Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

münasebetsizler...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco Agility
    Kask olsa gene eyvallah diyeceğimiz durumlara yaşanıyor.

Geçenlerde ortaköye gittik, saat gece 1 falan. Motoruda köyiçine çekmişiz (Bu kafelerin, barların olduğu sokak)

Dönmek için motorun yanına bir geldik, motorun üstünde bir eleman; sonra yerde oturan ve sırtını motora dayamış başka bir eleman.. Aynı ortamda 2 de hatun..

"Allah muhabbetinizi arttırsın arkadaşlar" dedim..
    "Eyvallah, buyrun" dediler..

"Yok" dedim.. "Ama bizim eve gidebilmemiz için şu ufaklığı almam lazım" diye ekledim. Bunlar bir şaşırdı, sonra hiçbirşey olmamış gibi.. Alın tabii dediler. Üstündeki inerken seleyi şöyle bir silme ihtiyacı hissetti. "ok ok, boşver" dedim..

::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    İşte bu ve bunun gibi birçok sebepten dolayı kaskımı asla motorumun üstünde bırakmam. Hep taşırım elimde. Sana da tavsiyemdir, bundan sonra öyle yap.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Sinir bozucu bir durum Aslında yanında diş fırçan olacaktı ve ''Lazımsa al dişlerinide fırçala benimki ile diyecektin''
    Poturdak

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask olsa gene eyvallah diyeceğimiz durumlara yaşanıyor.

Geçenlerde ortaköye gittik, saat gece 1 falan. Motoruda köyiçine çekmişiz (Bu kafelerin, barların olduğu sokak)

Dönmek için motorun yanına bir geldik, motorun üstünde bir eleman; sonra yerde oturan ve sırtını motora dayamış başka bir eleman.. Aynı ortamda 2 de hatun..

"Allah muhabbetinizi arttırsın arkadaşlar" dedim..
    "Eyvallah, buyrun" dediler..

"Yok" dedim.. "Ama bizim eve gidebilmemiz için şu ufaklığı almam lazım" diye ekledim. Bunlar bir şaşırdı, sonra hiçbirşey olmamış gibi.. Alın tabii dediler. Üstündeki inerken seleyi şöyle bir silme ihtiyacı hissetti. "ok ok, boşver" dedim..

yuh, herifler başkasının motosikletiyle piyasa yapıyor, helal olsun, büyük cesaret.

Yalnız durum cidden sinir bozucu, ben başkasının kaskına, motosikletine izinsiz dokunmazken bile millet ne kadar rahat. Gerekirse kötü olacaksın ama parmak oynattırmayacaksın bu tür konularda. Zaten iki durumda da haksız biz oluyoruz ama en azından malımız sağlam kalarak haksız oluruz.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Böyle zirzoplar çok arkadaşlar..Bırakın kaskı adam üzerimdeki montu çıkartta bir bakayım diyor..Hayatında sukutur ötesinde bir motora binmemiş adam gelmiş bana..abi şu motorla bir tur atayım diyor..istediği makinada Suzuki GSX-R 1000..Öğle dingil zırtapoz adamlar varki..benim yaşa gelene kadar neler görürüsünüz...Aklınız mayışır bazen

ra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    müzik dans muay thai
    abartıp kendini yoruyorsun denemiş kötü niyet arama
    ayrıca saç kıran genetik yatkınlıktan kaynaklıdır birşey bulaşmaz kafana
    kene ve bitte kalmadı nerdeyse no worries
    Never was born and will never die!

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Kimse manzarayı çakmamış.Bence o adam kaskın kafasına uyup uymadığına bakmış büyük ihtimal uysaydı ordan kaskla birlikte topuklayacaktı.Kaskı kafasına takacak kadar yüzsüzse götürecek kadar da .........dır.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o saygısızlığa rağmen sesini çıkarmamanı tebrik ediyorum ayrıca
    o kadar sinirlenmene rağmen arkasından pek söylenmemen bence yapılabilecekl en iyisini yapmışsın..olay büyümeden kapanmış gitmiş boşver..

Büyük terbiyesizlik o an yine de en akıllısını yapmışsın arkadaşım boşver uyma yine de sen zaten o hareketi yapan arkadaşın beyin yaşında bir problem vardır
    yahu insan tanımadığı birinin kaskını nasıl alırda takar anlamam zaten o tip sarı kafalardan da nefret ederem ya orası da ayrı bir konu ...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Valla sonuna kadar haklısın bazıları ıcın ne var bunda olabılır dıyen cıkar belkı ama ben baskasının bardagından su bile ıcmem ( Annem de hep bana Uyuz oglak altınpınardan su içmezmıs derdı ) kı benım kaskımıda kımseye taktırmam ya sonucta steril olması gereken bısı agız burun kulak sac her sey ıcınde...Haklısın kardesm boyle tıplere gıcık oluyorum...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Ne kaskımı ne montumu ne motorumu ne eldivenimi ne balaklavamı ne dizliklerimi ne sırtlığımı motosikletle ilgili hiiiçç biişiiiyyiiimimiii paylaşamam
    Çok zorda kalmadıkça lazım olmadıkça tabii acil durumlarda istisnalarda mecburen ama onun dışında aslaa Sonuna kadar haklısın arkadaşım denemek istiyosan izin alacaksın bu konu hassas bişidir.. Motosiklet sevgili gibidir ne kendisi ne de aksesuarları paylaşılmaz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Gerçekten yaptığı ayıp neden sormadan takarısın, ehliyet sınavında bone dağıtmışlardı, ama bone mone dinlemem kendi kaskımı getirmiştim.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    çok yanlış bir hareket

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    sinirlenmekte son derece haklisin. o anda bisey yapmaman iyi olmus aslinda, karsindakinin yaptigi gerzekligi anlayacak kapasitede olmadigi belli, durduk yere basina dert almis olurdun...

insanin sinirini atmak icin yazip paylasmasi da ok.. neyse artik gecmis, cok takilmayip rahatla biraz
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Cok sinirlenmişsin ama kendini tuttabilmişsin bravo falla..Ben olsam yeni bir tane kask aldırırdım.Şimdi onun kask da bıraktığı bakteriler domestos la temizlesen bile çıkmaz...
    Kim Karşı Koyabilirki Rüzgarıma...[COLOR="Red"][B]:bounce:[/B][/COLOR]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bence AGV kaskin darbeye dayaniliklik oranini denemenin tam zamaniymis ama.....
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Çok fazla dert edilecek bi konu değil. Sağlık açısından bakarsak olaya evet saçlar riske girebilir. Ama bu kadar dert edersen de stres sahibi olursun. Stres ; baş ağrısı, mide ağrısı, karın ağrısı, mide bulantısı vs vs yapar. Saçların beyazlar ayrıca. Boşver öyle tipler çok fazla.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten yaptığı ayıp neden sormadan takarısın, ehliyet sınavında bone dağıtmışlardı, ama bone mone dinlemem kendi kaskımı getirmiştim.
    titizlik bi yere kadar ama aşırısı hastalık farkındasınız deme

carlos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Popcorn
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask bişey mi?
    bir yere gidersin diyelim lokantaya,çıkarken bakarsın ki motorun üzerinde biri oturuyor,anahtar üzerinde olsa bi de tur atacak utanmadan
    Pazar günü şarköy yolunda başımıza geldi.

Kaskı kafasına vidalardım...

Sorma...Cafeye gittiğimde hemen karşıma park ediyorum..Arkadaslar ustune bi rakı sofrası kurmayı unutuyolar..Yanlarına gidioz umurlarında değil..N zaman ki anahtarı cıkarıp ''yaylanın'' diyoruz,çark ediyolar...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Böyle bir olaya bu kadar sert bir başlık seçtiğine göre çok titiz bir arkadaşımızsın.Ve bir o kadar yumuşak yüzlü birisinki, adama takma diyememişsin.Bu durumda en iyisi kaskı motorun üzerinde bırakmamak olacaktır...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)