Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor alacağım, çok yeniyim, yardımınıza ihtiyacım var.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Borelli Ledow CXM250
    Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım, böyle bir sitenin kurulmuş olmasından dolayı çok memnun kaldım, kurucularının emeklerine sağlık.
    Ben sadece iki gündür motosikletleri inceliyorum, ve bir motor almaya karar verdim. Bunu öncelikle istememin sebebi, arabayla şehir içinde çok fazla benzin harcamak zorunda kalıyor olmam.
    Sonunda iki gündür yaptığım sıkı araştırmanın ardından, bana en uygun gelen fikri size açıklayayım:
    0 Km yeni bir motor almak..
    Mondial marka chopper leri beğendim fakat hayatımda hiç motor sürmedim, mağazada bu chopperlar gözümü korkuttu, hem de manuel şanzuman beni ilk aşamada zolar diye düşündüm.
    Daha sonra mağazada Mondial 125 ZN modelini gördüm (Kırmızı ve gri renkleri vardı).
    Ve almaya karar verdim. Genel olarak 2. el piyasalarındaki hemen hemen fiyatı 0-3000 YTL arası bütün motorlara baktım. Sonunda 125 ZN yi beğendim chopperları çok sevmeme rağmen.
    Arkadaşlar bu ZN modelini tavsiye eder misiniz? Eksileri artıları nelerdir, başka motor tavsiyeniz var mı, paylaşırsanız çok memnun olurum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    eğer vespa'lara karşı bir sempatin varsa benim gibi al derim.. ben kullanmıştım aynı modelin asya olan markasını inan çok rahat motosiklet..birazda bakımlarına felan özen gösterirsen uzun km'ler binebilirsin..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer vespa'lara karşı bir sempatin varsa benim gibi al derim.. ben kullanmıştım aynı modelin asya olan markasını inan çok rahat motosiklet..birazda bakımlarına felan özen gösterirsen uzun km'ler binebilirsin..
    Arkadasım sanırım arkadas 0-3000 ytl arası Sıfır bakıyor Vespa ların bu fiyat aralıgında oldugunu pek sanmıyorum

Mondial 125 Zn yada Asya 125T dı sanırım Asya olanında 3 hafta once grı 2 tane aldık suan ıcın bı problem yok ancak ılk ızlenımlerım dugmelerın oldugu Crom gorunumlu plastıkler cok adi hemen kırılıyor..2.si dıreksıyonun genıslıgıne ragmen donus acısı bana dar geldı bırazda kontrolu bı tuhaf geldı belkı alısık olmadıgımdandır..Fıyatı 2000 ytl cıvarı sanırım bana sorarsan ederımı kesınlıkle etmez ancak sen Sıfır istiyorsan o baska cunku 3000 - 5000 kmde 2.ellerıı 750 - 1000 ytl arası gerısını sen dusun..Ben olsam eger 3000 ytl ye kadar cıkabıleceksen en azından Kymco gıbı markaları tercıh etmenı tavsıye ederım Japon motorlara o paraya skuter alman zor bir tek Suzukı An125 var sanırım.Kolay gelsin
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    daha once motor kullandıysan vitesliden korkma alışırsın.(laf olsun diye soylemiyorum)illaki yok ben otomoatik alıcam diyorsan mondial zat 150derim ben 2. el 5000 km altı bak sıfır almak motor sorunsuz olacak demek degildir .vergiye parayı yatırma elindeki paraya cok guzel temiz zatlar bulabilirsin hemde daha oturaklı burgman gibi gidersin. chooper diyosan 3000 e 2. gel cok temiz makinalar var ben hata yaptım gittim sıfır aldım simdiki aklım olsa aynı paraya bikaç binde 2. el alırdım

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondıal chopperlarda zaten hesır ıcınde araba gibi yakıyor

sana giden tek motor zn olur 125 cc guzel bı mondıal al bak keyfıne
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasım sanırım arkadas 0-3000 ytl arası Sıfır bakıyor Vespa ların bu fiyat aralıgında oldugunu pek sanmıyorum
    kardeş ben vespaya benziyor zn'modeli onu demek istedim

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    2000 liraya 125cc yamaha, 2400 liraya 125cc suzuki an125 scooter lar var, kampanya dahilinde.
    şimdi bu motorlar bu fiyatlara satılırken çin malı scooter a bakılır mı dersiniz, bence bakılmaz.

Motosikleti
    Borelli Ledow CXM250
    Chopper modelleri çok mu yakıyor? ZN 125 dengesiz diye bir yorum okudum, bu doğru mu??

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    EGer benım yazdıgım ıcın dıyorsan cok fazla kullanmadım topu topu 30 -40 km kadar kullandım ama bana nedense guven vermedı Ancak cok rahat bı skuter ve cok sirin
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    en kotu bakımsız chooper 125 yakar. bir abimizde kanuni strom 150 vardı uzun yola gittik geldik bendeki 200 cc choper daha az yaktı sehir içindede aynı yakıyoruz 125 lik makinalarda en az yakanı 100 yakar daha da dusmez az yakan diyen yalan soyluyodur(150 sıfında honda activa lar bide sym nin 150 lik leri daha asagı yakabilir min 90krş)benzin olmuş bilmem kaç daha da inmez

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    dostum 2. el activa veya beat lara bak derim 2000 ytl ye çoktemiz motorlar var sorunsuz vede mondial 125 ile aynı performans daha az yakıt iyi düşün

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al yamaha alllllllll paraya baaaaak 1,980 YTL daha ne yapsın yamaha size

http://www.sahibinden.com/0_km_yamah...XQQdisplayitem
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    adaşım,
    yeni başlıyorsan japon almanı tavsiye ederim. arkadaşların yazdığına göre kampanya da varmış. tavsiyem önce eğitim alman,eğitim alırsan vitesliyi de rahatlıkla kullanabilirisn. ayrıca motsiklet ehliyetini de mutlaka almalısın.

Motosikleti
    YAMAHA BWS
    ikinci el de olsa korkma bi bws al...
    eskitemezsin

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    0 km Yamaha Cygnus Rs al derim kampanyayı kaçırma daha sonra cruiser alırsın
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aramıza hoşşgeldin öncelikle.. Herkes Japon Japon diye tutturmuş.. eve t bütcen uygunsa bence de Japon al yalnız daha uygun bişi arıyosan Mondial güzeL motor.. Karadenizde en fazla bunlar kullanılıyo öLe fazla sorunla karsılasanı da görmedm !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)