Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Çin'LiLer Gelişiyor... Gözede Hitap Ediyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    1 yıl önce yapılan muhabbetler ve bunca zaman sonra bu motorları ne gören oldu nede duyan bilen gören varmıdır acaba
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çinlilerde yavaş yavaş japonlar gibi olacak heralde. Eskiden herkes Alman'da Alman dermiş, şimdi Japon'lar piyasayı kasıp kavuruyor. Sıra çinlilerde...

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    üstten üçüncü fotodaki motoru fuarda görmüştüm. buradan göründüğü gibi değil emin oabilirsiniz. diğerleride sanıyorum öyledir.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Bence bu adamlara bravo.. Yapıyorlar mı ? Sonuç bu işte. Dünyada el atmadıkları teknoloji kalmadı. Ve bunların hemen hemen hepsinde de başarılı durumdalar. İnsanlarda azım var. Bizden birileri birşey üretmeye kalksa devlet 100 tane formaliteyi önüne koyarak birakın teşviki insanı darboğaz edip nerden bulaştim dedirtir.
    Bizim için Allah, onlar için Tanrı çalışanın hakkını verir. Devam edin kardeşlerim... Yakında uzayın kahramanları sizler olacaksınız.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    haydi hayırlısı.çinliler karşısında bizde japonların biraz fiyat düşürmesini bekliyoruz açıkçası.fiyatlar uygun olursa millet neden çin alsın japon vb. varken?
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    hala çin malı alcak kadar zengin degilim...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    Arkadaslar birakin cin mallarini allahinizi severseniz.Piyasada binlerce cin mali var ama yarisi tamircilerin onunde, diger yarisi da bozuldu bozulacak.Ucuz diye aliyoruz ama tamire verdigimiz parayla daha kaliteli bir motor alinabilir.Ben boyle dusunuyorum,gordugum manzaralarda bunu destekliyor.Italya da tek bir tane bile cin mali gormedim, vardir bir bildikleri herhalde!

Istanbul (Fındıkzade, Taksim, Suadiye, R.Hisarüstü)
    Motosikleti
    Yamaha XT 350 & YBR 125

ilk çinli mi dün denedim hiç keyifli değildi:(

Alıntı pnkflyd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar birakin cin mallarini allahinizi severseniz.Piyasada binlerce cin mali var ama yarisi tamircilerin onunde, diger yarisi da bozuldu bozulacak.Ucuz diye aliyoruz ama tamire verdigimiz parayla daha kaliteli bir motor alinabilir.Ben boyle dusunuyorum,gordugum manzaralarda bunu destekliyor.Italya da tek bir tane bile cin mali gormedim, vardir bir bildikleri herhalde!
    Geçenlerde şehiriçi kullanmak üzere yedek aldığım YBR 125 ile Salcano 200 crossu takaslamak için biraz bineyim dedim Şirinevlerden Çapaya gelene kadar zırıltıdan tırıltıdan bir hal oldum. Hem motor deli gibi titriyor bastığım yerlerde piston hareketini inanın hissediyorum hemde motor çok pis bir gürültü yapıyor. Dedim hemen ertesi günü al bunu ver YBR mi aman canım YBR'em dedim valla. BEn motora başladığımdan beri hiç çinliye binmemiştim. İlk motorum Hyosung 125 cross tu ki hala anarım keşke satmasaydım diye kafamı vururum 125 cc 4 valf 14 beygir çok tatlı aletti. Sonta hep Yamaha takıldım. O yüzden dediğim gibi ucuz etin yahnisi olayına döner bu iş. Motora hayatınızı emanet ediyorsunuz o konuda ne paradan kaçacan nede tedbirden. Umarım herkes kazasız belasız biner motoruna ama japonların aksine Çinden çok fazla birşey beklememek çok fazla zorlamamak en doğrusudur bence.

Az bucuk paraya kıyın güzel birsey alın vallahi derim ben, isteyen dinler isteyen dinlemez
    GSM : +90 532 604 4810
    mail:gokhanturker@yahoo.com
    MSN:gokhanturker79@hotmail.com

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    rahatsız bu adamlar yaparlar kardeşim
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    k onların ben 200 uyguru yılda idam etmeye devam etsinler.
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 yıllık motosiklet sürücülüğü geçmişim var. 2 tane çin malı eskittim. Varın gerisini siz düşünün.
    Hala marka bir motorum yok ama marka markadır. Bundan sonra ki motoru mu 1 sene geç alırım. Ama adam gibi bir marka alırım...

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Gelsin abicim güzel motorlar
    Ne kadar rekabet o kadar düşük fiyat

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu adamlara bravo.. Yapıyorlar mı ? Sonuç bu işte. Dünyada el atmadıkları teknoloji kalmadı. Ve bunların hemen hemen hepsinde de başarılı durumdalar. İnsanlarda azım var. Bizden birileri birşey üretmeye kalksa devlet 100 tane formaliteyi önüne koyarak birakın teşviki insanı darboğaz edip nerden bulaştim dedirtir.
    Bizim için Allah, onlar için Tanrı çalışanın hakkını verir. Devam edin kardeşlerim... Yakında uzayın kahramanları sizler olacaksınız.
    söylenebilecek herşeyi söylemişsin
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Motosikleti
    HİÇ MOTORUM OLMADI OLMAZDA
    evet yakında bizde alırız :D

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    400 cclik enduro çok hoşuma gitti.. demekki artık 250 ccden yukarısını üretmeye başladılar.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006
    çinliler bizi çözmüş usta.ambalaj manyağıyız ya.çok satar bunlar.görüntüler süper, kalitesi sıfırrrrrrrrrrrrr.yollarda çok iterek götüren görürüz bu güzelleri.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kullan at bu motorları. cın malının ulkemıze gırısı yasaklandı gıbı bırsey. devletın formullerı var cınlıler uzerıne.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Apprentice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinliler gelişiyor, koreliler gelişiyor, taiwanlılar gelişiyor, pakistanlılar gelişiyor...,

biz?
    baş örtüsü ile uğraşmaya devam ( yanlış anlaşılmasın )
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

alpher81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung rt 125
    biz de süper gelişiyoruz.. alışveriş merkezleri, hizmet sektörü, gsm operatörleri, bankalar,... içinde üretim olmayan her sektörde ya lideriz ya ikinciyiz haksızlık etmeyin
    ha bi de inşaat sektörü var. Bir araplar bir biz. En kolayı o, bildiğimiz de başka bişey yok zaten..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Sovereign_Kh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinlilerde yavaş yavaş japonlar gibi olacak heralde. Eskiden herkes Alman'da Alman dermiş, şimdi Japon'lar piyasayı kasıp kavuruyor. Sıra çinlilerde...
    olacağına bak
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler