Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar ilk defa vitesli motor alacağım bulduğum motor şu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rmg Moto gusto Rapid 50
    Arkadaşlar vitesli motora başlangıç olarak bütçeme uygun bir motor arıyordum ve cbr125r buldum fakat fikrinize ihtiyacım var ben hiç anlamıyorum sizin yorumlarınıza göre hareket edeceğim aldığımda zarar etmek istemiyorum çünkü ilerleyen zamanda satıp 250cc almak istiyorum. Motor şöyle Piston, sekman, yatak, benzin pompası, enjektör sıfırıyla Honda bayisinde değişmiş ama kağıtları yok motor 27bin de 7 bin km önce sıfırıyla değişmiş o söylediğim parçalar motorun kozmetik olarak birkaç yerinde çatlak Kırık var fren manetlerinin ucu erimiş sanki sürte sürte eritmiş gibi egsoz performans egsozu susturuculu debriyajın ordaki metal muhafaza çatlamış kaynak atmışlar bunların sebebi park halinde düşmüş olması dendi bana şasi numarasından hasar kayıdına baktık hasar görünmedi sizce bu motor a 7 bin lira değermi alsam pişman olurmuyum ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Alinmaz Hic Bi Turlu Konu Paran Degil Sagligin

Motosikleti
    Rmg Moto gusto Rapid 50
    Kaza mı yaptırır bana o sebepler anlamadım ? Merak ettiğim bu motora o para değer mi zarar edermiyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ruhsatla beraber honda bayiisine git ne işlem yapılmış söylerler. 7000tl tertemiz cbf150 için iyi bir rakam. Zamanı gelince kolayca elden çıkar..

Motosikleti
    Rmg Moto gusto Rapid 50
    Racing tarzı bişey istiyorum. Yapılan işlemleri bana söyledi adam ama o işlemlere değermi motor yani paramı öldürürmü yolda bırakırmı neyine dikkat etmem gerek başka

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Kazalı olabilir o motosiklet, hasar kaydı çıkmaması normal, ülkemizde çok çakal var.

Cbr 250 kullanıyorum ikinci cbr, ilkiyle düştüm baya hasar vardı, o zaman maddiyattan yaptıramadım ve o şekilde sattım, sattığım usta toparlayıp sattı.

Bunu niye yazdım, herhangi bir hasar kaydı yok ama ağır hasarlıydı, blokta iki tane delik açılmıştı, kırılan parçaları yazmama gerek bile yok. Tramer sorgulayınca sorunsuz gözüküyor.

Dikkatli olmak lazım, para kolay kazanılmıyor.

Motosikleti
    Rmg Moto gusto Rapid 50
    O saydığım parçalar sıfırıyla değişse bile sıkıntı yaratırmı ki

Motosikleti
    MT-07
    La havle... Yahu git al o zaman sıfırı ile değiştirilmiş die direteceksen. Buraya gelip fikir danışıyorsun, sana alma diyorlar. Halen kalkıp kendini ikna etmek için bizi ikna etmeye çalışıyorsun.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Bir anlık hevesle alma, ustalarla akraba olursun, hem sıfırıyla değiştiyse fatura niye yok ellerinde, kamu spotu müziği eşliğinde motoru sürüyerek eve götürürsün

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    O motor alınmaz ileride baş ağrıtır

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Eğitim ehliyet var mı öncelikle. Bulduğun ilk motoru alacaksan öyle bir itelerler ki, son sahibi olur tamirciden çıkmazsın. O motor da ciddi pertten çıkma belli ki.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Öyle diyorlar devri bitti artık. Kaydı kuydu var mı? Yok. Bitmiştir.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    o motoru satan şahsın dürüstlüğünden şüphe ettim.

inan bana park yerinde düşen motorun debriyaj kapağı çatlamaz. hatta motor yana devrildiğinde yere bile değmez.
    fren manetinin ucuna yere düşmekle bir şey olmaz, ucunun erimesi için yerde epeyce sürüklenmesi lazım.
    fren maneti bu hale gelirken o motorun grenajları ne olmuştur onu da sen düşün.
    debriyaj kapağını çatlatan darbe, motorun şasesine ne yapmıştır onu da bir düşün.

her duyduğuna güvenme, paranla başına dert satın alma.
    motora kesin ihtiyacın varsa parana göre, temiz, sorunsuz bir şey al. varsın tipi, şekli, modeli gönlünde yatan aslana uymasın.
    yok eğer keyif için alıyorsan paranı dövize çevir, biraz sabredip para biriktir seneye hem gönlüne uyan hem sorun çıkarmayacak bir şey alırsın.
    Kural [ Z ], Angrypower ve Dxsec bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    900 cc kawasaki alan arkadaşa 500 tane yazı yaızlmış alma diye aldı şimdi ihale görüyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler