MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
Hadisatinal Buse - 468x80 - Forum Orta
Benelli TNT 250
Hudson Deri

Muayene ve sigorta

Reklamlar  
    Kaskcim.com - Dünya Markası Kasklar
    Benelli TNT 250

Arkadaşlar forumunuza yeni üye olduğumu ve konuyu yanlış yere açtıysam özrümü bildiririm.

Benim sorunum şu: Babamın üzerine 1999 dan beri kayıtlı olan Bir 99 cc peugeot trakkerimiz var. İster ihmalkarlık deyin ister önemsememe motorun o tarihten beri ne vizesi yapılmış ne de sigortası. Bundan 2yıl kadar önce ötvsini sorduğumda 100 cc'nin altında olduğu için muaf olduğunu öğrendim. Şimdi size sorum şu aracın muayenesi ve sigortası nerdeyse 10 yıldır hiç yapılmamış ve de hiç polis çevirmesi olmamış. Satışta falan bundan dolayı ceza çok ödermiyiz. Bize neye patlar. Ne tavsiye edersiniz ne yapmaliyiz sizce bundan sonra?
    Şimdiden teşekkürler...

AVM Forum
    Motosikletciyiz.com Outdoor & Motosiklet & Motor Aksesuarları
    Motomax
    dookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    devir sırasında bunlardan ceza olmaz. muayene 50 lira trafik sigortası ilse hic yapılmadığı icin en yuksek primden yapılacak... artık sigorta icin kesin fiyat veremiyorum cunku il ve surucusune gore bile değişiyor. bi acenteye ugrayıp hesaplatın..
    Courageous Beautiful Racer...... HoNDa RuLeZZzzz...

Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir sırasında bunlardan ceza olmaz. muayene 50 lira trafik sigortası ilse hic yapılmadığı icin en yuksek primden yapılacak... artık sigorta icin kesin fiyat veremiyorum cunku il ve surucusune gore bile değişiyor. bi acenteye ugrayıp hesaplatın..

Sayın dookie cevabınız için çok teşekkür ederim . İçime su serptiniz inanın

dookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    rica ederim.........................
    Courageous Beautiful Racer...... HoNDa RuLeZZzzz...

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 400
    Alıntı delioğlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar forumunuza yeni üye olduğumu ve konuyu yanlış yere açtıysam özrümü bildiririm.

Benim sorunum şu: Babamın üzerine 1999 dan beri kayıtlı olan Bir 99 cc peugeot trakkerimiz var. İster ihmalkarlık deyin ister önemsememe motorun o tarihten beri ne vizesi yapılmış ne de sigortası. Bundan 2yıl kadar önce ötvsini sorduğumda 100 cc'nin altında olduğu için muaf olduğunu öğrendim. Şimdi size sorum şu aracın muayenesi ve sigortası nerdeyse 10 yıldır hiç yapılmamış ve de hiç polis çevirmesi olmamış. Satışta falan bundan dolayı ceza çok ödermiyiz. Bize neye patlar. Ne tavsiye edersiniz ne yapmaliyiz sizce bundan sonra?
    Şimdiden teşekkürler...
    http://www.trafik.gov.tr/ buradan da bakabilirsin
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

sertanGs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sigorta hersene icin ayrı ödeniyor diye biliyorum o da cezalı 50 60 tutabilir iyi acıdan bakarsak ama tama bilgim yok.
    altın atesle ,kadın altınla ,erkek te kadınla erir

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    benim bildiğim hiç birine cezası yoktur, muaynesini vede trafik sigortasını yaptıracan ve bineceksin
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor
    Reklamlar  

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)