Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

münasebetsizler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar bilmiyorum sizinde başınıza geldimi yada benmi çok sert bi başlık açtım ama bugün başımdan geçen bi olayı sizinle paylaşmak istedim..
    bugün motosikletimin düşürüp kayıbettiğim bi vidası için motorumu şirinevler honda otoseverin önüne çektim servis önü sıcak ve kalabalıktı ben kaskı çıkardım selenin üzerine koydum hemen sordular bende şu vidadan istiyorum dedim o sıra bi sarı kafa herif dolanıyo ortalarda bi servise giriyo bi dışarı çıkıyo sonunda dayanamadı yanıma geldi üzerinde (kot tişört) normal kıyafet üzerine dirseklik ve dizlik vardı belli motorcuydu (banane) bi anda yanımda bitti ve kaskı nerden aldığımı sordu ve kaskı selenin üzerinden eline aldı bakındı bende burdan aldım dedim zaten avrupa tarafında agv satan bi otosever var biliyorum ve onun önündeyiz lafım bitmeden kaskı taktı iyicene oturttu kafasına bide kemerini çıt bağladı ağzının içinde bişeyler mırıldandı anlayamadım ben şoktayım sıcak beynime geçmiş zaten kaskı çıkardı ve yine servisin içine girdi aslında ben o kaskı ortda one yedirirdim ama burda klavye erkekliği yapmak istemiyorum yinede vida hatırına cıngar çıkmasın diye seslenmedim hemen kask alıp servise girdim ve kompresörle içini temizledim bu konuyu açmamın sebebi belki bu konuyu okurda utanır bidaha yapmaz sana sesleniyorum sarı kafa ya benim kafamda bit varsa yada kene varsa sana bulaşsa ne yapacan hayatında ilk defa gördüğün adamın kaskını neden zırt diye takarsın izin almadan ben bile kaç yıllık arkadaşımın kaskını takmıyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ya şimdi birde deri hastalığı kaparsan değilmi?.....

Saç kıran da olabilir... Biraz saçma bir başlık gibi ama aslında çok önemli bir konu.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Çok kızmışsın.. Ama haklısın, ben de aynı tepkiyi gösterirdim. İnsanlarımızın dejenerasyonuna bir örnek daha. Görgü ve terbiye diye birşey kalmadı...
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Anlik olarak bosluguna gelmiş bakakalmissin bana yapsa aynı işi anında kaskı kellesine gotururken engel olur hatta kompresyonla bizzat kendisine temizlettiririm. Bu arada herif ciddi lav..gun tekiymiş orasıda ayrı mesele!!

adameus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    bos anina gelmis.sinirini icine atmissin.sonradan sinir olmak en kotusu

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Takma bu kadar kafana oLur böylee şeyler
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saygısızlık başka birşey değil
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

O mesele yüzünden, yalan söyledim, kalp kırdım, sövdüm

Taktırmam ben kimseye kaskımı, sadece kask değil. Maske, balaklava, bandana vs vs gibi eşyalar kişisel eşyalar sınıfına girer.
    O sebeple kullanmayı bırakın, denetmem bile kimseye...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Malesef insanların bazıları çok rahat sorun şimdi o kaskı takana ne var canım takmışsam ne olucak der al sende benimkini tak der.Bu tamamen saygısızlık ve rahatlıktan oluyor.Gerçekten sinir olunacak bi durum.

rsc86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moskoviç 1.5lpg ilk hedef YZF 125 ileri
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bilmiyorum sizinde başınıza geldimi yada benmi çok sert bi başlık açtım ama bugün başımdan geçen bi olayı sizinle paylaşmak istedim..
    bugün motosikletimin düşürüp kayıbettiğim bi vidası için motorumu şirinevler honda otoseverin önüne çektim servis önü sıcak ve kalabalıktı ben kaskı çıkardım selenin üzerine koydum hemen sordular bende şu vidadan istiyorum dedim o sıra bi sarı kafa herif dolanıyo ortalarda bi servise giriyo bi dışarı çıkıyo sonunda dayanamadı yanıma geldi üzerinde (kot tişört) normal kıyafet üzerine dirseklik ve dizlik vardı belli motorcuydu (banane) bi anda yanımda bitti ve kaskı nerden aldığımı sordu ve kaskı selenin üzerinden eline aldı bakındı bende burdan aldım dedim zaten avrupa tarafında agv satan bi otosever var biliyorum ve onun önündeyiz lafım bitmeden kaskı taktı iyicene oturttu kafasına bide kemerini çıt bağladı ağzının içinde bişeyler mırıldandı anlayamadım ben şoktayım sıcak beynime geçmiş zaten kaskı çıkardı ve yine servisin içine girdi aslında ben o kaskı ortda one yedirirdim ama burda klavye erkekliği yapmak istemiyorum yinede vida hatırına cıngar çıkmasın diye seslenmedim hemen kask alıp servise girdim ve kompresörle içini temizledim bu konuyu açmamın sebebi belki bu konuyu okurda utanır bidaha yapmaz sana sesleniyorum sarı kafa ya benim kafamda bit varsa yada kene varsa sana bulaşsa ne yapacan hayatında ilk defa gördüğün adamın kaskını neden zırt diye takarsın izin almadan ben bile kaç yıllık arkadaşımın kaskını takmıyorum
    yüzsüzlüğün dasniskası be

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    davranışlarımızda içinde bulunduğumuz şartlar önemlidir de.. adamın kaskı lap diye kafasına takmasına şaşırdım cidden.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    davranışlarımızda içinde bulunduğumuz şartlar önemlidir de.. adamın kaskı lap diye kafasına takmasına şaşırdım cidden.
    bende şaşırdım ve işin garibi bari geldin kaskımı taktın dur 5 dak muahabbet et de affettir kendini
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    adamı deli ederler böle sonrada bu adam deli derler (bi kask için yaptığına bak derler)kesinlikle önemi bi mevzu adam odunmuş

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kaskı kafasında kırsaydın keşke !!!!!!!

(Gerçi kaska yazık olurdu o zaman da)
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    terbiyesiz bi gıcık oluyorum böyle tutarsız saygısız tiplere anlatamam
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ooooooooo bunlar bişey değil

arkadaşım bakmak niyetiyle aldığı kaskımı zart diye kafasnı soktu sonrada fizörü kapadı birden bağırmaya başladı boğuluyom laynnn diye ve hızla kafasından çıkarmaya başladı ama kafadan kask çıkmıyor kask dar geldi zar zor çıkardık artık o günden beri bakayım diyenlere kendi elimde gösteriyorum
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Valla bravo sen çok sabırlı davranmışsın
    Ben patlardım hem de anında daha o kaskı bırak takmayı,eline aldığı an......
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kask bişey mi?
    bir yere gidersin diyelim lokantaya,çıkarken bakarsın ki motorun üzerinde biri oturuyor,anahtar üzerinde olsa bi de tur atacak utanmadan
    Pazar günü şarköy yolunda başımıza geldi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    terbiyesizliğinde bu kadarı abi kaskımı asla kimseye vermem saç hastalıkları deri hastalıkları bulaşabilir bit pire bulaşabilir bundan korktuğum için asla vermem..

sana geçmiş olsun sabrından dolayı seni tebrik ederim bir anlık öfke insanın basına çok kötü belalar acıyor (ben sinir hastasıyım ordan biliyorum) biz motosiklet tutkunları relax olmak zorundayız özellikle mt sakinleri..

kazasız belasız bol km ler dilerim ALAH sabır versin..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Terbiyesiz .

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)