Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

metzeler. m3.lastık

Motovento
    REKLAM ALANI

500km oldu alalı lastıgı lastıkte kopma oldu ve kullanıcı hatası dendı yetkılı arkadslarca maıl yoluyla telefon yok tabı ıletısımız cok kuvvetlı ya musterıye harcanan paraya hıc bır kıymet yok 260 euro ver al lastıgı sonra ugras duzceye gıtsın gelsın daha ben lastık garantıden hatalıymıs deyıpte yenısı alanı duymadım adamlar ne lastık yapıyo hatasız kesınlıkle 5 para etmez alanında ya aklı yok benım gıbı yada parası cok lastıgın kopuk resmını almak ısteyende maıl adresını yazarsa zevkle atarım saygılarla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Birkaç resmini buraya koyda görelim.

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    birde burdan devam edelim, kendinide tanışma bölümnde tanıtsaydın biraz..http://www.motosiklet.net/forum/moto...ik-sorunu.html
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Fatih selam sen bundan bir kaç ay önce 600 rr satmışmıydın.
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı fatihtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500km oldu alalı lastıgı lastıkte kopma oldu ve kullanıcı hatası dendı yetkılı arkadslarca maıl yoluyla telefon yok tabı ıletısımız cok kuvvetlı ya musterıye harcanan paraya hıc bır kıymet yok 260 euro ver al lastıgı sonra ugras duzceye gıtsın gelsın daha ben lastık garantıden hatalıymıs deyıpte yenısı alanı duymadım adamlar ne lastık yapıyo hatasız kesınlıkle 5 para etmez alanında ya aklı yok benım gıbı yada parası cok lastıgın kopuk resmını almak ısteyende maıl adresını yazarsa zevkle atarım saygılarla
    Arkadaşım siteye girmişsin daha 2.mesajın kimsenin seni tanıdığı ettiği yok ne kadar doğru söylersin söylemezsin ve bunlara rağmen senin yaptığına bak Metzeller'e sallayıp durmuşsun

Aldığın yere o kadar laf edeceğine lastiği alırken kullanma tarihine baktınmı bakalım, belkide sana normal ömrü bitmiş lastiği kakaladılar yada defolu. İş ticarete gelince herşeyi mübah sayan zihniyet sana bu lastiği satmış olabilir.

Ayrıca yok Metzeller almayın alanın ya aklı yok ya parası çok gibi laflarıda kızgınlıkla söylenmiş talihsiz beyanlar olarak değerlendiriyorum, keze M3 Sportec'imi takalı 4.000 km oldu ve lastikten son derece memnunum.

Senin yapacağın şey eğerki elinde faturan varsa ilgili tükeciti haklarına ve Metzeller TR Distiribütörüne şikayette bulunman olacaktır, burdan lastik hakkında atıp tutman sana hiçbirşey kazandırmaz.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Bugün metzellerin kabul günü galiba bir arkadaş daha şikayetini dile getirmiş
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler