Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Piyasa arastirmasi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar.. Yoktum uzun suredir yine geldim, zira bilgiye ihtiyacim var ve kaynagindan edineyim dedim yok olusumun sebeplerini aciklamak yerine yavas yavas buralarada donecegimi belirtsem affettirmis olurum kendimi sanirim.. Bu son derece duygusal ifadelerden sonra gelelim konuya

1998 model ve yukarisi CBR 1100 XX mi yoksa Kawasaki ZZR 1100 mu ? Soru cok basit.
    Fikir verirken, aman hocam ölürsün 125 cc motordan 1100 cc'ye gecilir mi tarzi serzenislerde bulunmayin, bu uzun surelik yoklugumda neler yaptigimi, neleri kullandigimi, su an ne kullandigimi, nerelere gittigimi bilmiyorsunuz..
    Onlari alacagina bilmemnenin bilmem ne modelini alsana, ona 8-10 bin YTL verecegine bilmemnenin sifirini alsana gibi tavsiyelerde de bulunmazsaniz sevinirim. Yada vazgectim emsal Sport Touring baska tavsiyeleriniz varsa da alabilirim.. Cok mu sey istedim, evet cok sey istedim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özel msjlarına bakarmısın lucas
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede özel mesajlarına bak hadi bak bak tamam. çok güzel öneriler var sana
    103 hp

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özel msjlarına bakarmısın lucas
    Senin özel mesajlarin dolu oldugu icin baksamda bi faydasi olmayacak sana 50 adet mesaj sınırı var hocam.. Silsen bi kacini iyi olur sanirim

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin özel mesajlarin dolu oldugu icin baksamda bi faydasi olmayacak sana 50 adet mesaj sınırı var hocam.. Silsen bi kacini iyi olur sanirim
    Sildim zaten bende yenı fark ettım kusura bakma
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede özel mesajlarına bak hadi bak bak tamam. çok güzel öneriler var sana
    Sen avatarinda her hatun gordugune ozelden mesaj atip cinsiyet mi sorarsin.? O resimdeki xy kromozonu olan kisiyim ben.. Ama sen ondan da anlamazsin sanirim.. xx olanlar hatun olurlar diye ipucu vereyim sana, boylece abazan tavirlarini baskalarina yöneltirsin sanirim.. Anlamadigim sey su ki, sen esinle beraber mutlu bi aninda cektigin resmi burada avatar olarak kullansan ve dengesizin biri gelip tanisalim mi cinsiyet ne diye salakca bi özel mesaj atsa.. Tepkin ne olurdu? Neyse bozmicam gece gece kendimi..! uza aslanimm..!

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Ben CBR 1100 XX Süper blackbird'den yanayım... Teknik özelliklerinde daha üstün. Bir'de özel mesaj atıyorum bakarsın umarım.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben CBR 1100 XX Süper blackbird'den yanayım... Teknik özelliklerinde daha üstün. Bir'de özel mesaj atıyorum bakarsın umarım.
    Hala bakiyorum 25 kere bakiyorum hatta

Motosikleti
    Yamaha RX135
    ooo kızışıyor topıc aman hocam argo kelımeler kullanmayalım kullananların cogunun sonunu bılıyoruz
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    1100 rakamına takıLı kaLınması şart değiLse onerebiLeceğim diğer bir modeL VFR 800 oLurdu sanırım,
    iLLaki ikisi arası bi seçme şansım oLsa kawa yı seçerdim.. hep sempati duymuşumdur.. + ZZR bi efsanedir
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Lucas hain adam!! , aslinda ben sana bisiklet onerirdim ama ne ise

Dostum CBR1100XX gercekten kalitennin konustugu bir motor. ZZR 1100 turkiyede cok sevilen bir motor ama iscilik kalite farki dedigin anda CBR1100 XX derim. Hatta gecen ay sahibinden com da balikesirde cok uygun fiyata vardi.
    Senin kisiliginede az cok tanidigimdan Honda almani tavsiye ediyorum.

Bilmeyenler icin resimde koyalim

ve hattaaaaa biraz CBR a kiyak gecip siyah rengini koyalim. Kullaniciyi yonlendirme yapiyoruz

Not: O ozelden soru soran ruh hastasini yonetime havale et derim hic beklemeden. Densiz arkadasimiz bayan avina gelmis sitemize , boyle bir kisinin ne isi var icimizde?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    HONDA CBR 1100 AL DERİM BENDEDE VARDI SUPER Bİ MAKİNE BORDO ALMANI TAVSİYE EDERİM HATTA OLACAK SAHİBİNDENDE COK UYGUN FİYATA 98 99 MODEL

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    hocam makinaların biri ss biri st. tarzın hangisine yakınsa onu al..
    Now the world is gone. Im just one.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam makinaların biri ss biri st. tarzın hangisine yakınsa onu al..

Meraktan soruyorum bosver benim senelerin motorculuk bilgimi yukardakilerden hangi motor SS ve hangisi ST . Cok merak ettimde. O koskoca kasanin hangisi SS
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    zzr1100 ss diye hatırlıyordum gormeyeli çok oldu demekki olabilir:)
    Now the world is gone. Im just one.

2 gunde konu hortlatilmis olmaz sanirim Benimde gonlum CBR 1100 XX den yana. Yok mudur koskoca motosiklet.net'de bu iki motordan herhangi birini kullanmis hic kimse.. Hic kimse bende ZZR 1100 vardi soyleydi, bende CBR 1100 xx vardi boyleydi demeyecek mi ?

Alıntı kalyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1100 rakamına takıLı kaLınması şart değiLse onerebiLeceğim diğer bir modeL VFR 800 oLurdu sanırım,
    iLLaki ikisi arası bi seçme şansım oLsa kawa yı seçerdim.. hep sempati duymuşumdur.. + ZZR bi efsanedir
    Kalyo ZZR efsaneydi evet, ama parca sıkıntısı korkutuyor beni. VFR 800 de hos bi model olmasina karsin cok fazla tutulmamis ve piyasada pek bulunmayan bi model.. Neyse dusunmeye devam acelemiz yok

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraktan soruyorum bosver benim senelerin motorculuk bilgimi yukardakilerden hangi motor SS ve hangisi ST . Cok merak ettimde. O koskoca kasanin hangisi SS

Zeda sendeki monster scooter miydi (resimler icin saol dostum ayrica)

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    2 gunde konu hortlatilmis olmaz sanirim Benimde gonlum CBR 1100 XX den yana. Yok mudur koskoca motosiklet.net'de bu iki motordan herhangi birini kullanmis hic kimse.. Hic kimse bende ZZR 1100 vardi soyleydi, bende CBR 1100 xx vardi boyleydi demeyecek mi ?

Kalyo ZZR efsaneydi evet, ama parca sıkıntısı korkutuyor beni. VFR 800 de hos bi model olmasina karsin cok fazla tutulmamis ve piyasada pek bulunmayan bi model.. Neyse dusunmeye devam acelemiz yok

Zeda sendeki monster scooter miydi (resimler icin saol dostum ayrica)
    türkiye şartlarında biraz zor
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen avatarinda her hatun gordugune ozelden mesaj atip cinsiyet mi sorarsin.? O resimdeki xy kromozonu olan kisiyim ben.. Ama sen ondan da anlamazsin sanirim.. xx olanlar hatun olurlar diye ipucu vereyim sana, boylece abazan tavirlarini baskalarina yöneltirsin sanirim.. Anlamadigim sey su ki, sen esinle beraber mutlu bi aninda cektigin resmi burada avatar olarak kullansan ve dengesizin biri gelip tanisalim mi cinsiyet ne diye salakca bi özel mesaj atsa.. Tepkin ne olurdu? Neyse bozmicam gece gece kendimi..! uza aslanimm..!
    Adamın avatarına bakarsan ne mal oldugunu anlarsın zaten.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Benim önerim Honda olacak, benim motor onun bir ufağı ve çok memnunum
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Kymco Agility
    ya seçenekler arasında yok ama bende VFR800 dicem.
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)