Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HYOSUNG gt250r için takoz...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...
    Arkadaşlar foruma şöle bi göz attım we bu sorum için başlık yoktu...
    Acaba gt250r için düşmenin hasarını azaltacak bi takoz weya başka şeyler bulunuyor mu?
    2 T-K-R SAYGI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Crash mushroom diye adlandırılan çarpışma takozları var ama daha çok zarar verdiklerini söyleyenlerde var. Net bilmiyorum "coq" olsa daha iyi cevap verir ama o da şu anda yok zannedersem. Mutlak bir kullanan veya bilen çıkar...

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...
    Biliyorum o takozları fakat gt250r a uyuyomu takılıyomu sorum o
    tşkler
    2 T-K-R SAYGI

Bu takozlar tüm racinglere takılır fakat bazılarında grenaj delmek gerekiyor, Gt250r'da durum nedir bilmiyorum. Kolay gelsin bakalım bilen çıkacak mı? Motoru düştüğü anda zıplattığı ve daha çok zarar almasına sebep olduğu söylendiği için pek kullanıcısı yok. Anladığım kadarıylla bu takozlar pistte kullanıma daha uygun yani düşen motor zıplasın hoplasın pistten (yoldan) çıksın diye üretilmiş gibi, ben öyle hatırlıyorum ama emin değilim...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    modeller bölümünde hemen hemen her motora ait bir başlık var bu gibi sorularınızı o başlıklara sorarsanız hem daha kısa sürede cevap alırsınız hemde sorunuzun yanıtından o başlığı takip eden diğer üyeler yararlanır.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)