Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway outlook 150 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı qwertqwert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyelerin için çok teşekkürler, ben de şıkıştırmadan kullanmaya özen göstereceğim, ev-iş arası mesafem uzun ve trafik var bu avantajıma olacak motorı sıkmadan gerekli roday kmsini doldururum, olmadı uzun yol yaparım artık,

ilk 300 km de 30 km geçmeyin yazmışlar katalogda ve sonra yağ değişimi var.

aşağıdaki siteler için italyanca bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ederim

"italyanca bir sitede testini buldum ama italyanca bilmiyorum

http://www.motoblog.it/post/15751/te...k-151-2a-parte

http://www.motoblog.it/post/15737/te...-151-1a-parte/ "
    Motorun bakımlarını aksatmadan yapın ilk 300 km'de 30km'yi geçmeyin demiş geçmemeye dikkat edin illaki arada geçebilirsiniz bu 60-70 bile olabilir ama sürekli yüksek devirde kullanmamakta fayda var.Linklere göz attım İtalyancam yok ama Max 100km hıza çıktığı söyleniyor ve bir depo benzinle galiba 220km gittiği yazıyordu hatırladığım bunlar çünkü şu anda verdiğiniz linklere giremiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    konuyu açan kişi olarak bende scooter düşünürken kymco agility city 125'e 100.000 km garantisi olduğu için ısınmıştım, ama kağıt üzerinde keeway daha üstün görünüyor, o da 16" jant, su soğutmalı ve biraz daha güçlü, onu da getiren harley'i getirenle aynı firma, efsane motor, dolayısıyla arada kalma durumları olabilir, alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

ben maksi scooter bakmıştım sonrasında, 2. el hyosung ms250'ler var, onlarda kağıt üzerinde özellikleri itibarıyla fiyatına göre (2.el) süper motorlar, 160 km/h yapabilen bu 125-150 lik motorların yanında ben buradayım diyen bir makina, ama onu da kız arkadaşım chopper diye istememişti.

en sonunda kızı bıraktık motor olarak da 2. el çok uygun fiyata sıfır gibi hyosung rx 125 sm aldım, nasılsa araba var, dağ tepe bayır gezeyim istedim, kaporasını verdim, kısmetse perşembe ruhsat işlemleri olacak, allah herkesin gönlüne göre versin, at sahibine göre kişner derler, her motor bozulur, önemli olan kullanıcının ilgi alakası, kazasız belasız sürüşler, inşallah gezi yazılarında tekrar yazışırız ama önce ehliyet

Linklere baktım genel olarak şöyle ifadeler var;
    Öncelikle Keeway markasının en iyi işçilikle çıkardığı scooter vs. diyor.Tam doğrumu bilmiyorum ama bir depo benzinle 220km gidiyorsa ortalama 3.5 litre civarı yakar buda oldukça fazla.
    16 jantlardan bahsediyor yol tutuşundan vs.

Birde aşağıdaki yorumlarda sürekli yamahanın scooterlerinden vs. bahsediyorlar majesty 400'den falan acaba onunlamı kıyasladılar naptılar.

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu açan kişi olarak bende scooter düşünürken kymco agility city 125'e 100.000 km garantisi olduğu için ısınmıştım, ama kağıt üzerinde keeway daha üstün görünüyor, o da 16" jant, su soğutmalı ve biraz daha güçlü, onu da getiren harley'i getirenle aynı firma, efsane motor, dolayısıyla arada kalma durumları olabilir, alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

ben maksi scooter bakmıştım sonrasında, 2. el hyosung ms250'ler var, onlarda kağıt üzerinde özellikleri itibarıyla fiyatına göre (2.el) süper motorlar, 160 km/h yapabilen bu 125-150 lik motorların yanında ben buradayım diyen bir makina, ama onu da kız arkadaşım chopper diye istememişti.

en sonunda kızı bıraktık motor olarak da 2. el çok uygun fiyata sıfır gibi hyosung rx 125 sm aldım, nasılsa araba var, dağ tepe bayır gezeyim istedim, kaporasını verdim, kısmetse perşembe ruhsat işlemleri olacak, allah herkesin gönlüne göre versin, at sahibine göre kişner derler, her motor bozulur, önemli olan kullanıcının ilgi alakası, kazasız belasız sürüşler, inşallah gezi yazılarında tekrar yazışırız ama önce ehliyet
    Yeni motorunuz hayırlı olsun demekki neymiş aşk biter motor sevgisi bitmez.

Motosikleti
    honda dylan
    honda dylan lar 3000 lıradan baslıyor.150 lık ıstıyorsan sasma derım.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı qwertqwert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki tercih meselesi, sonuç olarak ben uygun buldum fiyatı ve aldım,(en azından beklediğim kriterlerde bundan daha iyi olabilecek motor bulamadığımı söyleyebilrim sıfır olarak.)

ama size göre "yuhhhh" seviyesinde olablir fiyat.saygı duyarım.Yinede motoru fırsatınız olursa test etmenizi öneririm.
    bence seçimin güzel hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız beleasız ağız tadı ile binmeyi nasip etsin,keewaylar bence ucuz çinlilerle karşılaştırılmaması gereken motorlar ,çünkü işcilik ve malzeme kaliteleri farklı

Motosikleti
    keeway outlook 150
    Tolme çok teşekkürler, benimde hayalim xmax ama şimdilik biraz daha bekleyecek ama keeway de beklentilerimi fazlasıyla karşıladı şimdilik.

G.Bereket sen de çok sağ ol linklerle baya bir uğraşmışsın çözmek için,eline sağlık.

polo34 , motorun hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Tüm arkadaşlara selamlar.Plakam bu akşam çıktı artık bu hafta binicem kısmetse

Hay.alper.est video için teşekkürler, sanırım videodaki 125 cc ama kasalar aynı gibi duruyor benimksiyle.İyi gidiyor maşallah.

Plakanda hayırlı olsun bol bol gez yanlız halen fotoğraf istiyorum.

Motosikleti
    kt125
    kardesım bak sanırım durumun o kadar ıyı degıl yanı kısıtlı bı butcede motor alıcaksın ben derımkı ne sym nede keeway al. ikisininde hıç bi parcası yok. hep uydurma parcalar takarsın bu tıp motorları aldınmı.hep sorun yasarsın. bence mondıal al. ama 125 kt serısını 3 senedır bınıyom masallah tık yok her yere gıttım hıc yolda bırakmadı bence dusun ve parcası bakkalda bıle var nerdeyse

Motosikleti
    keeway outlook 150
    sessizco, önerin için teşekkürler, fakat motoru aldık plakada çıktı, umarım dediğin sorunları yaşamam.Şimdilik çok memnunum hep de öyle olur inşallah.

Senin önerin de diğer motor almayı düşünen arkadaşlar içinde referans olur en azından.

ben daha önce 125lik kullanıyordum biaz büyütmek istedim, ütçede buna yetti ama dediğim gibi beklentilerimin şimdilik çok ötesinde oldu işçilik boyut vs. olarak.

kullandıkçada paylaşmaya devam edeceğim.

Fotoğrafları en kısa zamanda atmak isterim. ancak boş boş motor fotosu yerine gezilerden kareler atsam daha iyi olur sanırım

Motosikleti
    keeway outlook 150
    Günaydın arkadaşlar,

Bugün ilk orta mesafeli yolculuğumu yaptım.

Avrupa-Asya kıtalar arası yaklaşık 40 km bir yolculuk oldu.Hava hafif serindi.

Motor rodajda olduğu için 30-40 sollama şerit değiştirmede de max 50km/h hız yaptım.

Daha önce de yazdığım gibi amortisörler harika yolda akıp gidiyorsunuz, lastikler büyük olduğu içinde zaten yoldaki bozuklukları çok az hissettim hiç sarsmadı yolculuk beni, daha önce aynı yolu 125 cc küçük tekerlekli bir scooter ile yaptığımda daha uzun gelmişti ve daha çok yorulmuştum.

Rüzgardan etkilenişi de fena değil köprü ,viyadük üstlerinde savrulmadım fazla.

Motor yüksek olduğu için de görünürlülüğü çok iyi araçlarla sıkıntı yaşamadım hiç, eski motorda elim hep kornada giderken bunda 1-2 kez korna kullandım.

Aynaları gayet yeterli buldum görüş açıları güzel.Egzos sesi de çok tok geldi bana.
    Motorun ivmelenmesi fena değil, gaza dokunduğunuz gibi fırlamıyor ama devam eden bir şekilde artış gösteriyor kısa zaman içerisinde.

Bence bu özellikle acemiler için çok iyi gaza fazla yüklenip de kontrolü kaybetme riskini azaltıyor.

Frenleri çok sert test etme şansım olmadı Allah göstermesin olmasında zaten,

yavaş ve mesafeli gittiğim için net bir duruş mesafesi söyleyemeyeceğim ama frenaj iyiydi, gerektiği gibi durabildim, iki frendede motor savrulma yapmadı bahsettiğim hızlarda.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Sevgiler.

Demekki keeway kaliteli bir işçilik çıkarmış helal olsun.

Motosikleti
    keeway outlook 150
    sanırım öyle , keeway'in başka modelini kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz.

Ama arkadaşım sağ olsun iyiki bana bunu motoru aldırmış,şu ana kada memnunum.

İlk fırsatta bir uzun yol yapmam lazım, doyamadım

Merhaba arkadaşlar,

dün akşam da dönüşte 40 km daha yaptım (Asya-Avrupa). Bu sefer daha fazla trafik vardı.Aslında iyi de oldu , böylece sıkışık trafikte motoru denemiş oldum.

Boyutlarına ve ağırlığına göre en az önceki ufak scooterım kadar kıvrak geldi bana, aralarda manevra yaparken zorlanmadım.Küçük scooterlar kadar kıvrak diyebilirim.

Artçı ile durum ne olur tam bilemiyorum tabi.

Motorun soğutması da başarılı, o kadar sıkışık trafik, dur kalklar, ve 40 km yol boyunca fan hiç devreye girmedi. Tam eve geldim park etmek üzereyken fan devreye girdi ve yaklaşık 2 dk çalışıp durdu.

Göstergeler içerisinde ufak bir pervane logosu yanıyor devreye girince oradan anlaşılıyor fanın çalıştığı.

Motosikleti
    keeway outlook 150
    bu arada motor gücü 9,6 kW yani 12,87 HP

kısaca 13 beygir, ilanlarda yazıldığı gibi 14 değil yani.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya iyi güzel söylüyorsunda şöyle havalı bir fotonu koymadın daha
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    keeway outlook 150
    haklısınız ama hiç kısmet olmadı.

Dün işte bi 80 km yaptım ama foto makinam yoktu.Haftasonu inşallah koyacağım.

Şöyle çantalı filan bi halini çekeyim istiyorum alacak arkadaşlara fikir verir.

En kısa zamanda atmaya çalışacağım fotografları

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    keeway iyi bir marka. belirli standartlarda motosiklet satıyorlar. güvenle alıp kullanablirsin.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie

Hayırlı olsun

qwertqwert scooterin hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle.

Motosikleti
    keeway outlook 150
    çok teşekkürler, herkesin gönlüne göre bir motoru olsun dileğiyle.

havalar biraz daha düzelse de hiç inmesek üzerinden

Motosikleti
    Gilera Nexus
    Arkadaşım 3.750 ye Kymco Agility city alırsın Keeway ıcın cok pahalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)