Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

dainese mont aldım ama kısa gibi geldi. (resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    Bencede kısa gelmiş en azından Kemer ın üstüne gelmesi lazımdı montun koruma yoksa pek bi işe yaramaz bence korumasız kullanma.
    üssü var,üstü yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    bence kargodan alımlar sakat. ben korkuyorum ya olmazsa ya resimdeki gibi çıkmazsa. ya yanlış gelirse. uğraş dur ondan sonra.

Lamborghini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı exnxexs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam, evet bencede biraz kısa olmuş 1 beden büyüğü daha iyi olur sanırım deiştirme imkanın varsa deiştir.Bide nekadara geldi sana fiyat olarak.
    değiştirme imkanı ancak bunu satıp farklı bir model almak olabilir, bunu 500 ytl ye aldım yurtdışı sitelerinden. kullanılmış mont, sıfırı ise 600 euro

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Olmamış kısa kalmış sırtın açılır böbrekleri üşütürsün..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Eğer sürüş pozisyonundayken rahatsızlık verecek kadar sıkımıyorsa (özellikle kollarını) yarış tipi bileğin üstüne kadar gelen bir çift eldiven + bellik al, tamamdır.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer sürüş pozisyonundayken rahatsızlık verecek kadar sıkımıyorsa (özellikle kollarını) yarış tipi bileğin üstüne kadar gelen bir çift eldiven + bellik al, tamamdır.
    sürüş pozisyonunda sıkmayı bırakın şimdiye kadar kullandığım montlar içinde en rahat olanı normalde bunun birde pantolonu oluyor takım olarak satılıyor ama bende pantolonu yok. şöyle internetten inceledimde normaldede böyle duruyor bu ceketler, bu akşam bir arkadaşımın söylemesine göre kemer üstü mont diye adlandırılıyormuş bunlar wallahi kendimi kandırmaya çalışıyorum ama alt biraz kısa fakat rahatsızlık vermiyor sanırım seninde dediğin gibi bellik+eldiven ile kullanırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Almışsın artık yapacak birşey yok böyle kullan,bir beden büyüğünü alsaydın kollarda tam olurdu ama böyle kullanacaksın o kadar para vermişsin kullan.

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Abi 500 Ytl ye nasıl korumasız mont almıssın anlamadım
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    malesef kısa değiştirme imkanın varsa değiştir araya zaman girmeden
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Alıntı busihido_kadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 500 Ytl ye nasıl korumasız mont almıssın anlamadım
    sadece omuz korumaları yok, cırt cırt olduğu için sökülüp takılabiliyor bununda omuz korumalarını çıkarmışlar, dirsek ve sırt hörgücü var, omuz korumalarıda yurtdışında 25-30$ burada bulursam buradan alacağım bulamazsam yurtdışı siteler.

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Alıntı thedentist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kısa
    motor sürerken öne uzanacaksın biraz.belin açılacak.yazın iyi ama havalar serinlediğinde böbreklere dikkat...
    katılıyorum...sürerken daha fazla sorun yaşayacaksın kanaatindeyim
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    bence güzel 500 ytl vermişsin,bellik le kullanabilirsin çok bol olan da bir işe yaramaz,race montlarının tarzı böyle gördüklerim hep kısa canını sıkma sen rahatsan kullanırken bizde rahatız

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Anladığım kadarıyla zayıf olduğun için küçük beden tercih etmişsin. Bir büyüğü ile değiştirebilirsin. Bellik (kullanıyorsan) sırt kısmının açık kalan bölümünü kapatacaktır. Bunuda göz önünde bulundur ama bir büyüğü ile mutlaka değiştir ki ileride sorun yaşamayasın.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlaşılan senin içine sinmemiş değiştirme imkanın varsa değiştir

birde mont almadan bize danışsaydın şu montu alıyorum nasıl diye belki yardımımız dokunurdu
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla zayıf olduğun için küçük beden tercih etmişsin. Bir büyüğü ile değiştirebilirsin. Bellik (kullanıyorsan) sırt kısmının açık kalan bölümünü kapatacaktır. Bunuda göz önünde bulundur ama bir büyüğü ile mutlaka değiştir ki ileride sorun yaşamayasın.
    küçük beden değil yaw, banada tuhaf gelen kısım bu işte tam benim bedenim ama belden kısa. bu mont 50 beden bana tam oluyor bir büyüğü inanılmaz bol olurdu, hatta 48 bile bana oluyor ki ben 50 beden aldım belden kısa, bana küçük gelmiyor biraz bol bile geliyor, neyse tam içime sinmedi ama sitede bir buluşma düzenlendiğinde gelirim yakından bi bakan hatta 50 beden giyen bir arkadaş deneyebilir. çok yakında 2007 model 1000rr ile buluşmalara katılırım umarım. 20 gündür peşinde olduğum bir motor var ama kısmet..

Airbrushİstanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim s2 250
    malesef dainese lerde böle bi sorun var derisindede textile indede çok güzel modeller ama malesef beden ölçüleri biraz garip.. heleki uzun boylu ve zayıfsan yandın.. sanki illa göbekli olmak lazım
    birazda kollarının kısa olması lazım.. bende izalco var deri.. 48 beden giyiyorum o bile azıcık bol oluyor boyum 1.85 ama belden ve kollardan iyi .. sanırım asıl bedenim 46 ama oda kollardan ve belden kısa geliyor.. hatta textile lerde hiçbiri olmuyor.. kolları kısacak beli kısacık kalıyor 48 bile 50 yaptınmı bu sefer bol oluyor bi anlamı olmuyor..

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı Lamborghini adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçük beden değil yaw, banada tuhaf gelen kısım bu işte tam benim bedenim ama belden kısa.
    Endurocu montlarının dışında belini fazlasıyla kapatacak mont zor bulursun. Bende kışlık endurocu montu var, bütün kış günlük olarak kullandım. Bırak belini neredeyse kalçalarıma kadar kapatıyor. Yazlık montum ise seninki gibi. Benimde belim biraz açık kalıyor.Bu açıklığı bellikle kapatabilirsin sadece.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)