Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway outlook 150 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    tipi fena değil sağlamlığını bilmiyorum ama sağlamsa alınır yani
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    ben bu keeway outlook u aprillia nın sport city modeline benzetiyorum dış görünüş olarak birbine çok yakınlar ama aprillia nın motoru 250cc lilik,keeway hakkında etrafımda kullananlardan herhangi bi yakınma veya memnuniyetsizlikte duymadım,tekerlek çapı ve şekil olarak buna benzeyen ucuz çinli kanuni2nin motorun modeli var onun farları direksiyon tarafında ve uzaktan tipi robota benzio ,sym 200 modeli burda pidecinin birinde var adam motoru dağıttı 1 sene içinde dökülüyor denebilir ama şunuda unutmamak lazım üstüne 40 farklı kişi binio

Motosikleti
    keeway outlook 150
    aprilla çok şıkmış. keeway kulanıcısı henüz yok sanırım.

advanced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırım tercihimi keeway outlook'tan tarafa kullanacağım. haftaya alabilirim bu motoru

Aprillia Scarbeo 200 19Hp,tüketimi ekonomik!!!,fiyatı 5900TL'ye indi!!!!!!!!!

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    keeway için fazla bi para diyorum bence ikinci el bir sym hd200 al sağlam bir makina istediğin modelin aynısı ama çok daha hızlısı!
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    keeway outlook 150
    arkadaşlar motoru aldım sonunda siyah renk , Allah olmayanlarada nasip etsin, kazasız belasız kullamayı nasip etsin.

Öncelikle fiyat performans olarak bence çok iyi 3750 gibi bir fiyata eş değer motor şimdilik sıfır olarak yok.

Motoru yakından gördüğünüzde üzerine bindiğinizde zaten kalite , boyut , işçilik vs. olarak pek çok kişiyi tatmin edecek yapıda.

Henüz yeteri kadar km yapmadığım için yorum yapmam zor ama, görünüş olarak beni çok tatmin etti.

Boyutlar o kadar iyi ki arkaya 45lik çanta koymamam rağmen tam oldu hiç büyük durmadı.

Kullandıkça tecrübelerimi aktaracağım.

En çok etkilendiğim özelliklerden biriside amortisörler oldu, çok konforlu, uzun yol için sabırsızlanıyorum.

Sevgiler

http://dijimecmua.com/2teker/165/ind...r-cenk-soysal/

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooo hadi hayırlı olsun nice km kazasız belasız binersin inşallah.

3750 nerden aldın acaba ben biraz inceledim bu motoru 4000 liradan aşağı yoktu.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    keeway outlook 150
    http://www.sahibinden.com/efsane_mot...XQQdisplayitem

burada var mesela

Teşekkürler, darısı motor isteyenlerin başına plaka çıksın kullanmaya başladıktan sonra daha iyi bilgi verbilirim.

Motosikleti
    Tabanvay
    yuhhh o kadar para verilmez bu motora 2.ellere bak derim

Motosikleti
    keeway outlook 150
    tabiki tercih meselesi, sonuç olarak ben uygun buldum fiyatı ve aldım,(en azından beklediğim kriterlerde bundan daha iyi olabilecek motor bulamadığımı söyleyebilrim sıfır olarak.)

ama size göre "yuhhhh" seviyesinde olablir fiyat.saygı duyarım.Yinede motoru fırsatınız olursa test etmenizi öneririm.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bizim caddede var sürekli görüyordum. çok kaliteli işçiliği ve malzemesi var. keeway olabiliceği aklımın ucundan bile geçmemişti.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    keeway outlook 150
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim caddede var sürekli görüyordum. çok kaliteli işçiliği ve malzemesi var. keeway olabiliceği aklımın ucundan bile geçmemişti.
    Görünce aynı şeyi düşündüm

Kesinlikle bu markadan beklemediğim bir performans, zaten almama da sebep oldu işte

O paraya 125cc hava soğutmalı 16 jantlı ön arka diskli Kymco Agility City'de alınabilirdi.
    İki motor arasında şöyle farklar var.
    City'nin avantajları:
    -Bana göre daha güzel bir işçilik.,
    -Ve Kymco olması daha fazla yedek parça bol servis vs...

Outlook'un avantajları:
    -Su soğutma olması
    -150cc olması daha güçlü bir motor olması.

Ben almaya kalksam ikilemde kalabilirim belki gerçekten su soğutma olması ve 150cc olması güzel avantajlar neyse.

Hayırlı olsun qwertqwert.Kazasız belasız kullan.Resimlerini bekliyorum bol bol çek siteye koy.

Birde merak ettiğim bir şey var Keeway Outlook kaç beygir?

Kusuruma bakmayın Keeway'ında arka freni diskmiş hemen düzeltiyorum.Ve kaç beygir diye sormuştum sitede 14 beygir yazıyor eğer gerçekse bu süper.

Araştırmalarım sonucunda 14 beygir olmadığı sonuca kesin vardım yabancı sitelerterde ve keewayın avrupa sitesinde 9,6 kw yani 12,8 beygir 13 diye biliriz.

12.8 beygirde bence gayet süper çünkü bu motorun akranları 9-10 beygir civarı tabi hondaydı vs. onları söylemiyorum.

Motosikleti
    keeway outlook 150
    iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar,

Kymco için bende baktım hatta bu model hiç aklımda yoktu fuarda görene kadar,beyaz rengi baya hoş duruyordu.

ama Kymco hem hava soğutmalı hem de daha pahalıydı fiyat olarak benim bütçeme en uygun keeway oldu.

beygir konusunu bilmiyorum ama 14 demişlerdi.son hız olarak da 100 filan yazıyor.

bakalım gerçekler kullandıkça daha net ortaya çıkar artık

birkaç resim ekledim

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12.8 beygirde bence gayet süper çünkü bu motorun akranları 9-10 beygir civarı tabi hondaydı vs. onları söylemiyorum.

beygir konusunu tam nasıl emin oluruz acaba?

italyanca bir sitede testini buldum ama italyanca bilmiyorum

http://www.motoblog.it/post/15751/te...k-151-2a-parte

http://www.motoblog.it/post/15737/te...-151-1a-parte/

S,tesindeki 14beygir banada gerçekçi gelmedi ama birkaç yerde 9.3kw ve 9.6kw olarak gördüm buda 12-13beygire tekabül eder heralde yinede güzel. Eğer motorunuzunun rodajını güzel yaparsanız bu motorun 100-110 yapmaması için hiçbir sebeb yok.Uzun yoldada su soğutma olması büyük avantaj.

Siz şimdi 100km'ye kadar motorunuzu fazla sıkıştırmadan kullanın ilerde sorun yaşamayın illaki yüksek hızlara çıkabilirsiniz araba sollayabilirsiniz ama sürekli yüksek devirde kullanmamanız uzun vadede sizin faydanız olacaktır.

Motosikleti
    keeway outlook 150
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz şimdi 100km'ye kadar motorunuzu fazla sıkıştırmadan kullanın ilerde sorun yaşamayın illaki yüksek hızlara çıkabilirsiniz araba sollayabilirsiniz ama sürekli yüksek devirde kullanmamanız uzun vadede sizin faydanız olacaktır.
    Tavsiyelerin için çok teşekkürler, ben de şıkıştırmadan kullanmaya özen göstereceğim, ev-iş arası mesafem uzun ve trafik var bu avantajıma olacak motorı sıkmadan gerekli roday kmsini doldururum, olmadı uzun yol yaparım artık,

ilk 300 km de 30 km geçmeyin yazmışlar katalogda ve sonra yağ değişimi var.

aşağıdaki siteler için italyanca bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ederim

"italyanca bir sitede testini buldum ama italyanca bilmiyorum

http://www.motoblog.it/post/15751/te...k-151-2a-parte

http://www.motoblog.it/post/15737/te...-151-1a-parte/ "

Birde video buldum paylaşıyım dedim.

http://tv.dailymotos.com/mercado-act...look-125-18251

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)