek dediler, ancak fiyat anahtar teslimi 4600 TL gibi. Anladığım kadarıyla motomax bayisinden aldın ve fiyat onlarda daha uygun ancak motomax sitesinde bu model yok, konu hakkında biraz detay verebilir misin? Motomax bu model, hala getiriyor mu ve anahtar teslim maliyet nedir? Şmdideden teşekkürler

Motosikleti
    keeway outlook 150
    ben karaköyden aldım plaka işlerini kendim hallettim ve yaklaşık 4000 tl ye mal oldu arkadaşlar.gayet memnunuz kendisinden geziyoruz

sanırım sonunda resimleri yüklemeyi başardım, biraz geç oldu ama

outlook 150

arkadaşlar ben de bu motordan alıcam.gerçekten görüntüsü ve hakkında yapılan eleştiriler beni outlook alma konusunda ikna etti.yalınız ne kadar yakıt tükettiğiyle ilgili kafamda soru işaretleri var.dijimecmua.com da 100km de 2lt gibi bi ifade kullanılmış bana hiç de gerçekçi gelmedi.ancak bu sitedeki bir arkadaş ta 3.5 lt demiş ki bu da 150 lik bir motor için oldukça fazla hatta bu motorun neyine 3.5 lt diye düşünüyo insan.bu motoru kullanan arkadaşlar yakıt tüketimiyle ilgili bilgilerini paylaşabilirlerse çok sevinirim.yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum görüşmek üzere hoşçakalın..

Motosikleti
    keeway outlook 150

slm arkadaslar
    2008 ekim ayından beri outlook 150 kullanıyorum. sıfır aldım ama pişmanım verdigim paraya.
    forum da yazma ihtiyacını da pişmanlıktan dolayı gördüm. motor şu an serviste ve kaçıncı servis unuttum.
    hoş türkiyede servis olayı bitmiş gerçi ama keeway de olayı batırmış.
    bazı arkadaslar efsaneyi övmüşler ama mazisini bilmiyorum efsanenin beni şimdiki hali ilgilendirir. kaç aydır malları gümrükte duruyor ve motorun parçaları gelmiyor.
    motorun 2000 de kayışı gevşemiş neyseki ısrarlarım sonucu garanti kapsamına aldılar.
    1500 de ön rulman da arıza olduğu için değişti. bütün seride aynı problem varmış ve sen şikayetçi olup gitmediğin sürece seni arayıp motoru getir değiştirelim mantığı yok.
    hatta parça gelene kadar bi 10 gün geçiyor.
    en son mayısta servis gittiğimde ( ustayla akraba olacaktım nerdeyse gide gele ) debriyaj aksamında da sorun olduğunu ve efsane den istediklerini soyledi ve gün bugun hala daha parça yokmuş ellerinde.
    yeni bir servise götürdüm dün ve usta bügun aradı yine aynı şey efsanenin 2500 de yolladığı kayış yine ölmüş motor şu an 5600 de.
    sağlam olan bi motorun kayışı 3000 km mi dayanıyor. e garanti kayışı da karşılamıyor. yenisi ne kadar diyorum bulabilirsek 70 in üstünde diyorlar. hava filtresi zaten ölmüş o da 30 civarı diyorlar ki efsane de zaten yok bunlar dışardan alınacak.
    yani 5600 e gelmiş bir motor bu kadar servise girer çıkarsa ben buna ne zaman bincem :D
    ayrıca 3 tane ustaya gösterdim ama bulamadılar sorunu hala. motor devrini almış giderken elciği bırakıp motoru düz yolda kendi haline bıraktığın zaman rahatsız edici biçimde sağa ve sola yatıyor. allahtan dengeli yatıyorda düşmüyor.
    büyük teker avantaj dedim aldim ama dönüşler de hiç güven vermiyor.
    bir an önce satıp ikinci el bir burgman almayı düşünüyorum. sıfır outlook fiyatınca 2. el burgman rahat bulunur hatta cok daha iyidir gibime geliyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:05 PM ----------

yakıt olarak da şöyle söylim 10 tl ile yaklaşık 100 km gidiyorsun. bu bazen 110 da oluyor 85 de. ortalamsı bu civarda.
    hız konusunda ise en yüksek 125 i gördüm ama şu anda 110 u zorluyo en fazla. 100 rahat.
    Kuşadasından istanbula geldim hiç zorlanmadı araç sollama konusunda 100 km olarak düşünüp hareket etmeniz gerekiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    2013 te outlook150 alan var mı?

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    sakın alma ben zor kurtuldum yedek parçası yok ve aşırı yakıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    teşekkürler . listeden siliyorum o halde. satıcı bayağı övdü ama ben de servis olayına kuşku ile bakmıştım. gerçi kymco da da parça sorunu var.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)